Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
10. mar 2010

janicca no vidim to tak s tym tvojim chudnutim, musis otehotniet ... ja koncim 21tt a som oproti normalnej vahe co mavam stale -0,5kg 😀 😀 😀 😀 to je diéta ... tehotenstvo , som zvedava ci vobec priberiem aspon tych 10 kil

janicca
10. mar 2010

aaaaaale wofli ja nechudnem zmenila som trošku stravovacie návaky ináč je všetko ok... 😉 a to máš pravdu radšej by som bola tehu ......ale aj to raz budem !!!! ja sa teraz na to pripravujem...... 😉 ))))

marta222
10. mar 2010

jani, tak len sa dobre priprav 😉 - aj ja sa pripravujem na víkend 😀 😀 😀. A si si istá, že mrchovatá príde? Čo ak sa zadarilo 😅?

janicca
10. mar 2010

martula tak potom opatrne nie že sa bude celá zemegula triasť ....... 😀 😀 😀

eninka27
10. mar 2010

Ahojte, pridavam sa k vam, ženušky, dnes mi moja doktorkečka odporučila sanatorium Helios, moja diagnoza je bohužial syndróm PCO ☹ , ale stale velmi veriiiim, že raz sa aj ja udem tešiť z rastuuceho bruška 🙂 Momentálne mi pani doktorka nasadila Duphaston 2 x 1 , hadam budem všetko ok

marta222
10. mar 2010

eninka27, tak vitaj medzi nami - budeme ti držať palce...
janicca, hádam to nebude také strašné, vieš my postarší nie sme takí búrliví 😀 😀 😀...

janicca
10. mar 2010

eninka vitaj medzi nami .... 😉 a priprav aj drahého tam mu budú robiť na 100% odber spermi.....je tam veľmi príjemný a ochotný personal ...tak držím palce.... 😉 a kedy idete?

janicca
10. mar 2010

aaaaale martula veď ty si ešte mladica.... 😵 tak ja dnes v prácie úplne že ho..o robím to je ale morálka .... 😝

marta222
10. mar 2010

No, veď - na hlúposti to som - mladica. Jani, z toho si nič nerob, ani ja nič poriadne nerobím... Ale, veď robota nie je zajac - neutečie... Alebo ako sa u nás hovorí: "Robota nie je k...t, postojí aj dlhšie (dúfam, že ma admini nezmažú za kazenie morálky 😀 😀 😀 )

janicca
10. mar 2010

martula jaaaaaaaaaj ty si ale štefina ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teraz si ma ozaj pobavila . 😀 😀 😀

monita81
10. mar 2010

ahoj eninka,vitaj medzi nami,čo sme tu na práškoch.hihihih 😀
teda baby to je morálka a tie výrazy,že pííííííííííííp. 😀 😀 😀

marta222
10. mar 2010

Janicca a ty si zasa lojzina.... To ma teší, že som ťa pobavila, veď čo už má človek z toho života, nie 😉 ? No, asi už pobalím caky-paky a bežím domov, lebo mi tuším nie je rady a v robote aj tak moc osohu zo mňa už dnes nebude....

janicca
10. mar 2010

fuuuuuuuuuj hanbite sa ja si idem radšej ústa vyplachnúť ......... 😀 😀 😀

pápáááááá babulky majte sa krásne ........ 🙂 ))))))

marta222
10. mar 2010

Ale, moni, hádam to neurazilo tvoj "jemnocit". Ak áno, odpusť - nabudúce sa to už nestane, hlboko sa ospravedlňujem 😀 😀 😀

janicca
10. mar 2010

martula tak to bude asi rozumnejšie keď pojdeme pekne domkov bo nám naozaj nie je rady 😉 )))))))

marta222
10. mar 2010

OK, jani - už balím... Tak sa na dnes lúčim, pa dievčence, zajtra ma tu máte znova. Pekný zvyšok dňa 😀 😀

kamka17
10. mar 2010

no pozerám, že nové žienky medzi nami...štefka, lojzka vitajte v klube 😀 😀

eninka...tiež ťa srdečne vítam medz nami..aj keď bolo by lepšie, keby táto téma vobec neexistovavala, keby sme namali žiadne probémy...ale verím, že tebe v helíku pomožu, len tam čím skôr zavolaj, nech ťa rýchlo objednajú a nech máš čím skôr pri nicku tt.. 😉 😉

monita81
10. mar 2010

marti odpúšťam ti 😉
ahojte naše pracantky,príjemný dníček.

eninka27
10. mar 2010

Ďakujem kočky za milé privítanie 🙂 takže snad sa budeme navzájom podporovať a bude z nas super partia buducich tehuliek 🙂 takze si drzme palčeky navzájom 🙂
janicca, este nevieme presne kedy pojdeme, ale v piatok sa tam chceme ist poexkurzovať 😀 ako to tam vyzera a tak 🙂

monita81
10. mar 2010

tak eninka,pekne si to okukajte 😉 ,uvidíš,že určite nebudeš sklamaná a hned sa môžeš na recepcií objednať na pohovor a už sa to všetko rozbehne. 😀

brmbolcek
10. mar 2010

Tak a ja uz som domka vsetko som povybavovala...... 😀 😀 😀

Wolfi -
tak aj plienky su na svete 😉 😉 😉 mam odlozene v ruzomberku 100ks, teda ale LTT uz rusia predajnu a mali co robit aby mi ich zohnali mam ich priamo zo zavodu s predajne... dali mi prvu triedu. Bola som aj v Jasenke pozriet ale tie su dost riedke a tensie, ale ved neva hlavne ze to mimino bude mat bavlnku na ritulke 🙂 🙂 🙂 no a potom som samozrejme aj po meste pochodila a na prazdno som veru ze nepisla 😎 😎 😎 😎 kupila som 1 dupacky, 1 overalik a ma to taku krasnu ciapocku ako trpaslikovia 😀 😀 😀 😀 k tomu bol aj podbradnik aj rukavicky take krasne zelene chlpate, a dbe supravicky , modre a zelene no nemohla som odolat tak som vzala oboje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , vecer pofotim a dam do albumu 🙂 🙂 🙂

Zdravim novu snazilku eninku a zelam aby sa medzi nami citila len a len dobre 🙂 🙂 🙂

Moni - ajojjjjjjjj ako mas ? 😵 😵 😵

orsulka
10. mar 2010

no cafte.....to som ja....GERTA!!!!! 😀 😀 😀 zravim Stefinu aj Justinu 🙂))))))))

Kamka...ahojček hviezdička......tak normalne trosku nechápem z toho tvojho......ale možno sa len nechce teraz tešiť, kym sa mu videla tajedna čiarka bledšia 😀 😀 😀 ale vnutorne sa urcite tešákuje 🙂))))

eninka...vitaj v klube 😉 😉

orsulka
10. mar 2010

marti....aj ja idem dones do posilky !!!!! dávno som tam nebola, tak som zvedava ako budem zvlááádať 🙂)))

monita81
10. mar 2010

cav brmbolček,no teda plienok ako pre dvojičky! 😉 a kukám že ťa chytil nákupný ošial,už sa teším na KUK foto večer.už si krásne užívaš tehuuuu!super!vieš čo,mne už je doma tak dlho,aj po meste sa potúlam,pokukám výklady a tááák,asi si zajtra pôjdem pre toho môjho synovca,s ním ten čas beží,len keby už bolo teplejšie,mohli by sme sa poprechádzať.
caf Gerta,no dnes ma už asi žiadne meno asi neprekvapí! 😀

wolfskinka
10. mar 2010

brmbolcek 100ks latkovych plienok ???? to ji je prosim ta naco? ty cakas dvojcata ?

orsulka a ty si dke bola cely den ??? si spala nad klavesnicou ?

kamka neboj ono mu to raz dojde a potom sa od stastia zblazni 😀

jani papa a pekny zbytok dna

brmbolcek
10. mar 2010

dievcence mam svagrinu a ona caka v maji 😉 😉 😉 tak ideme na polovicu 😎 😎 😎 50/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasah
10. mar 2010

cavte vsetky tak vam dakujem za potporu 🙂 🙂 🙂 🙂 ste vsetky zlate musime ho nejako bojovat 😠 😠 😠 😠 a tak zacneme nanovo az o tri mesiace ☹ ☹ ☹ normalne uz aby to bolo 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

Dasah- a kedy idete ku krajkovi ??? to musite 3 mesiace cakat ?

brmbolcek
10. mar 2010

Moni- tak synovec ti ozaj vyplni den a budes rada ked si vecer lahnes a budes oddychovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dasah
10. mar 2010

no este mi kazal ze mam ist na buduci tyzden na krv aby mal podklady.......no a o mesiac by som mala ist na konzultaciu to mi povie ked mu zavolam hodnoty neuspesneho HCG a ze zacneme nieco az o tri mesiace pretoze telo sa musi vycistit od tolkych hormonov co som brala takze to trva tri mesiace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre