Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
17. sep 2009

kiara aj ja som uzivala estrimax

orsulka
17. sep 2009

baby, neviete, co je s Tijou??????????????????????????

tam mi tu nejak chyba...... ☹ ☹

wolfskinka
17. sep 2009

orsul tija otvara nejaku novu prevadzku tak nestiha a pokial mi nieco naznacila tak v tom zmysle, ze si potrebuje dat od konika pauzu, teda aspon ja som to tak pochopila

orsulka
17. sep 2009

tak ja idem k tomu Hudecovi...tak zatim...ozvem sa, ked sa vratim....

pa pap ap papapapapapaa

kiara15
17. sep 2009

babulky dik lebo som nevedela väcsinou vsetky brali tie druhe 😒

wolfi a ako si na ne reagovala lebo ked som si o nich citala tak som bola trochu mimo?

orsulik maj sa a nech ti to dobre dopadne 😉

wolfskinka
17. sep 2009

vies co nemala som ziadne problemy ... zato provera z tej ma dobre bolel zaludok

kiara15
17. sep 2009

hmm vsak uvidim co to somnou urobi 😉

meli3
17. sep 2009

Romy-Minka-ďakujem za receptík 😵 idem ho vyskúšať 😉 cibulu síce nemusím, ale čo by som to nevyskúšala..Držkajte sa 😵
Wolfi- super, gratulujem a máš to v rozkaze: myslieť pozitívne 😉 😉
Cmuk všetkým tu prítomným 😀

wolfskinka
17. sep 2009

meli budem sa snaziot splnit rozkaz

domika9
17. sep 2009

ahojte všetky helinky

jaj žienky ja mam pocit že s tym hrdlom som vas všetky nakazila ja ale mne to už prechadza a včera v noci som sa šla zadusiť ako ma dusilo mm celu noc nadaval že nemože koli mne spať a včera som prišla na to že som pred spanim jedla čokoladu s velkymi orechami asi z tych orechov ma tak dusilo takže potom som ju už nejedla a bolo to dnes ok

cikyta
17. sep 2009

Lucul-Vykastrovanie jej pomôže.Má moc "ženských" problémov. 🙂

kiara15
17. sep 2009

domi ahoj veru vsetky ideme za sebou 😀

domika9
17. sep 2009

ciky -čo ti počas harania zožerie doma všetku čokoladu? 🙂
kiara tak tak ja som kazalaaby ste ma nasledovali v TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a nie v chorobe 😉

cikyta
17. sep 2009

Domika no zožerie,ale nie čokoládu.Skôr nervy! Stále gaťky,intimky,krv a šibe jej na lebenu.No a 2 mesiace PO háraní sa tvári,že je matka,nosí v papuly všetky hračky,napuchnu jej cicky,tečie mlieko a má horučky.A teraz je posledný termín na kastráciu.Po 5 rokoch veku psa nám to už neurobia,kedže už je vysoké riziko umrtia.Aj teraz hára,tak mám strach z dnesnej operácie.Vraj bude riadne krvácať.
Monulý rok sme jej dopriali šteniatka s tým,že jej tie "falošne gravidity prejdu".Ale neprešli. ☹ Dokonca nám skoro umrela pri tých šteniatkach.Takže nieje stvorená na materstvo,aj ked neviem ako chce.Tu už ide o jej život....

HOP,to kde som.Prepáčte,že vám tu vírim temu psom 😅 Už nebudem.

domika9
17. sep 2009

bjdeačik tak to bude aj pre nu istotne lepšie , tak teraz budeš mať doma 2 detičky na prebalovanie 😉

kiara15
17. sep 2009

domi neboj aj to bude 😅 😅

domika9
17. sep 2009

ved jasne 🙂

wolfskinka
17. sep 2009

zilincanky .. stretkop dnes o 17.00 na marianskom namesti pod laubnami pri radnici

kamka17
17. sep 2009

no som bola trochu nakupovať a pripravovala som varenie...ale už je všetko v rúre a tak, tak sa vám venujem 😅 😅

dobrú chuť inak všetkým prajem

ciky...neboj, keď budeš s cikytkou, tak to isto zvládne, my jej isto na stretku budeme držať palce, len potom daj vedieť, ako ste dopadli..no a na SIlvinku myslíme stále, takže aj to zajtrajšie ekg bude ok, však ona je už veľká žena, zvládne to 😉 😉

domi...no na hrdlo a kašel orechy fakt nie sú dobrý nápad, ale som rada, že si na to prišla a už sa nebudeš takto týrať 😀

orsul...no zatiaľ všetko podľa plánu...a ako si dopadla u hudeca?? dúfam, že si ok

kiara15
17. sep 2009

kamka a co dobreho varis ja perkelt 😝

domika9
17. sep 2009

ciky a prečo ma isť Silvinka na ekg?

sue
17. sep 2009

Prosím vás, neviete dokedy je dnes otvorená lekáreň pri Heliose?

orsulka
17. sep 2009

no som spat..........takže som tan presedla hodinu a 1/4...kym ma vtal dnu.....aj som mu to povedala, že to cakanie u neho ma raz zabije 🙂)))))))))
kukol na mna, sono, plus sono prsnikov to som si zaplatila, lebo mam narok len 1x za dva roky...ale povedal, že kedže stimulujem, že dobre to kontrolovat, a tak som vycalovala 11 evri....v pohode......
potom vravi, že ked otehotniem tak do 10 dna mam k nemu dojst, aby sme vsetko zachytili od zaciatku, lebo vraj podla vysledkov z hematologie by som si pichala injekcie az do konca tehotenstva....ciky...tomuto rozumies vsak???? 😀 😀 a tak mu vravim....že po kazdom ET som sa k nemu aj chystala, ale že naco už, ked mi tak na 6 den po ET vždy dosla mrcha!......a on sa tak smial na tom, že "mrcha" .-))))))ň jaky zlaty bol......🙂))) no nepizna tieto nase vyrazy 🙂))))

vysledky budu o mesiac.....

kamka17
17. sep 2009

kiari..kalerábovo mrkvovú polievku s haluškami...len ten kaleráb je drevený, tak hádam sa bude dať jesť...a drahý si vymyslel niečo zeleninové, tak cestoviny s brokolicou zapekané som robila...a kúpila som aj karfiol, tak najbližšie urobím placky karfiolové...inak fajný recept a nie sú ani veľmi mastné

mia1983
autor
17. sep 2009

sue mne sa zdá, že iba do 17:00 ak nie do 16:00 hod. neviem presne, síce som Martinčanka, ale viem, že keď som tam išla minule neskôr z Helíku, tak už bolo zatvorené. Inak pozdravujem všetky Heliosáčky a idem vás trošku počítať, keď mám v práci teraz chíľku kľudu 🙂

domika9
17. sep 2009

orsul sme v tom spolu -da sa zvyknuť na tie inekcie 🙂 mne včera zvyšila davku na hematologii a vravím mm že asi sa možem rozlučiť s epiduralkou (podla skusenosti ciky ) a mm mi vraví no čo tak si to užiješ 😠 🙂

orsulka
17. sep 2009

a ja idem dens urobit to bravcove na horcici....či tak nejak... 😀 ingrediencie su už zakupene 🙂))))))

a mam hribikove melence 🙂)))))

domika....... ahoj.... 😉

domika9
17. sep 2009

ahoj mia ty nas nejako zanedbavaš 🙂

mia1983
autor
17. sep 2009

domika9 ahoj, no v práci nejako nestíham, zaúčam novú kolegynku čo pôjde na moje miesto a keď prídem domov upratujem po majstroch, lebo trošku prerábame ešte kým prídu bábätká. Inak musím sa pochváliť sme boli v pondelok na sone v Helíku a ževraj to budú dievčatká 😀 , môj mužík stále dúfa, že aspoň jedno bude chlapček, ale ja som od začiatku tušila, že to budú Linduška s Vanduškou 🙂 a tebe pozerám, že už tiež krásne naskakujú týždne a držkáš sa dobre, všetko o.k.?

orsulka
17. sep 2009

mia...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej....ja poznam presne dvojičky...jedna je Linda a druha Vanda 🙂)))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre