Problémy po mimotelovom oplodnení

markaki
9. jan 2013

Ahojte babenky, máli ste niečo podobné po ivf, keď pri kýchnuti sa mi niečo vo mne niečo prasklo a uvoľnilo sa a vyšlo to von. Vyzeralo to,
ako krvavý aspik, HCG som mala iba 1, 00 IU/L.Boli to embryjka, alebo môže ísť o zamlčaný potrat?
Ak máte nejakú skúsenosť napíšte mi, prosím. Ja som už s toho zúfala.

ada274
9. jan 2013

markaki cokolvek to bolo, je zbytocne to riesit. ak si bola na krv 12-14 den po transfere a mala si takyto vysledok, na tehu nie je sanca. treba sa otriast, upokojit a ist dalej. byt nestastna mas pravo, ale skus sa uplne nezlozit. pri dalsom pokuse je to velmi kontraproduktivne. neboj raz budes mamina.

mistrall
10. jan 2013

@markaki nemam sice skusenost s IVF ale ak bolo HCG 1 , je dost mala sanca, neccem ta strasit ale malo by byt viac ako 5..)normal u netehotnych je do 5) asi sa emryjka neujali, mrzi ma to.. NA kolky den si mala odber krvi na HCG?

markaki
autor
10. jan 2013

Odber mi robili na 14 deň, ale nik mi nevedel povedať či som, alebo nie som tehotná, zo 6-tich lekárov mi traja povedali áno, dvaja nie a jeden chválabohu nie ste a ešte sa pýtal čo znamená ivf ináč bol to zást. primára. Celé to bolo blbé, lebo sa to robilo po vianociach a krv do laborátoria dorazila trochu neskôr, ako obvykle.

mistrall
10. jan 2013

@markaki hm v kazdom pripade ak nepride MS tak vyckaj a urobia ti sono a est eraz USG

ifet
10. jan 2013

Tesne pred menstruaci se zvysuje HCG i kdyz nejsi tehotna...treba az na hodnotu 3,5

markaki
autor
11. jan 2013

Ahojte, všetkým Vám ďakujem za radu a podporu, menzes som nedostala a dnes v centre som si vybojovala, že počkame dva týždne a urobia mi sono, ktore mi ešte nerobili, vraj zbytočne, tak uvidíme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre