Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
21. sep 2009

Práve som dovarila polievku - taku zeleninkovú kde som dala kel, zemiačky a mrkvu 😀 😀 😀 To ja s tym zas problém nemám - no mám samozrejme že je to drina ale dokážem sa donútiť cvičiť, behať a aj chodievam do posilky, Len mám problém ustrážiť čo jem.

denis19
21. sep 2009

Ustrážiť čo jem!!!! Super postreh, to já taky a donutit se dvičit je mimo mne, jediné co me drží nad vodou je fakt, že chodím pešky, jinak si to nedokážu predstavit. Jen v tomto období nemám chuť na jídlo, to sleduji už asi týden, asi ty hormony, či co!

romy01
21. sep 2009

no tak to mne nehrozí, ja kukám čo nemá nohy - to má smolu 😀 😀 😀 Ale pre svoj dobrý pocit sa aspoň snažím tlačiť do kečky paradajky a pod 😀
Bože kukam na hodiny už každú minútu, toto ne na nevydržanie. Som zvedavá čo mi povedia. Inak som práve na nete vykukala, že idealna sliznica v case ovulácie je 8 - 12 mm - a ja mam už teraz 9 mm - ale aj folikuly strasne vyrastli - 15 - 14 mm na 5ty DC je fakt moc - bud ma caka OPU uz tento týždeň alebo sa to celé prestrelilo a nič z toho nebude.

denis19
21. sep 2009

To čekání na telefon je asi jako čekání ná výsledek testu!!!!Také jsem vždy napjatá. No a tak Ti vezmou vajíčka drív, to prec nevadí,ne???? když i sliznice je a i folikulkynarostly, tak to udeljí dríve, neboj. Já už radeji ani nic na nete nečtu, jsem z toho potom zmagorená a rozladená, nevím co je dobré a co ne! A myslíš jako prestrelilo s dávkováním hormošku???? 🙂

denis19
21. sep 2009

no co už volalai?????

romy01
21. sep 2009

ja neviem, pocet nie je zlý - to by bolo Ok, ale pri mojej diagnoze to je vela- lebo mam vysoke FSH a to baby mávajú ledva 10 obvykle menej ako 10 folikov - Nemyslím si že prestrelili s dávkou - to urcite nie. Jedna baba s mojim horm profilom brala 300 jednotiek a ja len 250 a ona mala 6 folikulov a ja 15 - Mne to proste takto zareagovalo. Len som čítala ze ak je ta sliznica nad 12 mm potom sa tam vajko moc uhniezdit nechce lebo nebýva taká vysoká dosť kvalitná.

romy01
21. sep 2009

taaak už mi volala teta koordinátorka. Takže od dnes mi znížila dávku na 200 jednotiek a na kontrolu idem zase v stredu + budem mať pohovor s embryologičkou. Pýtala som sa jej na tu sliznicu a povedala že je to v pohode, tak pokračujem ďalej 😀

denis19
21. sep 2009

paráda!!!! tak to je super, tak to men dobíháš s kontrolamy 🙂 asi fakt dobre sedíš na vajíčkách 😀

romy01
21. sep 2009

😀 hahahaha denis - to je trefné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zasa sa rehocem ako kreslený koník, keby ma niekto videl ako cerím zuby na monitor, tak by na mňa zavolal psychiatra 😀 😀 😀

romy01
21. sep 2009

A kam sa podela vierka? Ešte je na hubách? Vieri som zvedavá na teba 🙂

denis19
21. sep 2009

O to preci jde, ne?????Abychom se rozesmáli navzájem a vytvorili optimistickou náladu!!!!!

denis19
21. sep 2009

Jen aby ji nesežral medved 😉 A to už skoro není ani sranda.
Vierka chodí do heliku také? a v jakém je stádiu prípravy???

cukotka
21. sep 2009

dievčatá ahojte, chýbali ste mi, ale za posledné dni som nevedela čoskôr ☹

soni1
21. sep 2009

Ahojte baby, aj ja som sa tu dávno neukázala, ale nebolo času. Dnes mi konečne schválili žiadosť na IVF, čakala som na to viac než 5 týždňov. Tak a teraz čakám, kým sa mi ozvú z centra.

sasko25579
autor
21. sep 2009

Caute BABY
pripajam sa k cukotke, chybali ste mi.......... 😀

sasko25579
autor
21. sep 2009

SONI
ahoj aku mas poistovnu,?ja cakam uz 3 tyzdne a zda sa mi to vecnost.len mi nehovor ze to bude este dva tyzdne.... 😢

cukotka
21. sep 2009

sasko ako? čítala som spatne čo ste popísali, tuším bola depka, ale chápem, tiež som mala dosť ťažký víkend, vajčák ma totálne nasral, sorry za výraz 😉

sasko25579
autor
21. sep 2009

Cuktoka

no trosku depka ja neviem je toho na mna akosi moc. a este aj ten sprosty mz mi meska/tečda meska viac ako normalne/a dva testiky uz su v kosi/negatvi/

cukotka
21. sep 2009

my nemáme ešte schválenú žiadosť, jedine čo máme nové, tak mi dnes volali z centra, že mám zle výsledky zo sterov ☹ , takže si mám prísť po lieky

sasko25579
autor
21. sep 2009

SONI
tebe napisala poistovna domov?mne to vraj poslu do centra a odtial sa mi ozvu/ale ja tam po mesiaci zavolam aj sama do centra.

cukotka
21. sep 2009

áááááááááách sasko, to je blbé teda

sasko25579
autor
21. sep 2009

CUKOTKA
mne robili stery u mojej gyn a tiez som mala na hovno,/streptokoka/ tak mi dala gyn antibiotika a mast a teraz mam ist na kontrolu ked dostanem mz, ale mne meska uz 47dni, pekne vsak?
neviem co mam robit, objednala som na stvrtok k mojej gyn a uvidim co urobi asi mi da vyvolavacku.

sasko25579
autor
21. sep 2009

CUKOTKA
neviem preco ale tak divne sa citim mozno to je psychika, ale je mi sem tam blbo abrusko ma bolelo ako pred mz a zrazu prestalo.

cukotka
21. sep 2009

sasko keď Ti to tak dlho mešká, nemohla si mať také niečo ako biochemické tehotenstvo? čítala som o tom tu na konovi

sasko25579
autor
21. sep 2009

no dufam ze nie. ako ssa to prejavuje?

sasko25579
autor
21. sep 2009

mne meskava tak 40-42 dni to je ,,normal,,

sasko25579
autor
21. sep 2009

teda myslela som ze 28je normal a ja mam 42 takze tak 14dni meskaju /to je u mne bezne/

denis19
21. sep 2009

Ahoj holky!!! jsem ráda, že jste tu!!!

denis19
21. sep 2009

Šaško, klid, muj cyklus má také rozpetí 40-56 dní a také mne to stojí slušný balík na testech 🙂 🙂
Zítra mám kontrolu v CARu , tak jsem zvedavá jak dopadnu.
Holky, co žádosti, jak si stojíme?????

cukotka
21. sep 2009

denis my čakáme na schválenie 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre