Protilátky proti spermiám

sasiffi
12. jún 2023

Ahojte, tie ktoré ste brali Medrol na protilátky proti spermiam tak mali ste mať počas tej doby chránený styk? Niekde som to čítala že niekomu to lekár, kázal no ja som sa špeciálne na to lekárky pýtala a povedala že to nie je potrebné. Všetky ostatné hodnoty mi vyšli dobre. A aké máte všeobecné skúsenosti s Medrolom a s prirodzeným otehotnením pri pozit. protilátkach sa spermie?

matullienka
12. jún 2023

@sasiffi nám nepomohol akurát sompo ňom výrazne pribrala. Tiež sme chránený styk mať nemuseli.

sasiffi
autor
12. jún 2023

@matullienka vôbec ti neklesli tie hodnoty po ňom?

matullienka
13. jún 2023

@sasiffi nie, vôbec

sasiffi
autor
13. jún 2023

@matullienka a podarilo sa ti aj napriek tomu otehotnieť??

levandulova111
13. jún 2023

@sasiffi mám známu.. tiež mala protilátky na spermie. Bohužiaľ nepomohlo nič, musela na umelé oplodnenie. Dnes je mamou dvojičiek, chlapec a dievča a sú šikovní školáci 🙂

matullienka
13. jún 2023

@sasiffi áno ale do 15 tt som chodila na infúzie, lebo mne telo tvorilo protilátky aj proti plodu

sasiffi
autor
13. jún 2023

@matullienka a podarilo sa ti otehotnieť prirodzene? A akú vysokú hodnotu si mala? Ja som si niečo čítala o užívaní kortikoidov a rozhodla som sa že nejdem do toho, buď bude existovať alternativna metóda zníženia ale sa podarí bez toho

matullienka
13. jún 2023

@sasiffi to si nepamätám už je to skoro 6 rokov čo sme to riešili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre