Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
19. sep 2009

DENIS
nestresuj teplota do rana prejde 😀 😀

denis19
19. sep 2009

Verím Ti andílku 🙂

sasko25579
autor
19. sep 2009

niekedy mam z otho depresie. vsetko je tu na mne. aj seky co platil elektrinu a kablovku uz neplati mne chodia upomienky a taham to uz 4mesiace z aneho.a pritom vsetkoostatne platim ja z mojej vyplaty a este bereim z vkladnej knizky lebo vyplata je mensia ako seky ☹

dudinka80
19. sep 2009

ne nestresuj,daj si studeny zabal

denis19
19. sep 2009

😢 😢 Tak to máš muj obdiv!!!!!!A ješte boj o vlastní deťátko, což také neco stojí, že ano........Nedá se s ním o tom promluvit, že to takto nejde.......
Angel, kdejsi nabralu tu odvahu na dítko????

sasko25579
autor
19. sep 2009

ale nechajme tuto temu tak, zase ma chyta divna nalada, radsej mi povedz ci sa tesis na piatok alebo kedy ti to tam maju dat.nemas take steklenie v bruchu??????????

dudinka80
19. sep 2009

daj si visnovy kompot,ten je dobry proti horucke,malo by ti to stiahnut

denis19
19. sep 2009

Ok, zkusím, ale ted jak si tu s váma píšu, je mi podstatne líp,asi fakt psychika

sasko25579
autor
19. sep 2009

vies denis
mne to diet achyba a vidim to stale viac a viac,Napadlo ma aj to ze ci som urobila dobre ked som sa vydala 😖

denis19
19. sep 2009

No v úterý jdu na kontrolu, po té se už asi dozvím ten presný termín odberu a potom ješte pet dní a je to opet v bríšku 🙂 myslím, že ten odber vyjde nekdy na 28/09

sasko25579
autor
19. sep 2009

mozno je to osud ze to dieta nam nie je sudene, mozno ssom sa nemala vydavat

denis19
19. sep 2009

To jsou už fakt duležité rozhovory asi radeji na to kafe v BA......jen neupadej do smutku, z toho se musíme tahat ven 😀 😀 ale rozumím Tvým úvahám.

sasko25579
autor
19. sep 2009

no tak potom daj veidet a cely den ti budem drzat palceky ani pracovat nebudem,,,,,,,,, 😀

sasko25579
autor
19. sep 2009

DENIS
je to zvlastne ze ti taketo veci pisem , aj ked ta ,,poznam,, len cez net, este som to nikomu nepovedala myslim tu neistotu manzelstva............... 😒

denis19
19. sep 2009

to ne, mela jsi se vdát ,proto jsi se také vdala, jen ted se ti otvírá nová cesta, a život naskytl možnost IVF, tak proto jsme se pro nej rozhodly, být to treba pred peti lety,tak je to jinak,ale je to ted!!!!

denis19
19. sep 2009

píšu na IP...

denis19
19. sep 2009

Tak holky, budu končit, jdu čučet do bedny na suprmana, či co to dávají 🙂
Krásný večer všem!!!!!!

sasko25579
autor
19. sep 2009

DENIS
aj tebe krasny vecer idem aj ja Off

kajticko
19. sep 2009

ahojte babulky 🙂 sasko ,ako čítam tak myslím,že sme mali dnes viaceré depresívne dní.ja som išla dnes ráno do prace a ráno som malá taku depku až som plakala mužovi a tiež aj hlavne kvôli peniazom ,ale myslím že to na nás všetko dolieha. inak to vinobranie 😒 bola som včera večer chvílu s mužom. dnes som pálila po robote hned domov bolo všade kvantum ludí 😠 a malá som nervy ked som videla samé tehotne a s kočármi 😠 😠

kajticko
19. sep 2009

dudinka ja mám tiež zrasty a bola som na laparke. doktor mi povedal,že mám tak choré vajcovody ,že by mali ísť von ☹ že mi nemúsí zabrať umelé. že to skúsi dva krát ak sa to neuchití tak vajcovody von 😢 nechce sa mi to čítať do zadu kam do centra chodíš?

romy01
20. sep 2009

ahojte babenky.
Tak som Vás doťítala, ste toho včera goooodne popísali.
Denis dúfam že ti je lepšie a pamatám si, že teta koordinátorka spomínala, že keď prídu nejaké bolesti hlavy a pod že paralen je OK - a navyše je dobry ah na teplotu, tak si myslím, že si ho kľudne môžeš dať. 🙂
sasko - mojko ty si mala včera depky tak ti posiemal cmuk na líčko aby ti bolo lepšie. Ver že je to ok , niekedy sú v manželsttve aj ťažšie chvíle, netráp sa oni zas prejdú. Inak by bol život jednotvárny no nie? 🙂
popzdravujem aj ostatné.
Inak my sme boli včera na prechádzke poobede a celkom sm si uzila slniecka a dnes pôjdeme trosku upratat na charu - tak je fajn ze neprsi 🙂 🙂 🙂
PS - váhu si kontrolujem a zatial je to OK , len dúfam ze tiez moc nepriberiem. A zatial nemam depky aj napriek tym hormonom, iba som vcera pozerala vecer film s takymi havkami na antarktide, ako tam chudácikovia ostali sami a ked dvaja umreli ( z osmych ) tak som uroila slzu. Som asi trhlá 😀

harmanceky
20. sep 2009

Ahojte, denis neodchádzam od vas, len som chodim len po veceroch, prip. cez vikend. Takze teraz musim docitat, co ste tu za tri dni popisali a potom sa snad dostanem do obrazu🙂

harmanceky
20. sep 2009

Ahoj dudinka, ja chodim do GynFivu a pravdepodobne ma tiez caka IVF. Ako to tam prebieha?

romy01
21. sep 2009

dobré ránko, kde ste kto? nemám sa komu pochváliť ako mi to dnes dopadlo !!!
denis, vierka, sasko, dudi , harmancek halooooo 🙂

viera6
21. sep 2009

Dobre ráno,romy tak ako,ja som bola o7,00 uvidim aku budem mat krv,ale sono som mala poriadku.

romy01
21. sep 2009

ahoj vierka, to som rada že tu niekto je, Ja som mala sono ok ale som trosku zmetená, lebo sliznicu som mala až 9 mm a to sa mi zdá na 5DC aj moc - inak mi nasli 15 folikulov od 9 - 15 mm a co ty?

viera6
21. sep 2009

ja som mala na sone folikuli vraj v poriadku aj maternicu ,ultrazvuk mi nemohol ešte robit ale viac mi nepovedal iba ,že sa stretneme vo štvrtok a v pondelok asi na to.Ps: už som to tu chcela vzdat zase mame krásny slnečny den. 😎

viera6
21. sep 2009

Teraz som aj ja trochu zmetena ,ked ty to maš vysvetlene trošku blišie

viera6
21. sep 2009

Romy ,končim idem na huby, kym mam vychadzku zatil pa

romy01
21. sep 2009

mne zamrzol pc, musela som reštartnúť. Ja som bola u Gaťovej a ta to tam rátala a merala - dala si záležať. Takže už v pondelok ti ich budú vyberať? Teda to ale ubieha hodne rýchlo, ja som počítala že až okolo štvrtku na budúci týždeň, ale mne to asi tiež vyjde skôr, keďd tam už sú také veliké tie foliky. ďkoda že nemaš podrobnejšie informácie, som si to chcela porovnat, lebo sa bojím že tá moja sliznica je až privysoká - 9 mm na 5DC je asi moc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre