Schválená žiadosť na mimotelové oplodnenie. Čo bude ďalej?

brmbola
16. feb 2015

Ahojte dievcata konecne som sa dockala super spravy a to schvalenie ziadosti na ivf 🙂 Viete mi povedat kolko bude este trvat aby som zacala s liecbou? Musim sa objednat na kontrolu a manzel na spermiogram ale co dalej? Budem musiet cakat niekolko dni ci tyzdnov na nejake vysledky alebo sa pojde na vec ihned ked mi pride mrcha?

zuzicek88
16. feb 2015

@brmbola ahoj no to zalezi na tom,ci ti daju dlhy,alebo kratky protokol,ak mas viacej rokov,pravdepodobne budez mat kratky protokol,pojdes na konzultaciu a tam ti povedia,ja mam kratky protokol a od druheho dna MS si picham a kazde dva dni chodim na ultrazvuk a krv,ze ako sa to vsetko vyvija

lina129
16. feb 2015

@zuzicek88 preco ak ma viac rokov, tak je kratky protokol?
@brmbola mozem sa spytat, v akej si poistovni? A kedy ti vypisali ziadost, resp. za aky cas ti schvalili ziadost? a volali ti z CAR, ci si volala do poistovne?
vdaka 🙂

zuzicek88
16. feb 2015

@lina129 citala som to,tusim tu na MK ze starsim zenam davaju kratky protokol,ja som na schvalenie cakala skoro dva mesiace,ale boli vianoce,to preto. no bola som uz dost netrpezliva,tak som volala aj do poistovne,no potom mi volali s centra,ze to mam schvalene a mozem prist. Ja mam vseobecnu zdravotnu a citala som,ze ta toho preplaca najviac a ma aj najviac schval.ziadosti,ze dovera zvykne skor neschvalit..

brmbola
autor
16. feb 2015

@lina129 som v dovere a bola som velmi prekvapena ze to schvalili tak rychlo cca 2 tyzdne. Len mi nevededli povedat ci mam kratky alebo dlhy protokol. Volali mi z Caru

brmbola
autor
16. feb 2015

@zuzicek88 a aky je prosim ta rozdiel medzi kratkym a dlhym?

zuzicek88
16. feb 2015

@brmbola to presne neviem z dlhym protokolom pichas dlhsie,proste dlhsie trva ta priprava a s kratkym je to skor,ale podla mna ten kratky je narocnejsi a viacej zatazuje organizmus

adrianaaa32
16. feb 2015

@zuzicek88 ahoj, aj mna by zaujimal ten protokol. Ja som bola dnes v car po lieky a od 2DC mam zacat pichat 1xdenne a na 6 den mam prist na kontrolu. Ale nikde nevidim v papieroch aky je to protokol?

silvia545
16. feb 2015

@adrianaaa32 ahoj,,ty máš krátky protokol 😉

brmbola
autor
16. feb 2015

@adrianaaa32 ano to je kratky to som si uz nastudocala 😉 kam do caru chodis? A ak sa smiem spytat kolko mas rokov? Zaujimalo by ma co je na tom pravdy ze cim si starsia tym davaju kratky protokol

adrianaaa32
17. feb 2015

@brmbola dakujem, mam v tom stale este chaoz. Mam 33. A chodim.do Ferticent v Ba