• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
@dreamer1 ďakujem..takže si v BA, aj ja tam som ale vo Ferticente, na 1IVF som bola v Martine v Heliose a tak ako ty teraz mala som dlhý protokol ale teraz som sa rozhodla pre krátky...no čo sa týka PK ja ju nechcem, myslím si, že embryjku sa lepšie bude dariť u mňa v brušku ako v nejakom labáku...
tu sa ťažko radí... je to len a len na tebe..ak ich budeš mať menje ako 5, urob tak že si dáš 1 alebo 2 vložiť a zvyšok môžeš dať do PK..ale sa mi zdá, že toto ti aj oni sami navrhnú ak to tak bude..inak krásne vajíčka...no budem silno držať palce :slight_smile:
24. júl 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 máš krátky protokol a tolko vajok? vau tak to je naozaj super, ja som mala tak polovicu z toho čo ty pri dlhom protokole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si riadna nosnica len tak dalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nemáš sa čoho báť, ja som bola tiež bojko ale nič to nieje..zaspíš a ked sa zobudíš bude po všetkom :wink:
piješ dostatok tekutín? ja som pila aj 4-5l denne aby som hyperák nedostala :wink: no ak ti po PK ostanú tak tie sa dávajú zamraziť, ved ka buddeš mať 2 v brušku tak ďaľšie ti už nedajú :wink: ale o tom to všetkom by ste sa mali porozprávať v centre tesne pred odberom :wink:
ja necviem ešte nič, musia mi zavolať z centra, že už tam majú žiadosť, potom tam pôjdem a všetko sa tam dozviem..ale ak to pôjde podla plánu tak od 13.08. vtedy mi má prísť mrcha :wink:
24. júl 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 no to si to ti poviem..a netráp sa máš ich dosť, ved ja som mala 8 z obidvoch a ty máš len z jedného čo je naozaj krásne číslo takže nad týmto ani neuvažuj, máš krásne číslo, niektoré babenky nemajú ani jeden :frowning2:
tak len epken pi a malo by to byť v poho...držím palce, som zvedavá koľko ich bude :slight_smile:
24. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 no samozrejme, bohužial stávajú sa aj takéto veci, že nemajú ani jedno, takže si váž to čo máš :wink: je to hrozné čo všetko sa stáva ale musíme veriť, že sa to podarí bez toho to proste nejde :wink:
25. júl 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 môžem sa spýtať kam chodíš, do ktorého centra? ďakujem
25. júl 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dreamer1 som čítala čo ste si písali s ostatnými babami, zajtra tam idem aj ja
25. júl 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dreamer1 zajtra idem prvý krát a idem k Lattákovej
25. júl 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 tak dúfam, že sa aj nám podarí :wink:
25. júl 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danuska111 urcite ano :wink: a u vas je aky problem ak sa mozem opytat?
25. júl 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dreamer1 mám anovulačné cykly, nemám ich pravidelné vôbec, takže len chodím na folikulometriu, z toho som na nervy, elbo teraz áno a teraz nie a teraz začínam druhý cyklus s clostylbegitom od zajtra, ale veľkú nádej z otho nemám, a už to trvá dlho
25. júl 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dreamer1 no tak to je super, som zvedavá koľko bude vajok :slight_smile: júj tak hádam sa to neprejaví a hyperák ťa obíde, je to na porazenie, človek ani nevie a furt sa musí niečo pokaziť...ale budem držať palce...určite daj vedieť čo a ako :wink:
25. júl 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 treba biť optimista bez toho by to bolo ťažšie :wink: aj ked ich nebude 9 hlavne nech sú kvalitné a riadne sa zakusnú na dobu 9 mesiacov :slight_smile:
25. júl 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 tento stav je úplne normálny, preto ťa aj bruško pobolieva pretože tam máš vajká a tie ťa tlačia ale už to nejako vydrž, veľmi sa nenamáhaj aby ti vajká nepopraskali...sobota sa blíži a budeš sa cítiť lepšie :slight_smile:
26. júl 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dreamer1 omysli si nato prečo to robíš a na tie krásne roky, ktoré ťa čakajú :wink:
26. júl 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok