Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
28. sep 2009

sasko

Aj my sme mali yorksíra ale nedožil sa ani rok ☹ tiež to bol maznáčik to najprv malo byť ako naše malinké ktoré sme mať nemohli ale nakoniec sme dali na IVF. Psík bude až potom. Inak volal sa Alex. Len nemám fotku len v mobile

sasko25579
autor
28. sep 2009

moja je wendy aje to taky maznak nas, ale dava mi vela sily............

minka051
28. sep 2009

denis

samozrejme mám 43 a moj nastávajúci teda zatial len priatel už pomaly 3 rok ten bude mat 33. Trochu nepomer ale ide to. Teraz ideme aj stavať. Práve ešte vybavuje znalecký lebo ten čo už spravili nestačí na výšku úveru tak ideme ešte založiť aj náš pozemok čo sme už kúpili aby to vyšlo. Banky sú hrozné čo sa papierovania týka. Inak aj spolu pracujeme v jednej firme. On je vedúci Ing. dopravy a ja účtovníčka.

denis19
28. sep 2009

Minka,
tak držím se vším palec!!!! Už na fotce vypadáš velice dobre a schopne a ted se to jen potvrzuje 🙂
Banky jsou skutečne na naší strane, na strane občana co?????
My s manželem pred lety chteli úver na dum a ony na nás vyblafli, že pokud jim založíme neco v té hodnote, nejlépe dum,tak nám pujdí,pripadala jsem si jako alenka v ríši divú. Pokud bych mela ten dum, nepotrebuji pujčit, že??? Ale dnes je to už jiné,ale také to není nic moc s tema bankama.
Co studují tvé deti?????

sasko25579
autor
28. sep 2009

MINKA
no u nas je to opackne ako u vas. ja mam 30a muz 41. a tiez to funguje,,,,,,,,,, 😀

denis19
28. sep 2009

Teda holky, ono to s tím správným chlopem funguje vždy, všude jsou mráčky a i možná bourky,ale to patrí k životu, bez bourky by nebylo sluníčka!!!! 😀
Já budu mít 38 manž 40 a také fungujeme, temer idylicky, až se okolí diví 😀 😀

minka051
28. sep 2009

denis

No tak to máš pravdu chceme si zobrať úver budem písať v korunách 2,5 mil a čo zakladáme mám hodnotu podla znaleckého posudku 4,5 mil. ale kvôli tomu že to je na dedine radšej nemenujem Je to len 30 km od Levíc tak tam dajú koeficient 0,412 a tak nám môžu dať vraj len 1,8 mil a to je málo. Asi by sme mali niečo založiť čo je v Prahe. Ved to by ten dom keby to bola aj hacienda nestačilo, len preto že nieje v meste. Dobrá blbosť. Tak teraz musíme ešte kúpený pozemok založiť a hádam to už bude stačiť.

Decká... no mladší Stredná priemyslovka dopravná v Trnave 2 ročník odtial pochádzam. A starší 1 rok VŠ Svestého Cyrila a Metoda v Trnave masmediálna komunikácia odbor marketing. Strednú skončil Obchodnú akadémiu. Tak ide študovať chvala bohu to čo ho baví.

denis19
28. sep 2009

Minka, tak to zní až na prvního manžel jako krásný život, moc ti to preji a s tema banka fakt hruza!!!!! a to nemluve o tom, kolik jim človek nakonec zaplatí,co??? radeji se nad tím ani nezamýšlet!!!!!
minka chodíš do MT či do BA? Vím už jsi to asi ríkala, že,ale jsem hlava pomatená 😀

minka051
28. sep 2009

sasko

Aj u mna to bolo volakedy skoro tak len po 17 rokoch sa to pokazilo. Alkohol zahral svoje. A

A som rada že to funguje a nech vám to vydrží navždy aj som si to myslela že to tak bude no bohužial nie. Ale teraz som naozaj šťastná lebo mám super zatial priatela ale o pár mesiacov sa to už zmení. Jeden prstienok už mám a bude aj další. len sa nesmiem velmi tešiť , ale ja sa aj tak teším 😀 😀 😀

minka051
28. sep 2009

denis chodím do Heliosu v Martine. To je najbližšie centrum od LV. A som rada že tam lebo sú tam všetci strašne super.

minka051
28. sep 2009

denis

Prepáč ty detičky nemáš... ?? Aký máš problém ak si to už písala tak ja moc nečítam do zadu tak neviem sory 🤐

denis19
28. sep 2009

MINKA
to je pravda, je tam neobvykle dokonalý personál!!!!!! Chodím tam ráda,na nic se tam dlouho nečeká a když si objednaná tak te berou presne,pokud nemusí akutne operovat, že ano 🙂
Práve mi volalai, že výsledky jsou ok, že ta streda platí, že žádný sex a bílé ponožky sebou 😀
Hurá, budemam společne ležet s Romy!

sasko25579
autor
28. sep 2009

DENIS
a kolko tam budes lazat?1-2dni?

minka051
28. sep 2009

denis

tak vám obom strááááááášne držím všetky prsty rukách aj nohách 🙂 🙂 🙂 nech sa všetko podarí, lebo si to zaslúžite. Dúfam že aj ja. 😉

denis19
28. sep 2009

Néééééé, to je ambulantne, v 7:45 prijdu, v devet mi to udelají a kolemdvanácté odcházíme, je to sice celková anestéza,ale jen na 20min

denis19
28. sep 2009

Minka,
ne nemáme deti, máme špatný spg, takže musíme ICSI, já jsme ok, až mne to samotnou prekvapilo 🙂

sasko25579
autor
28. sep 2009

DENIS
tak sa necerti ved som sa len pytala........ 😀

denis19
28. sep 2009

já se nečertím, jen ve mne hrklo 😀

romy01
28. sep 2009

No už som späť, vybrala som pre istotu viac eurikov - keby daco a keby ich nebolo treba , tak mi ich moze mm n echat oplieskat na nejaky darcek ako bolestné, že? 😀 😀 😀

minka051
28. sep 2009

denis

Ten máme aj my takže keby som ja bola ok tak aj tak by to nevyšlo. My budeme mať tiež ICSI. Rozhodli to tak ked drahému urobili spermiogram a potom aj TRIAL WASH TEST. ale to je v pohode. Tak v stredu budem na teba hrozne myslieť aby všetko vyšlo. Dúfamže aj ja budem mať aspon 4 vajíčka. Len aby sa mojí vaječníkom chcelo a dobre reagovali na stimulku lebo na prvý krát no nevyšlo a stopli ma.

sasko25579
autor
28. sep 2009

MINKA
preco chodis do martina?ved ba je blizsie ako martin.nie?

sasko25579
autor
28. sep 2009

DENIS celu stredu nebudem robit,kaslem aj na stranky co pridu.vies preco?budem ti drzat vsetky palceky aj na rukach aj na nohach.................. 😀

minka051
28. sep 2009

sasko nie nieje radšej mám menšie centrum. A Helios mi pripadal taký fajn a som rada že som si ho vybrala.

sasko25579
autor
28. sep 2009

MINKA
ok, my sme mali v BA 3 centra aja som vo ferticešente.

denis19
28. sep 2009

Romy, to je slovo do pranice!!!!!! 😀 😀

Tak to se mají lidičky nač tešit, ve stredu v BA nidko nedostane pokutu,huráááá,ael já to budu potrebovat to držení, takže dekuji!!!!!

Minka, takže ty už máš jeden začátek za sebou ☹ neboj ted to vyjde, kdy to začínáš???Už máš mnz??? 😅

minka051
28. sep 2009

denis

No dnes mala prísť ale ako si sa jej nechce. 😖 je to síce len 28DC a mne chodí aj na 30 den.Ale doktor povedal že može byť aj neskôr ale keby meškala týžden tak mám prísť. Ale verím že do dvoch dní príde a začínam pichať. Ozaj berieš aj nejaké vitamíny. Ja len E vitamin, Femibion800 s metafolínom, čajík a obklady od p. Kopáčovej čo mi poradila.

denis19
28. sep 2009

MINKA
?????ci je to Femibion800 s metafolínom a co za obklady?????
Já papám jen kyselinu listovou a lecitín na mozek 😀

romy01
28. sep 2009

denis a co ma prekvapilo, je ze mm ma prisť az medzi 10 a 11tou. myslela som že bude na izbe so mnou - asi to tak nie je, že?

minka051
28. sep 2009

sasko
mne ešte aj poradil môj bratranec je gynekolog v TT. A vraj dokonca moj doktor čo som u neho rodila sa tam pozná s doktormi. Vravel mi nech idem tam a keby niečo nech sa ozvem. Zatial nebolo prečo lebo všetko bolo ok až na to stopnutie ale to je už osud.

denis19
28. sep 2009

myslím si,že proto aby tam dlouho nečekal romy, aby neztratili nervy, hošánci. muj tam bude od začátku,logicky,ale tuším mohou i na pokoj co ríkala švagrová...uvidíme ve stredu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre