Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
24. júl 2012

@dreamer1 ďakujem..takže si v BA, aj ja tam som ale vo Ferticente, na 1IVF som bola v Martine v Heliose a tak ako ty teraz mala som dlhý protokol ale teraz som sa rozhodla pre krátky...no čo sa týka PK ja ju nechcem, myslím si, že embryjku sa lepšie bude dariť u mňa v brušku ako v nejakom labáku...
tu sa ťažko radí... je to len a len na tebe..ak ich budeš mať menje ako 5, urob tak že si dáš 1 alebo 2 vložiť a zvyšok môžeš dať do PK..ale sa mi zdá, že toto ti aj oni sami navrhnú ak to tak bude..inak krásne vajíčka...no budem silno držať palce 🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
24. júl 2012

@dreamer1 máš krátky protokol a tolko vajok? vau tak to je naozaj super, ja som mala tak polovicu z toho čo ty pri dlhom protokole 😀 😀 😀 😀 tak si riadna nosnica len tak dalej 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nemáš sa čoho báť, ja som bola tiež bojko ale nič to nieje..zaspíš a ked sa zobudíš bude po všetkom 😉
piješ dostatok tekutín? ja som pila aj 4-5l denne aby som hyperák nedostala 😉 no ak ti po PK ostanú tak tie sa dávajú zamraziť, ved ka buddeš mať 2 v brušku tak ďaľšie ti už nedajú 😉 ale o tom to všetkom by ste sa mali porozprávať v centre tesne pred odberom 😉
ja necviem ešte nič, musia mi zavolať z centra, že už tam majú žiadosť, potom tam pôjdem a všetko sa tam dozviem..ale ak to pôjde podla plánu tak od 13.08. vtedy mi má prísť mrcha 😉

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
24. júl 2012

@dreamer1 no to si to ti poviem..a netráp sa máš ich dosť, ved ja som mala 8 z obidvoch a ty máš len z jedného čo je naozaj krásne číslo takže nad týmto ani neuvažuj, máš krásne číslo, niektoré babenky nemajú ani jeden ☹
tak len epken pi a malo by to byť v poho...držím palce, som zvedavá koľko ich bude 🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
25. júl 2012

@dreamer1 no samozrejme, bohužial stávajú sa aj takéto veci, že nemajú ani jedno, takže si váž to čo máš 😉 je to hrozné čo všetko sa stáva ale musíme veriť, že sa to podarí bez toho to proste nejde 😉

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska111
25. júl 2012

@dreamer1 môžem sa spýtať kam chodíš, do ktorého centra? ďakujem

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska111
25. júl 2012

@dreamer1 som čítala čo ste si písali s ostatnými babami, zajtra tam idem aj ja

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska111
25. júl 2012

@dreamer1 zajtra idem prvý krát a idem k Lattákovej

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska111
25. júl 2012

@dreamer1 tak dúfam, že sa aj nám podarí 😉

dreamer1
25. júl 2012

@danuska111 urcite ano 😉 a u vas je aky problem ak sa mozem opytat?

danuska111
25. júl 2012

@dreamer1 mám anovulačné cykly, nemám ich pravidelné vôbec, takže len chodím na folikulometriu, z toho som na nervy, elbo teraz áno a teraz nie a teraz začínam druhý cyklus s clostylbegitom od zajtra, ale veľkú nádej z otho nemám, a už to trvá dlho

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
25. júl 2012

@dreamer1 no tak to je super, som zvedavá koľko bude vajok 🙂 júj tak hádam sa to neprejaví a hyperák ťa obíde, je to na porazenie, človek ani nevie a furt sa musí niečo pokaziť...ale budem držať palce...určite daj vedieť čo a ako 😉

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
25. júl 2012

@dreamer1 treba biť optimista bez toho by to bolo ťažšie 😉 aj ked ich nebude 9 hlavne nech sú kvalitné a riadne sa zakusnú na dobu 9 mesiacov 🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
26. júl 2012

@dreamer1 tento stav je úplne normálny, preto ťa aj bruško pobolieva pretože tam máš vajká a tie ťa tlačia ale už to nejako vydrž, veľmi sa nenamáhaj aby ti vajká nepopraskali...sobota sa blíži a budeš sa cítiť lepšie 🙂

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cisielko
26. júl 2012

@dreamer1 omysli si nato prečo to robíš a na tie krásne roky, ktoré ťa čakajú 😉

dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamer1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre