Radili aj vám po Pregnyle mať veľa sexu?

seatibiza
4. máj 2009

Ahojte baby!Chcela by som sa len spytat:idem 3raz na iui a teraz mi doktorka povedala,ze po pregnyle by sme mali co najviac skusat(sex)-mate niektora podobny pripad?dakujem 😵

shaarka
24. máj 2009

seatibiza
daj si do vyhladavaca IUI.

baby, ktorej sa stalo, ze pregnyl 5000 nezabral? mne folik nepraskol... co dalej? zvykne sa pichat aj dvojnasobna davka? alebo?

jerryjanka
24. máj 2009

ahoj
shaarka - ako to že nepraskol bola si na utz? alebo ako vieš že nepraskol
no viem že niekomu komu nezaberie 5000iu davaju 10000iu takže dvojnasobnu davku

lucula73
24. máj 2009

sharka a ako vieš že nepraskol? 😕

shaarka
24. máj 2009

baby, merala som si BT. ☹
www.fertilityfriend.com/home/shaarka

lucula73
24. máj 2009

sharka a kedy ti pichli ten pregnyl?vo štvrtok?

jerryjanka
24. máj 2009

merala ale den vynechala - teplota môže skočiť aj pod CL - uvidiš čo ti teplota povie zajtra predovulačny pokles a potom nasledne stupnutie tam bolo - ale hovorim chyba ti tam teplota - skus zajtra odmerať tak ako máš

lucula73
24. máj 2009

sharka - jerry má pravdu,moja reč,uvidíš zajtra,ak ani zajtra ti teplota nestúpne,tak potom by som sa asi aj ja priklonila k tomu,že nepraskol,takže vydrž do zajtra...ja som si merala teplotu asi rok,niekedy mi tiež skočila až o deň neskor,ako som čakala.

inak ahoj jerry,ušla si nám z témičky? 😕 😀

shaarka
24. máj 2009

jerry,
ok, ved odmieriam. viem, zlate ste, ze dufate (spolu so mnou). ja som teraz vecer aj vinko odmietla, co mi MM ponukal. a ani som sa nesla ozrat od smutku. lebo som zvedava a davam tomu este nejake to percento, ze moznoooo mozno zajtra bude aspon tych 36,8
a ked nie?
aaach jaj.

budem musiet ist na gyndu a bud sa s nou dohodnem, ze mi pichne dvojitu davku, alebo si ju dam pichnut nejakej kamoske ci kamosovi, ci MM, alebo pojdem na laparku. co najskor.
tak neviem. ☹ s touto moznostou som sice ratala (ze ovu predsalen nebude), ale napriek tomu som velmi velmi sklamana.
a este sme aj sexovali o106, i ked som mala problemy s mocakom.

lucula73
24. máj 2009

sharka no ak by sa potvrdilo,že predsa len nebola tá ovulka,tak by bolo dobré ísť na tú laparku,aby ti navrtali do vaječníka také dierky,volá sa to driling,potom sa tie vajíčka ľahšie uvolnia von /ak máš naozaj pco/ 😉

jerryjanka
24. máj 2009

lucula neušla - ja celkovo prispievam velmi velmi malo 😅

shaarka
24. máj 2009

lucula, akoze viem, co je drilling 😀 a naozaj mam PCO 😀
ci vlastne 😢 😢 😢

ja som taka naivka a davala som sancu tomu, ze napriek spermiogramu a s pomocou clostilu a pregnylu sa podari otehotniet. myslela som si, ze mi staci jedna ovulka. a bude 😀 ale s tou ovu to nebude take jednoduche...
by som hresila. tie vajecniky mam zjavne dobre v prdeli. 🙄

lucula73
24. máj 2009

sharka nedurdi sa 😀 to je normálka,každá by chcela,aby to vyšlo čo najjednoduchšie a na prvý šup 😀 ja čakám takto už štyri roky a tiež máme na hovno spermiogram,nepriechodné vajcovody,ale čakáááááám...no som naivná,čo??? 😀

shaarka
19. jún 2009

ahojte... poznate niekoho, komu k ovulacii nedopomohol ani pregnyl 10 000?

jerryjanka
19. jún 2009

shaarka no čo chaosiš - ved si ho dostala len včera
ja som teraz po nom mala ovulku až po 4 dnoch 🤐

shaarka
19. jún 2009

jerry, chaosim, lebo 5tis, nezabral a ked nezaberie ani 10 tis., tak co???

a okrem toho, od zajtra uz mam brat duphaston. ale asi pockam este nejaky den, dva. hm?

shaarka
21. jún 2009

jerry, tak stalo sa to, co som predpokladala. pregnyl vo stvrtok, dnes je nedela a nic. ☹
co dalej???

jerryjanka
21. jún 2009

skus ešte počkať - ak fakt nič ani po dalšich dvoch dnoch tak jedine laparka
lebo ako hovorim mne prišla posledne po pregnyle ovulka až na 4ty či 5ty den 😉

shaarka
21. jún 2009

jerry, mozno stupidna otazka, ale preco to potom nevyjde, ked uz mas ovu? netrafili ste sa? alebo kvoli spermiogramu? a ovulujes teraz kazdy cyklus?
a este jedna otazka: po pregnyle si asi tiez mala jest D. ale pockala si na ovu, tak?

idem ocikat test, nech sa potesim 😀 😀 😀

shaarka
21. jún 2009

no. tak toto je uz fakt na porazenie! kolko sa drzi pregnyl v tele??? myslela som, ze aj 14 dni.
ocikala som test a je tam leeeedva viditelny tienik! treti den po podani 10 tis. j.
je to normalne??? 😖

jerryjanka
21. jún 2009

ovulujem každy mesiac - aj bez liekov akurat žt mi nefunguje tak beriem dufik
nezdar je skôr kvoli spg si myslim 😔

shaarka je to normalne on sa drži v tele asi 4 dni
u niekoho možno dlhšie ak mu inak funguje metabolizmus vylučovania.

shaarka
21. jún 2009

a ja som tu stale citala, ze po pregnyle sa oplati testovat az po 14 dnoch. 😒
no nevadi, ved to je fuk.

jerryjanka
21. jún 2009

no niekomu to fakt môže ukazať tienik na citlivom teste ešte z pregnylu po 8-9 dnoch
ale tak aspon vieš že pregnyl už maš v tele malinko
inak ja si robim doma zbierku už mam 3 choragony, 3 pregnyly, a ešte 3 pregnyly mi pridu od jednej kočky z ms
🤐 tak keby náááááááááhodou motyka strelila tak nebudeš musieť zhanať ty 😀

shaarka
21. jún 2009

jerry, to ako myslis? ze mi predas ty? podarujes ty? 😀
bud cyklus uz nebudem jest ani clostil, len D. suhlasis?

jerryjanka
21. jún 2009

prečo by som mala suhlasiť 😀
ja by som ho do laparky asi ešte brala a skusila pregnyl 15000j 😅 ja som taky experimentator
no darovať - tak bohata nie som - ale za doplatok v lekarni môže byť tvoj. nepotrebujem na tom zarobiť
aj ked myslim že si ho využijem sama lebo motyka nestreli 😒

shaarka
21. jún 2009

oki. ked tak uvazujem, tak si dam do laparky oddych. od vsetkeho, asi aj od merania.
ale ked tak premyslam, tak duphaston by som asi brala, aspon nech mam menzes a nech viem, ze kedy.

aj pregnyl 15 tis. sa picha? nevedela som. ale pochybujem, ze s takou davkou bude moja Dr. suhlasit.

dasena
30. jún 2009

Ahojte.nasla som vas uplnou nahodou.Aj ja som bola u dr. a predpisal mi pregnyl 10 000.teraz uz len cakam ako sa to bude javit.mam 4 dni do mrchy a ovulacia bola zrejme v 12 al.13 DC.Co myslite mam pockat alebo skusit uz test 😔

rosienka
30. jún 2009

dasa - to by uz mohol test nieco ukazat, ved je to asi 11 dni od IUI, nie?

dasena
1. júl 2009

rosienka ja som ale na iui nebola pregnyl mi doki predpisal a isli sme na to zatial prirodzene.No a test som dnes urobila a ani naznak tiena ☹ takze snad nabuduce

katkaajurko
13. aug 2010

baby kolko dni po pregnyle by mala prejst ovulacia maximalne? pichli mi v stredu o 15,30

maahuliena
13. aug 2010

@katkaajurko mala by do 36hodín... ale mne raz až o 48h došla... 😉 viem to presne... som to počítala lebo sa mi to nezdalo a mala som strašne bolesti brucha vtedy 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre