Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
23. jún 2009

orsul...tinka sa veru potom už neozvala, tak veru netuším, ako dopadla, ale hádam sa ozve a dá vedieť

wolfskinka
23. jún 2009

tinka ma vlozenych dvoch ebryjuskov ...

kamka17
23. jún 2009

wolfi...to vieme...ide len o to, že mala ísť zaniesť pn svojej ženskej doktorke a potom sa už neozvala, že ako tam dopadla a prečo ten papier tam musela ísť ukázať...

orsulka
23. jún 2009

ale skor som myslela, že ako sa ma....nie kvoli tym papierom, s tym by aj tak nič neurobila.....ja tak, že ako sa jej dari.....ale ona pisala, že bude domka s manželikom, tak si asi robia "meduvý týžden" aj s bobáčikmi 🙂))))))

wolfskinka
23. jún 2009

ved sa hadam ozve

zbinka
23. jún 2009

dobre ranko babenky ako sme sa vyspali???
prsi, ci neprsi???? PP este nie, no asi bude,,,hlava boli

orsulka
23. jún 2009

ahoj zbinka...u nas svieti slniečko.....sem-tam 😀 😀

wolfskinka
23. jún 2009

zbinka dobre rano

tu je skaredo a mozno bude aj prsat

kamka17
23. jún 2009

ybinka...a ty si odkiaľ vlastne ...?? asi mi uniklo 😅

kamka17
23. jún 2009

ups...pardon...zbinka...a ahoj...

orsulka
23. jún 2009

zbinka....a pre zopakovanie.... 😀 😀 cakas dvojicky po IVF???? alebo normal?????

zbinka
23. jún 2009

joj po IVF dvojicky nie normal,,normal nemozem uz 7 rokov otehotniet, mam endometriozu, 3x laparka, 3 x IUI,,a az teraz,,,tak asi tak,,,a dakujem tza krasne ranko,,,som rada, ze vas mam
ste vsetky strasneeeeeeeeeeeeee zlate,,,a do prievidze chodim za kamoskou,,,a som s Popradu

wolfskinka
23. jún 2009

zbinka a cakas dvojky ? a v ktorom tt si ?

zbinka
23. jún 2009

no vcera som bola na krvi,,,cize asi zacinam 5tyzden,,,HCG1177, o dva tyzdne 6.7 mam ist na sono ci biju obe srdiecka,,a potom sa uvidi
krajko sa tesil viac ako ja a vravel, ze to vedel od zaciatku,,,tak neviem ako, a ze ich vkladal tou stastnou rukov a ze jemu sa rodia same dvojcata,,az je s toho nestastny a boji sa ci o donosim,,,ze som slaba konstrukcia,,,no uznaj

wolfskinka
23. jún 2009

zbinka no super krajko sa vzdy tesi ... len skoda ze pri mne este nemal dovod sa tesit ☹

zbinka
23. jún 2009

joj neboj sa nic,,,bude aj pri tebe on taka dobra dusa, len vydrz a nemysli na to,,,ber to ako samozrejmost,,,a bude,,,uvidis

wolfskinka
23. jún 2009

no ved hej ... snad ho potesim

orsulka
23. jún 2009

no...tak ani pri mne este nemal štastnu ruku...... ☹ asi mu poviem, nech to tam vkladá ľavačkou 😀 😀

orsulka
23. jún 2009

zbinka...aktore IVF to bolo??? prve??????

wolfskinka
23. jún 2009

orsul ani pri mne nic si z toho nerob

orsulka
23. jún 2009

wolfi...tak dobre...nebudem 😀 😀
u nas už aj pršalo.... 😀 😀

kde sa zasek šecky??????? neskutočne....abo praca, abo postel, abo......ani neviem čo..... 😀 😀 😀

katy7
23. jún 2009

halo halo ja som tu, len este citam, kamoska mi poslala kontakt na pani, ktora riesi "rodinne konstalacie", zaujimave citanie o tom ako nas podvedome ovplyvnuju veci, ktore sa stali v rodine, moja mama nemohla otehotnit 7 rokov a podla tejto metody to moze byt moj problem, lebo som na seba prevzala jej bremeno... musim to docitat a zistit o co ide, no asi si pojdem dat vymenit mozog ak idem podvedome v maminych slapajach 😒 Ale na druhej strane 7 rokov je to uz aj u mna, kliatba by mala pominut... 😕

wolfskinka
23. jún 2009

orsul ja som tu ... bola som vedla u chalanov sa pobavit, som volala po tie vysledky tej borely stale ich nemaju ... mam zavolat zajtra ..

baby toto sa tu zacina menit na nejaky astrologicky kruzok ... 😀

kamka17
23. jún 2009

no ja som tu téééž...len ma otravujú tu a nestíham zas ani čítať...našťastie nie je toho až toľko... 😉 😉

katy a to máš odkiaľ tie infošky..?? posuň aj nám

wolfskinka
23. jún 2009

baby aky je rozdiel medzi splnom a novom ?

katy7
23. jún 2009

babulky, zatial zistujem, moja kamoska chodila na reiki a velmi si to pochvalovala, ona je tak astralne zalozena, ale to, co mi teraz poslala ma velmi zaujalo, lebo nieco na tom byt moze, mne zomrel brat ako babatko, mama potom cez 7 rokov nemohla otehotniet a v tej metode je popisovany presne takyto pripad, ze proste niektory zo suredencov zoberie na seba rodinnu traumu a chce ju napravit tym, ze preziva to iste, no bojim bojim, radsej by som tym uz nechcela prejst. Pozistujem nieco blizsie a adam vediet. Nerada by som tu zavadzala astrologicke seansy 😀 ja som totalny pragmatik 😉

wolfskinka
23. jún 2009

neviem co je reiki nikdy som o tom nepocula idem sa pohrabat na nete nech mam nejake infosky o tom

kamka17
23. jún 2009

no spln je veľký mesiac na oblohe a nov je potom opak...čiže čiernočierna tma v noci... 😀 😀
ale astrologicky ti presne nepoviem...akurát že keď ide mesiac zo splnu do do novu, čiže keď ubúda, tak je to vraj dobré aj na chudnutie, na detoxikácie a podobné veci a keď ide do splnu, tak zas sa rýchlejšie priberie...neviem ako na koho, ale na mňa vplýva hovadsky niekedy...nervózna bývam, podráždená a tak...
a má to veľa kadejakých vplyvov, tieot mesačné zmeny hore dole...niektorí sa podľa toho aj stravujú...

finelka
23. jún 2009

ahojte 😀

fiha menime sa na carodejnice? 😀 😀 😀 baby jagy? 😀 😀 😀 teda ja uz som aspon podla mena 😉
ale inak ja ako aj katy pise, totalny pragmatik 🙂 , moc tieto veci ne to... skor to beriem ako blbe nahody, co sa nam deju, diali,... ale ak to niekomu pomoze nejako spravit v sebe, vo svojej hlave nejaky poriadok a nejako si utriedit myslienky a dovody a vsetko, tak preco nie 😉

mate sa? rano svietilo slniecko a uz zasa kdesi islo, hmmmm

katy7
23. jún 2009

baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre