Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
4. sep 2009

super šaško to by bola paráda dúfam nam to všetkým na rovnako víjde. Máme predsa spoločnú tému 😀 😀

cukotka
4. sep 2009

pridám sa veľmi rada, ale potrebujem to včas vedieť, ja mávam školu v sobotu

sasko25579
autor
4. sep 2009

BABY idem na chvilu von s havinkom, tak my nepiste.ozvem sa. 😎

cukotka
4. sep 2009

kajticko ty si z Limbachu?

denis19
4. sep 2009

Tak já začnu, od 14/09/2009 jsem na PN pro to IVF,ale není problém, mám styky na sociálni pojišťovne, tak nebude problém, když budu náhodou mimo. Mne je to skutečne jedno, deti nemám, zvírátko ,mimo manžela, také ne avten je samostatný, tak nemám problém kdykoliv. Mobilní jsem , tak skutečne pohoda.

kajticko
4. sep 2009

jasné cukotka. preečo??

denis19
4. sep 2009

Cukotka, kam chodíš do školy?

cukotka
4. sep 2009

Kajticko len tak sa pýtam, do Limbachu chodím cvičiť

cukotka
4. sep 2009

Denis chodím do školy do Bratislavy, na ekonómiu a manažment

denis19
4. sep 2009

Tak a už tu máme i ekonoma!!!!!

kajticko
4. sep 2009

baby ja nestíham čítať ale je tu fakt živo 🙂

cukotka
4. sep 2009

no zatiaľ len bankár, na ekonóma si ešte počkám

denis19
4. sep 2009

také mi nekteré rádky unikají a najdu je se spoždením,hlavne, že je najdu, je tu živo a to je dobre, to Ti budoucí drobečkové budou potrebovat, živo, život a veselé maminky 🙂
ekonom tu bude co nevidet, kolik ti ještechybí???

cukotka
4. sep 2009

denis teraz som len skončila prvý ročník 🙂

sasko25579
autor
4. sep 2009

uz som spat.

kajticko
4. sep 2009

deni si ako naša mama kami 🙂 som rada,že sme sa tu naraz stretli a máme zabavičku a nemyslíme na tehotenstvo 🙂

sasko25579
autor
4. sep 2009

baby fajkt je to tu nejake rychle nestiham

cukotka
4. sep 2009

akože ja na to tehotenstvo dosť myslím, včera som si zakúpila tri časopisy: mama a ja, maminka, a dieťa 🙂

kajticko
4. sep 2009

sasko aká si rýchla . nedalo ti to že?? ponáhlala si sa kvoli nám???? 😝

sasko25579
autor
4. sep 2009

CUKOTKA
take ako si ty sme tu vsetky,vsetky chceme mat takch krpcov doma. 😉

denis19
4. sep 2009

Sasko, jak rychle, bylo by Ti smutno za našema kecíkama, co?????
Cukotka, klídeček, já studovala také dištančne a když jsem šla do prváku tak se mi to zdálo neskutečne daleko a najeednou jsem obhajovala diplomovku!!!!
kajticko, jsem ráda, že mám pevné základy a pusobím pozitivne, je to moje celoživotní poslání!!!!

kajticko
4. sep 2009

jasné že aj ja na to myslím ,ale táto stránka mi dáva dosť optimizmu a hlavne ked viem že niekto má problí´ém ako ja a môžme sa o tom spoločne baviť. ako hovorím za chvílu sa bavíme o vajíčkach

denis19
4. sep 2009

Cukotka, mela jsem toto období asi pred dvema mesíce a každá tehotná mne serinkala,ale ted touž opadlo a prožívám to s rozvahou a presvedčením, že to dobre dopadne a nekdy mám neochvejný pocit, že vše vyjde hned!!!

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
ja mam takeho havinka,co moc nelubi dazd,musela som ju odniest na travu urobila co mala a spat uz domov utekala,

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKO
bodaj by si mala pravdu s tymi vajickami.
Ved aj preto som cchela ist na chatu aby sme sa tam trosku rozptylili a dosli na ine myslienky a tiez pokecali o vsetkocm moznom.

denis19
4. sep 2009

Vajíčka budou na pretresu už v pondelí po mé kontrole hoky, hnedle vám dam vedet jaká jsem kvočna 😀
Holky, jak to zvládají vaší manželé?????

kajticko
4. sep 2009

moj úžastne obhadzuje pivnicu teraz 😀 ale ako som už povedala u nás bol on čo to začal prvý riešiť 🙂 a dosť mi v tom pomáha

cukotka
4. sep 2009

kto ide budúci týždeň do toho ISCARU? nejako sa mi to začína motať, a nechce sa mi to spätne hľadať

wodanka
4. sep 2009

sorry ze som chvilku nepisala, ale mali sme navstevu.. ale uz odisla tak som spat... inak tiez sa mi zda, ze to v nasej teme nejako rychlo pribuda.. a zacinam mat z toho trocha hokej ..co takto spravit si maly sumar, kto odkial je, co robi, kolko rokov ma a precio ide na IVF a v ktorej etape sa prave nachadza.. co Vy na to?

sasko25579
autor
4. sep 2009

mpj manžel to berie dost tažko.Trosku si vyčita, že uz je na nic a je stary atd.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre