Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
27. sep 2009

hrozne sa s Tebou teším, už aby to bolo potvrdené 😉

zdeja
27. sep 2009

ja sa tiez tesim , ale stale je tu to ALE 😒
aspon som prehovorila mojho man. ze budeme testovat na buduci vikend pokial nebude ziadna zmena
ty ako cakate uz len na poistovnu???

cukotka
27. sep 2009

no my čakáme ešte na veľa vecí, poisťovňa, a hlavne genetické testy

zdeja
27. sep 2009

mojmu robili len spermog. 😨

cukotka
27. sep 2009

no aj môjmu, ale nedopadol dobre, tak preto tie genetické testy

zdeja
27. sep 2009

ahaa..moj mal spomalene a menej ako je norma, ale boli tam aj borci 😀

cukotka
27. sep 2009

u nás sa moc o borcoch nedá hovoriť, aj ste na to niečo skúšali, či nebolo treba. inak ty to chodíš kam do centra?

zdeja
27. sep 2009

nic sme neskusali, ja som uz nemienila cakat.....chcela som riesit a basta
chodime do Kosic --SPLN....celkom fajn
a vy???

cukotka
27. sep 2009

my chodíme do BA ISCARE

zdeja
27. sep 2009

ahaaa a oni ti najprv odporucali to skusat s liekom??
ja mam 31 a uz bol cas na to zacat riesit veci razne...uz sa mi nechcelo robit testy ked mi to trochaa meskalo

cukotka
27. sep 2009

nie odporučili nám rovno ISCI, ale kým to príde tak skúšam do manžela tlačiť vitamíny
😉

zdeja
27. sep 2009

ja som mojho netrapila, ja som brala kys. listovu tak uvidime
teraz som viacej nervoznejsia ako predtym ked sme riesili papierovacky , krv a usg 😖

cukotka
27. sep 2009

takt to Ti verím, neboj všetko dobre dopadne

zdeja
27. sep 2009

verim v to .....co nespis? moja polka sla na nocnu tak sa nudiim 😒

cukotka
27. sep 2009

no pôjdem ja už spať, ráno musím veľmi skoro vstávať. Tak dobrú noc

zdeja
27. sep 2009

ahoj cuki.pekne sny ...idem aj ja

romy01
28. sep 2009

Dobré ránko
denis, vierka ako ste dopadli? Stretli ste sa tam?
zdeja verim ti že je to na hlavu po ET, ja na to myslím v jednom kuse. Ale musime vydržať 😀

romy01
28. sep 2009

denis, vierka ja som tak nedočkavá. Dúfam že aspon jedna idete v stredu, nenechajte ma tam samú, prosím
kajka pod pokecat

kajticko
28. sep 2009

dobré ránko Romy 🙂 ako sa cítiš??

romy01
28. sep 2009

ahoooj kajka, je mi fajn, som v pohode, len sa dosť nudím. Inak ma viac pobolievaju po tej kontrole vaječníky, tak sa moc nehybem. Asi prelezim a presedim cely den. A ty? Ako ti je?

viera6
28. sep 2009

Pekný slnečny den všetkym snažilkam!!!

kajticko
28. sep 2009

kajka?? to ´je asi iná romy 😉 ja neviem mne skončila ms ,ale stále ma pobolievajú vaječníky. ja budem teraz čakať do 5teho a konečne dáme žiadosť na poisťovnu. inak je mi hrozne ja mám teraz stále také depky a pritom neberiem žiadne hormóny 😠

viera aj tebe pekný dník a ty ako?

viera6
28. sep 2009

Ahoj Romy,tak dnes som dostala inekciu ICH taku štiplavu ako Denis,sliznicu mam na 11 a vajíčka take menšie nechce sa im dozriet najvačšie mam 16mm ,viac ich je 11mm,7-9mm.Na kontrolu idem v stredu a v piatok, nie celkom na 100% na odber uvidim čo bude v stredu.No a s Denis sme sa nestretli v heliku,ale na kave u mna mala to cestou.

romy01
28. sep 2009

takze v stredu nejde ani jedna z vás? Vy ste fest, ja sa bojim sama. No a znamena to ze este pokracujes s hormonmi? Inak sliznicu som mala podobne ako ty ja som mala 12 mm no tie foliky som uz mala zrele. No ale mozno to budete mat s deni rovnako , ze? Inak aj kajka ide myslim v stredu a tiez jej planuju odber niekedy v piatok

viera6
28. sep 2009

preklep :inekcia HGT štiplava

viera6
28. sep 2009

Denis ide v stredu ako ty.Ano zatial pokračujem s hormonmi,krajko povedal,že ich mam dost len že su ešte malé folikuly.

romy01
28. sep 2009

jeeej tak to som rada, že denis ide ako ja 🙂 🙂 🙂 Inak tu injekciu mala aj denis v piatok takže asi fakt zabera ked ide denis v stredu. Takže si myslím, že to mas v piatok isté 🙂 🙂 🙂

viera6
28. sep 2009

no to verím 🙂 🙂 🙂
Denis pichli aj dneska tu inekciu

romy01
28. sep 2009

🙂 ti poviem ze tolko injekcii co teraz absolvujeme to sa s tym nemôže pochváliť hocikto 😀 😀 😀

viera6
28. sep 2009

no to fakt 😵 😵 😵
A ty sa ako dnes cítiš ROMY?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre