Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
28. sep 2009

Mna dnes viac pobolieveju vajecniky po tej kontrole a asi este trosku podrastli foliky. Snazim sa polihovat a robím si DU z angliny. Ale čo sa tyka nejakych nádad z hormonov- myslím že na mna to nepôsobilo, nemavam ani depky a ani zmeny nálad, myslím že som to zvládla dobre

viera6
28. sep 2009

Ani ja som nepostrehla nejake zmeny nálady.Zajtra maš angličtinu ako pokračuješ v učení?

romy01
28. sep 2009

no popravde som sa este riadne nerozbehla. Domácu úlohu tam pošlem mailom, lebo nechcem den pred OPU behat po meste - ledva chodím som rada ze idem na wc.

viera6
28. sep 2009

Tak teba poriadne ominaju folikuly a ja som bola včera na bycilli no dnes už nepojdem dost ma bolelo až pichalo v podbrušku.A na kolko mesiacov maš angličtinu?

romy01
28. sep 2009

no zacala som teraz piaty ročník a celkovo ich je 6 rokov. Ak to zvládnem tak o necele dva roky budem robiť ččtátnicu. Ono Mńa tie folikujly ozaj omínajú, no asi sa viac bojim aby nepraskli ako ze by to tak bolelo, lebo bolo ich včera už dosť vela zrelych a jeden mal az 23mm. Nechcem aby zacali praskat skôr, hlavne ked som este brala dve dávky a odber bude az v stredu. Dúfam že tam vydržia vkuse az do tej stredy

viera6
28. sep 2009

Nebojkaj romy ,len ich dobre opatruj budem na vás v stredu myslet. 😅

denis19
28. sep 2009

Ahoj holky,
tak jsem se opotácela domu,dala jsem cestou s manželem obed a ted čtu co jste popsaly!!!
Tak Romy, ano jdu ve stredu, takže 07:45 nástup v heliku!!!!!!Ješteže tam nebudu sama.
dnes jsem se setkala i s vierku, super baba a pohodák, daly jsme kafčo a celkem dobre pokecaly! Už se teším jak do sebe budeme žďuchat bríškama!!!!!!
Dnes men ta chilli injekce dobre bolela ze začátku, tak d je to ok.
počuj Romy, to ten pregnyl, to si namixujeme všechny ty ampulky co jsou tam??????
A také mne dobre bolí má slepičí snáška, tak klid holky!!! 😀 😀 😀 HURÁ!!!!!

denis19
28. sep 2009

Romy, neboj budeme mít krásné folikulky plné vajíček 😀

viera6
28. sep 2009

Ahoj Denis tak si štastlivo docestovala supe ,dodala si my dnes normalne elánu.Denis pregnyl by mal ist jeden prašok a jedna tekuta ampulka, ale pre istotu sa na to opýtaj ked ti budu volat alebo zavolaj.

denis19
28. sep 2009

Vierka, tam je toho ale tuším pet ampulek!!!! Tak se radeji optám co a jak 🙂 Dikas.

viera6
28. sep 2009

no mne na IUI pichali tak 1a1

denis19
28. sep 2009

Tak to by nám stačinal s Romy, jedna krabička napul🙂))))

viera6
28. sep 2009

ak by to bolo 1a1 tak stačila by jedna krabička,však uvidiš čo napiše romy ako ma ona .A dnes ti ešte budú volat s heliku ?

viera6
28. sep 2009

inač ta fotka čo máš tu a skutočnost je 100a 1 predstavovala by som si ta úplne inač

denis19
28. sep 2009

Jo a jak jsi si mne predstavovala???? 🙂
No to nevím jestli budou volat z heliku, uvidím a pokud ne , tak zavolám já a optám se!

viera6
28. sep 2009

no ta fotka skresluje úplne iného človeka.

denis19
28. sep 2009

No hlavne tam asi ani není toho moc videt,co???ale to byl takkový malý úmysl 😀

viera6
28. sep 2009

idem sa trochu oddialit, prišiel drahy tak sa ideme najest,aj ked mne nejak poslednom čase nechuti tak jest.

romy01
28. sep 2009

ahoooj denis, tak fajn ze si dosla domov v poriadku. Nedali ti taky letacik, ze kolko sa ma pichnut? Ja mam 1 prasok a 1 vodičku = 5000 jednotiek. AJ som sa ho pytala, že či to bude stačiť ked je tych vajok tak moc a on že hej. Aj ked som brala clostil som mala 1 plus 1.
Ja tam mám tiež byť 7.45 a mm az medzi 1é a 11tou.

romy01
28. sep 2009

Denis a ake si mala folikuly?

romy01
28. sep 2009

A denis, to znamena že aj ET a potom test mame asi naraz - takze budeme mat moznost spravit to repete

denis19
28. sep 2009

Ahoj Romy,
no víš já si zapomela PN doklad i doklad na sociálku a rozpis od dr v lékárne u Heliku, tak nevím co je tam napsáno...víš proto jsem jak bezprizorná......

denis19
28. sep 2009

Mám tam být 7:45 a mnž prijede se mnou to je jasné, tak tam bude čekat na svuj odber! 😀 😀 budou mít kluci kelímkovou párty 😀 😀 😀
mám dohromady asi 12folikulu od 16-22mm a sliznici 12mm 😀 😀

romy01
28. sep 2009

denis tak tam cinkni, Pocuj a aky doklad na sociálku? Im nestačí kopia PNky?

denis19
28. sep 2009

Je konec mesíce a to potrebuješ preklenovací doklad na sociálku aby ti vyplatili PN

denis19
28. sep 2009

tak jsem tam Romy, cinkla, jako do lékárny a je to jedna vodička a jeden prášek, ješteže jsem si tam nezapomela hlavu 😀 😀

denis19
28. sep 2009

Jo a to znamená, že se tam Romy ted budeme setkávat ve stejné dny, proste jsi si švihla,aby jsi mne dobehla a časteji se videli, já vím, je to od tebe velice pozorné 😀 😀 😀

romy01
28. sep 2009

heheh denis veru hej som si riadne svihla.A co tie folikuly? Ake si ich cca mala velké?

romy01
28. sep 2009

a denis ťa moc nepoteším, lebo ten pregnyl tiež štípe

minka051
28. sep 2009

Ahojte všetky vás zdravím 😎

Tak dúfam že už sa budem môcť pridať ku vám.. Zajtra mám prísť mrška, len zatail nič nepociťujem. No uvidím. Dávam jej tak 2-3 dni inak budem zas nervózna a to by som nemala byť 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre