Sanatórium Helios Martin

saxana2006
6. mar 2016

dobry den..chcem sa vas opytat chodi niekto do heliosu do martina?ja idem prvy krat v piatok na konyultaciu 🙂 ako to tam chodi?aka je pani doktorka Culbova?

jojikr
18. mar 2016

@adka2891 fuha, tak to je rozdiel! A Ty chodíš ku ktorému p.doktorovi - doktorke?

tominqo21
19. mar 2016

Zdravim Vás.Ja navštevujem Sanatorium Helios v Martine a s vlastnej skúsenosti vám to vrelo odporučam ktorý majú problemy s otehotnením. Pri prvom pohovore urobia všetky možne vyšetrenia aby zistili kde je problem a nsordinuju Vám liečbu. Ja som mal problem s pohyblivostou i motilitou spermií no po trojmesačnej kontrole a braním Vitamínou sa vysledky nehorazne zlepšili. Takže odporúčam 🙂

saxana2006
autor
19. mar 2016

@jojikr dakujeme velmi pekne....chodime k dr.culbovej..velmi dobra doktorecka 🙂

jojikr
19. mar 2016

@tominqo21 ďakujem za odpoveď.

jojikr
19. mar 2016

@saxana2006 tú p.doktorku ste si vyberali sami?

saxana2006
autor
20. mar 2016

Na danny termin mala len pani doktorka volny termin....tak sme isli k nej aby sme dlho necakaly na termin konzultacie...v utorok idem do tej narkozy na ten zakrok na priechod vajickovodov...na jednej strane sa tesim a na druhej strane mam z tobo obavy...ale viem ze to dobre dopadne 🙂,ved drahy moj vsetko preziva somnou... A ty jojikr sa tam chystas?myslim do heliosu?

saxana2006
autor
20. mar 2016

@jojikr len unas je iny problem...mam priatela na voziku takze my musime ist od zaciatku na darcovstvo..v utorok na priechod vajickovodov..potom na prve IVF a ked by sa to neujalo tak potom umele oplodnenie 😉

aluska1404
21. mar 2016

@saxana2006 mozem sa spytat ?my zacineme od zajtra pichat injekcie uz si bola aj na sedeni aky vam dali protokol?my kratky ja mam pocit ze iba jamam taky mozno ze sa aj stretneme niekde v cakarni saxana 2006😊

jojikr
22. mar 2016

@saxana2006 ahooooj, tak už to máš za sebou a určite to dobre dopadlo 🙂 JJ, chystáme sa na konzultáciu, tak sa snažím ešte sa niečo užitočné dozvedieť. Neviem - nevedela som sa rozhodnúť či Helios , alebo Iscare. Ty sa ako teraz cítiš. Je super mať doma oporu 🙂

adka2891
22. mar 2016

@jojikr chodila som dr.krajcovicovi ale všetci dr.su dobrý keď chodíš na sono tak všetkých stretneš 😀🍀

saxana2006
autor
23. mar 2016

tak uz som po zakroku...vsetko je v poriadku..zakrok dopadol v pohodicke... takze zase Helios ma caka 5.4.

zirafka86
26. mar 2016

Kočky z vlastnej skusenosti mozem len a len doporucit Helios. Pokial nemas doma tlaciaren na eurá a chces dlhe mesiace zabit zbytocne evidovana len ako cislo v Iscare kde s kazdou tvojou otazkou ti daju pocitit ze nemaju na teba cas lebo vonku caka dalsi par z ktoreho vytiahnu peniaze = to je moja skusenost z Iscare....nikdy viac....v Heliose presne pravy opak..velmi mily ochotny pristup, ziadne casove natahovacky na dlhe mesiace ci nebodaj roky alebo tahanie penazi z pacienta...presli sme k nim a veci nabrali velmi rychly spád (za 2 mes.spravili pre nas viac ako za 3 roky v Iscare...) to hovori za vsetko...

bibiana26
26. mar 2016

@zirafka86 a ak sa môžem opýtať myslíš Iscare BA alebo v Mt?

jojikr
28. mar 2016

@zirafka86 ĎAKUJEM, za užitočné informácie. Sme sa nevedeli rozhodnúť či Helios, alebo Iscare. Teraz som spokojná, že sme si dobre vybrali 🙂 totižto na nejaké zbytočné naťahovanie už nemáme ani čas ani chuť. Ešte raz ďakujem a želám nech Vám, nám vlastne všetkým túžby splnia 🙂

zirafka86
28. mar 2016

@bibiana26 Bibi myslím Iscare v BA som chodila a od januára som prešla do Helios v MT, radšej budem cestovat z BA do MT aj 3x do týždňa ako tu pod nosom do Iscare...bohužial my sme s nimi nemali dobré skúsenosti, ale možno niekto bol s nimi spokojný, ale poviem narovinu, že už hned na prvej konzultácii v Heliose v MT sa ma lekarka opytala ze co tak dlho s nami v Iscari robili, lebo z toho čo sme im ukazali aj uplný laik by videl, že bolo to len naťahovanie času ... :(

zirafka86
28. mar 2016

@jojikr veľa šťastíčka aj tebe nech sa podarí ten malý uzlík radosti v podobe dieťatka 😉

espritka29
29. mar 2016

Ahojte. Aj my s manzelom sme objednani v Heliose. Uz sa aj tesim po tom nekonecnom lieceni manzela, ktore bolo aj tak zbytocne. Neviem ku komu konkretne, ale to je jedno.

22erik
30. mar 2016

Ahoj helios je super 😊 A uz o pár dni sa dozviem ci sa mala bublinka uchytili som šiesty den po vklade 👼🍀

espritka29
30. mar 2016

@22erik drzim palce, aby to vyslo. Boli ste na IVF?

22erik
30. mar 2016

@espritka29 ano na ivf 😊 A kamarádka bola před tromi mesiacmi tiež a vyšlo na prvý krát v jej prípade bol problem priateľ v mojom som ja

espritka29
30. mar 2016

@22erik mozem sa opytat ake dlhe obdobie preslo od 1.navstevy po vklad? Viem, ze je to u kazdeho individualne, len ma to tak zaujima. U nas je to tak, ze ja som ok, manzel ma velmi zly SPG a k tomu mame uz aj svoj vek 😠 mame vseobecnu zdrav.poistovnu, snad nam schvalia aj ziadost skor ako o mesiac.

22erik
30. mar 2016

@espritka29 kamaratkyn muž mal problem s pomalými spermiami a trvalo to cca dva mesiace a mne tiež tak ja mam dôveru môj priateľ všeobecnú schválenie mi prišlo do troch tyzdnou

jojikr
31. mar 2016

@22erik držím palce 🙂

22erik
31. mar 2016

@jojikr dakujem 😊

pawlinka1
31. mar 2016

Ahojte nahodne som zbadala tento prispevok takze my sme boli v utorok sa objednat v mt v heliose skoro 3roky sa snazime a nic ideme tam 18.4 bojim sa co nam povedia😕

espritka29
31. mar 2016

@pawlinka1 ktovie ci sa nestretneme. Aj my mame termin 18.04.

pawlinka1
31. mar 2016

@espritka29 a na ktoru hodinu ides?my na 13.00

espritka29
31. mar 2016

@pawlinka1 My o 9:00, tak to sa nestretneme.Tiez sme zvedavi, co nas caka.No u nas vela moznosti nie je.Len IVF.

pawlinka1
31. mar 2016

@espritka29 to je umele oplodnenie?ja sa v tych skratkach nevyznam prepac....no ja mam problemy z crevami tak uvidim co povedia

espritka29
31. mar 2016

@pawlinka1 ano to je umele. Ani ja som o tom nic nevedela. No precitala som si toho dost, ked manzel prisiel domov s diagnozou, aku ma. Javby som mala byt ok podla mojho gynekologa, tak verim, ze to aj tak bude. K tomu este nas vek. Je najvyssi cas. Vy mate spermiogram v poriadku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre