Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
17. sep 2009

presne tak, musimme sa sustredit na úrodičku 😀

denis19
17. sep 2009

Holky, tak propouštím z velké lásky k manželovi počítač jemu,aby mohl trochu poracovat,ale budte klidné, už jsem mu nakázala nechť si nosí z práce svuj počítač, já si potom nemohu ani poklábosit 🙂
Krásny večer všem vílám!!!!!!

denis19
17. sep 2009

Jo, já sedím na vajíčkám a pestuji je 😀 😀 A Ty delej to samé!!!!!!!!

sasko25579
autor
17. sep 2009

denis sme prastene ale tak normalne.dakujeme romy. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
17. sep 2009

baby ja vás mám rada 😀 😀 😀 😀 😀
dobrú noc

tinafarkas
17. sep 2009

romy, no to u nas ale nic take nie je. poslal nas tam "pre istotu". Mozno je to aj kvoli tomu, ze manzel ma 31 a ja o par dni tiez? 😲

romy01
17. sep 2009

tina kvoli beku to nie je ja mam 33 a moj bude mat 45 ale mozno to tvoj lekar robi bezne, kto vie? Alebo ste mali ozaj horsi spg? Ja zahtra napisem do heliosu otazku na FAQ tak potom skopirujem odpoved

romy01
17. sep 2009

Takže som tam poslal otázku teraz, už len počkať na odpoveď 😀 😀

Dobrý deň p.doktor. Som vo Vašom centre v programe IVF a chcem sa opýtať, kedy sa posielajú páry na genetické vyšetrenia? Je to automatické alebo je to na základe nejakých výsledkov napr spg? Ďakujem

tinafarkas
17. sep 2009

tak ty si rychla! 🙂 hadam aj ta odpoved bude rychla. 😎
a ty chodis do ktoreho centra?

romy01
18. sep 2009

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂
tinka ja chodim do MT do Heliosu a ty?
denis, sasko kde ste ?

romy01
18. sep 2009

denis asi to funguje ta stimulka, ja som dnes nejaka hyperaktívna - normálne som rano vstala a mojmu urobila do roboty jedlo - taku specialitku, ja sa nespoznavam, uz mam za sebou aj ranajky a uz aj perem a mam prezlecene periny 😀 😀 😀

viera6
18. sep 2009

Dobré ráno romy,včera som tu nestihla ani nakuknut.Bola som na tej krvi a sone,volali o 15hod ,že si mam hned aj začat pichat gonal 900-150jednotiek a v pondelok na kontrolu.

gall
18. sep 2009

ROMY ... my sme genetiku podstúpili ... ja som mala vtedy 33 a manžel 32 rokov. Doktorka ju odporučila manželovi, lebo má zlý spg, a to konkrétne morfológiu 0%. Všetko dopadlo dobre. Robili ju v Martine a výsledky prišli za mesiac. Platili sme myslín 1000 SK.

romy01
18. sep 2009

ahoj vieri aj ja som včera pichla o 4 tej - poobede. Ms som dostalo okolo pol 12tej a ked som tam bolala, povedali aby som pichla o 3 tej ale som nestihla, lebo som bola v meste. Takže super, zacali sme naraz 😀
gall asi to bude kvoli tomu spg myslim ze nie kvoli veku lebo moj ma 45 a neposlali nás nikam

viera6
18. sep 2009

Romy a kedy ideš na kontrolu?Moj ma vraj celkom dobry spg.nedali mu ani žiadne vitamíny a popri tom je zvárač.Takže asi to bude tou mojou endiomentriozou.

denis19
18. sep 2009

Ahoj holky!!!!
Romy, jsem ráda, že i na Tebe zaučinkovali hormńky-bonbónky a jsi akčí!!!! 😀
Práve jsem se vrátila z Heliosu, asi je to vše ok a zítra mám prijít ješte jednou na krev,ale tomi potvrdí dnes odpoledne! Byla toúžasná bleskovka a manžel musí na krevní testíky.

romy01
18. sep 2009

idem v pondelok na krv a sono
to urcite bude tou endometriozou, ta robi sarapatu

denis19
18. sep 2009

ROMY,

Dnes byla u vyšetrení i koordinátorka a šlo to jak na bežícím pásu!!!!

romy01
18. sep 2009

denis som nevedela ze mas ist dnes do heliku, nemala si ist az zajtra? A preco poslali tvojho na krvné testy?
Inak ja som uz bola na krvi kvoli predoperacnému a dnes som volala na interné. nechápem ale ked som povedala že ide o vysetrenie na IVF tak sestricka zacala trepat ze oni take vysetrenia nerobia- tak som sa jej opytala ze ake nerobia, ze potrebujem EKG a popis zdravotného stavu. Denis co ešte ti vysetrovali? Bola si aj na ARO? Nechapem v com maju problem lebo tam ma pred laparkou vysetrovali a nemali ziadny pb.

denis19
18. sep 2009

ROMY, na ARO???? NE to jsem nebyla. Mne na interne vzali pár ampulek krve, v pondelí jsou výsledky a to si mne i prohlédne doktorka, natočí mi EKG, prečte si mou kartu a je hotovo.Nic jiného.
Manž jde na krev kvuli tom, že já mám Rh mínus.

romy01
18. sep 2009

aha, no tak je to ok, mne brali krv vcera u obvodnej a na internom mi urobia EKG

denis19
18. sep 2009

Už se nám to blíží co???? 🙂

romy01
18. sep 2009

veru ale ja myslim ze odber bude az o 14 dni

denis19
18. sep 2009

ROmy,ale to je už neskutečne brzo preci!!!Vzpomeň si na začátek 🙂
Jak jsi si dala udelt nehtíky???Byla jsi na nehty,ne????

romy01
18. sep 2009

ano to ma vcera potesilo, mam biele špičky - francuzsku manikuru s takym ružovo červeným pásikom - je to take decentne, niekedy sa treba potešiť 😀
to je ale fakt myslím že týchto pár dní ubehne ako voda ale az potom nastane lllllhe cakanié

denis19
18. sep 2009

No toho se trošku bojím, toho čekání na testík tehotenský....budu si muset najít nejakou vhodnou afirmaci,abych neco nepokzila.
A dala jsi si gelové nehty, nebo máš svoje, víš skáču z témata na tíma, abych odlehčila budoucnost🙂

dudinka80
18. sep 2009

ahojte je tu niekto gyn-fivu?alebo tam chodil.ja tam zacinam ivf na treti pokus.

denis19
18. sep 2009

Dudinka, já chodím do HELIOSu, tak nevím. jdeš na tretí IVF?

viera6
18. sep 2009

Romy ,ja mam všetky vyšetrenia akurat som bola na internom u mudr.Šucha a Aro mi spravia v heliose.

dudinka80
18. sep 2009

ano.dva sa nepodarili.prvy som absolvovala v iscare aj s laparoskopiou,ale odisla som odtial nepacil sa mi tam pristup doktora.mala som cysty vo february 2008 som mala lapar.a v juni 2008 stimulaciu 10 dni a potom hned odber vajicok.vtedy som mala len tri.ake je to v heliose?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre