• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rozhovor u koordinátorky. Budú vyšetrovať aj mňa?

2. februára 2008 
Ahojte,som tu opäť s novou otázkou :wink: .Dňa 05.02.2008 ideme na rozhovor ku koordinátorke a manžel na odber.Budú mu robiť wash test.Neviete či budú ešte aj mňa vyšetrovať?V tom čase by som totižto mala mať menzes.Ak máte niektorá s týmto skúsenosti,ozvite sa .Dakujem za každú radu. :slight_smile:
2. feb 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ozvite sa ,nenechávajte ma tu samú :cry:
2. feb 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka rada by som ti poradila, ale u nas v centre diskutujeme len s dokotorm, tam ziadna koordinatorka nie je ..
a nepovedali ti co budu robit ???? uz ti robili profil ??
2. feb 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Všetky vyšetrenia mám ,toto má byť pohovor s tou koordinátorkou aby mi vysvetlila,kedy začnem s inj.merional,dá mi recept a pod.Akurát manželovi majú robiť ten test.Zabudla som sa opýtať,č ibudú ešte aj mňa vyšetrovať.Ja si to neviem ale predstaviť počas menzesu. :pensive:
2. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka ak uz mas vysetrenia tak asi nie... uz ti len povie ako si to mas pichat atd...
2. feb 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka, neviem do akého CAR chodíš, ale tuším koordinátorka, to asi bude Helios :wink: ja som tam chodila dávnejšie..... ale ak už máš všetky vyšetrenia hotové a ideš si iba pre recept, tak už Ťa nebudú vyšetrovať, iba vysvetlia ako s inj...atď.....a to vyšetrenie počas menzes...ani ja som si to nevedela predstaviť, ale dá sa zvyknúť na všetko :grinning: :grinning:
2. feb 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka... ak ti budu robit nahodou utz.. ale myslim ze nie .. tak pocas MS cez brusko...tebe len asi daju protokol a ukazu ako pichat injekcie.. mangel ide na trail Wash - spermiogram.. je to podrobny spg pri ktorom pouzivaju presne tie iste media ktore pri ivf a sleduju ako sa tie spermijky budu spravat v tych roztokoch...v ktorych sa kultivuju....a oplodnuju vajicka....paaa
2. feb 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups preklep... Trial Wash spg...
2. feb 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za odpovede.Normálne sa toho už neviem dočkať.Tiež som zvedavá aj na tie inj. a ostatné lieky a kedy asi začnem.Bolo by dobre,keby som začala hned na druhý deň.
2. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok