Protilátky proti spermiam

26. sep 2023

Ahojte, dá sa niekde zistiť z krvi protilátky proti spermiam okrem reproimunologickeho centra? Vedia to pripadne niekde v CAR spraviť ako samoplatca?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. sep 2023

@monsterablue ja mam spravené tie hodnoty ale podstupuje liečbu a nejak neverím tým hodnotám tak by som si chcela dať spraviť opakovaný odber

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. sep 2023

@monsterablue áno to viem ale mame to vyše 200km ďaleko tak hľadám niečo bližšie aby sme nemuseli tak ďaleko cestovať, ak není iné riešenie tak pôjdeme nakoniec aj tam.. ale ma to veľmi zaujíma keďže mi tvrdia ze jediná možnosť je ivf tak skúšam ísť na to prírodnou metódou

stellarstar
26. sep 2023

Ty car a dr neveríš ?

autor
26. sep 2023

@stellarstar ja do car nechodím to je jedna vec a áno neverím tomu ze u nás je jediná možnosť kvôli tým protilatkam ísť na umelé oplodnenie keďže viem v pohode otehotnieť.. ty by si verila? Mne to príde len čistý biznis nič iné z ich strany a chcem radšej podstúpiť bylinkovu liečbu ako hneď pichať hormóny co ani to nemusí vyjsť a sypať tam peniaze.

stellarstar
26. sep 2023

Áno viac verím car a dr ako laikom na nete. Mam to čo za sebou co sa tyka car a ivf takže ak máš protilátky tak fakt len ivf ale je to na tebe a ber mi bylinky ti tu ... pomôžu držím palce

bejbs123
26. sep 2023

Neboli zbytocne vyhodene peniaze za vysetrenie na reproimunologii,ked vies otehotniet a to vysetrenie ti nedava uplne zmysel,resp. aky bol dovod zajst na toto vysetrenie?nemyslim to v zlom,skor zo zaujmu

autor
26. sep 2023

@bejbs123 pretože som mala 2x MA a išli sme si pochodit všetky vyšetrenia že prečo sa to stalo. Zistili mi toto, trombofilny stav nie vážny a niečo s maternicou.. proste nič také ze musíme ísť na ivf iba kvôli tým pritilatkam. A na toto vyšetrenie sme išli už iba z princípu nech to mame všetko spravené a zistili teda toto ale začala som s bylinkami najskôr a chcem si dat potom spraviť znova kontrolný odber keďže tie protilátky sa menia a celkovo aj alergie takže preto nechcem hneď bežať na ivf a pichať si hormóny a všetko.. moje telo tento prežilo 2x MA, kyret, hysteroskopia a kopu stresu a to potrebujem dať najskôr dokopy ako riešiť hneď ivf

bejbs123
26. sep 2023

A v ktorom tt boli MA? Morfologia u muza je ok?

autor
26. sep 2023

@bejbs123 nebol na spermiograme 9tt a 10tt

bejbs123
26. sep 2023

No ak nie je zasadny problem u teba,moze byt,zial,problem aj u muza

autor
27. sep 2023

@bejbs123 áno ja viem ale u mňa berú že najväčší problém sú tie protilátky.. takže momentálne riešime to a uvidíme co ďalej ale chceme obísť ivf ak by to bolo možné keďže otehotnieť viem v pohode

bejbs123
27. sep 2023

A ake bylinky by mali pomoct?

stellarstar
27. sep 2023

Lenže pri protilatkach ti bylinky nepomôžu a tuším tam sa užíva medrol

bejbs123
27. sep 2023

@stellarstar preto sa pytam ake su to bylinky,lebo ja som uzivala prave medrol a suhlasim su to hnusne tabletky,ale ja som bola ochotna si dat cokolvek,len aby sme mali babo

bejbs123
27. sep 2023

@stellarstar ja nesudim,nehodnotim,len ma zaujima ake bylinky maju podobny ucinok ako kortikosteroidy a mohli by pomoct

stellarstar
27. sep 2023

@bejbs123 to by aj síce mňa zaujímalo lebo to by každá potom mohla prejsť na tie bylinky a nemuseli by ten ťažký medrol dávať

bejbs123
27. sep 2023

@stellarstar ved prave preto,na mna tie tabletky mali taky ucinok,ze som dost pribrala a strasne sa naliala,takze startovna ciara do tehotenstva bola vysoka,no obetovala by som cokolvek a po porode sa dam dokopy

stellarstar
27. sep 2023

@bejbs123 držím palce 🍀

bejbs123
27. sep 2023

@stellarstar dakujem zacali sme tahat 20tt,takze verim,ze sa dockame ❤️

martaatram
30. okt 2023

Nechcem byt blba ale nemusia byt na vine iba protilatky ..moze byt aj genetika ..

bebaa
4. jan 2024

@bejbs123 medrol Vam pomohol?

bejbs123
5. jan 2024

@bebaa tazko povedat,my sme zmenili kliniku,mala som pridany anopyrin kvoli lepivym dostickam,injekcie Igamplia a aj medrol,co z toho pomohlo a ci vsetko,neviem

bebaa
6. jan 2024

@bejbs123 otehotneli ste prirodzene?

bejbs123
6. jan 2024

@bebaa nie ivf

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre