Progestanelle po IUI

17. dec 2021

Ahojte,
Dnes som bola na insminacii a od zajtra mám predpísaný progestanelle 200mg 2x denne. Moja otázka znie - užívať peroralne alebo vkladať do pošvy?

janka0215
17. dec 2021

To ti mal lekár povedať. Lepšie je ale do pošvy.

autor
17. dec 2021

@janka0215 ten progesterón mi prepísal ešte pred IUi- že keď idem do lekárne, nech si ho rovno vyberiem. Dnes ma to nenapadlo opýtať sa 🤷‍♀️ Preto hladam pomoc tu

hederamonstera
17. dec 2021

Ja som brala vaginalne 🙂

autor
17. dec 2021

@hederamonstera ja si tiež myslím, že ho mám užívať vaginalne. Zajtra skúsim prevolať do centra

7lenka11
17. dec 2021

Vaginalne. Po inseminacii je potrebne, aby bolo tam dole vsetko ok a toto ma tomu napomoct..

anika02
17. dec 2021

Určite vaginálne

viki1100
18. dec 2021

do pošvy aj ja ho uživám tak tiež som po iui a som už v 8 týždni dr mi odporučil nadalej ho uživáť

autor
18. dec 2021

Ďakujem za všetky rady 🙂 mám ho užívať vaginálne

andrea_prestastna
18. dec 2021

Ja som brala najprv oralne kedze doktor povedal ze moze byt navlecena nejaka infekcia a hlavne rano ked si ho das tak predsa chodis cikat nie? Cize do 12tt som brala oralne rano a vecer a odvtedy zas jednu vecer beriem vaginalne

radi_t
30. dec 2021

Ahojte, ja mám na predaj 1 balenie Progestanelle, EXP je 24/04/30. Ak máte záujem napíšte mi, pošlem aj foto.

smilka
22. dec 2022

Tiež som užívala vaginálne. Mám na predaj celé balenie nerozbalene Progestanelle 200mg kto by mal záujem.

ljp
1. feb 2023

Ahojte, tiez som po inseminacii a beriem progestanelle 2x denne, rano a vecer vaginalne. (dnes 10-ty den uzivania) Je normalne, alebo mali ste aj vy, ze sa akoby nevstrebe cely a vychadzaju nevstrebane kusky??? Dakujem.

miskamicha
8. feb 2023

@ljp obcas sa mi to stalo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre