• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Ja tam este nepatrim :wink:
22. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, tak jsme si to myslela dobre , jsi ve čtyrech statečných Ty, Romy, Vierka a já :grinning:
22. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-snazime sa o prve mimi, zatial som tehotna nebola ani neriesila ziadny problem, tak dufam ze sa postasti. Snazime sa 1 1/2roka. :slight_smile: Aky mas protokol, podla toho co pises sudim ze dlhy??
22. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ktory den stimulujes, vedeli ti dens povedat kolko mas folikov? a akych velkych?
22. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka,
myslím si že mám dlouhý protokol, začala jsem proverou(tabletky), potom do bríška dacapepthyl a následne též do bríška menopur, dnes stimuluji presne týden, takže to byla ráno osmá injekce. Folikulky mám v rozmezí od 7 do 10mm a dva tuším 12mm a je jich dle men hodne, kolem deseti , nestihla jsem počítat a já se moc neptám, odevzdala jsem se krajkovi a plne mu verím a pokud rekl,že je spokojený, tak já také!!!! :grinning:
Mužu jednu impertinentní otázku? Proč tak pozde ????
22. sep 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- no vies ako sa hovori : ked mas kde, nemas s kym, kde mas s kym nemas kde.. a teraz ked som stretla toho praveho tak mam s kym aj kde, aj vsetko len vek je vysoky.. takze tak! :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo klasika. Hlavne, že máš s kým a kde a víte , že chcete!!!!! A oba najednou :grinning: Ty si v jakém tom stádiu???? A jaký to mám teda protokol? :grinning:
22. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-ty mas dlhy protokol, ja naopak kratky. Moja stimulka bude tervat max. tak 14dni a potom odber vajicok-kultivacia-transfer. Optimalne je mat tak 10-12vajicok to je nie,ani vela ani malo.Aspon tak mi bolo povedane. Zalezi aj na ich kvalite, ta sa zisti az ich odberom.... :slight_smile:
22. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, takže Ty jdi jen stimulovala, bez jakékoliv prípravy,ano?
22. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

cukotka :slight_smile: mame odobratych 6 vajicok.......
22. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeja
blahopreji, ikdyž nejsem cukotka,ale snad to nevadí, čekám tu na nejakou pozitivošku a ejhle, už je tu!!!
Jak se cítíš a jaké to bylo??????
22. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denis....bolo to kratke a rychle
uspali ma, dokiho som uz len veeelmi matne registrovala a zobudila som sa na izbe s mojim milacikom :sweat_smile: potom sme sli na picu s parom ktory tam boli s nami . bolelo ma dost podbrusko ale dala som si neaku tabletocku a sla spinkat s manzelom....teraz uz je vsetko super a cakame na dalsi level :dizzy_face:
v piatok ideme pre babulky o 11 uz budeme tehotnyyy :slight_smile: dufam ze do konca
22. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeja, je to úplne úžasné, až se chveji!!!!!! Jé, já na tom bud takhle o týden!!!!!!!!!
22. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vela stasticka.....ja som taka nedockava
odber som vobec nepostrehla len ten hlaaad......dufam ze manzela beries?moj bol cely cas pri mne :sweat_smile:
22. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasan, že ho beru,neumím si to dstavit! Mohl být i u zákroku?
22. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...aspon pri mne nie,,, cakal na izbe a potom ho sestricka volala na odber sperm....kym som sa prebrala tak bol uz pri mne
22. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nejak mi to vysvetlili i vHeliose, tak to je ta lepší možnost, že už bude na pokoji, když se budu budit. :slight_smile:
kolik chcete vložit blankocytu????
22. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som chcela 3 , ale podla nasho lekara je to vela a on dava 2 tak uvidime
este nevieme kolko sperm a vajicok sa do seba zalubilo :grinning: takze podla toho
22. sep 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zamilovali se všichni navzájem ,tak pohoda :slight_smile: Máte klasiku či ICSI? A už si vzpomínám, to Ty jsi hrdinka s trojčatama :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presneeee hrdinka :grinning: ale noooo
doki nam nepovedal ze ako ale skor icsi ....oni vedia najlepsie co robia
22. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky
zzdeja to je super že si sa ozvala, Aj som na teba myslela, A neboli ta teraz brusko? Kolko si mala folikulov, ked ti vzali 6 vajícok?
Caute baby anglina bola OK - este som toho nestihla vela zabudnut :grinning:
22. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeja blahoželám, a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi sa s Tebou teším, budem na Teba myslieť a držať palce, a samozrejme priebežne nás informuj.

Denis uz sa Ti to kráti :wink:
22. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis takza ú teba to bypada na utorok? ja zajtra idem na kontrolu a inak som si uz aj zvykla pit , dnes padli 4 litre :grinning:
22. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatá tak ja sa lúčim, zajtra ideme do centra, tak sa idem skompletizovať :wink:
22. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte alebo už asi dobrú noc :wink:
Pridám sa ku vám trošku ja idem o chvílku do toho tiež znovu. Len musím počkať na mršku a dúfam že príde na čas.
22. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobru noc, rano sa ozvem, papa
22. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy01, cukotka....dakujem vam
v piatok dam vediet vseeeetko co mi moj doktor povie... od stvrtka berieme aj tabletocky
22. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeja tak si pekne do piatku odpocit a priprav pre mimiska domcek :grinning:
22. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj romy....snazim sa odpocivat , len neviem sediet stale
tesim sa na piatok aaaa mam mrle v zadku :grinning:
22. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok