Schválenie mimotelového oplodnenia a ďalší postup

jankana
21. sep 2017

Dobry den, pred tyzdnom som dostala mail zo ZP Dovera,ze nam schvalili ivf,ktore mame podstupit v Heliose v Martine.Chcem sa opytat,ci po obdrzani tohto mailu sa mame ozvat do centra my alebo obdrzali tuto informaciu aj v centre a budu nas kontaktovat oni?

janula12345
21. sep 2017

@jankana hm mne oni volali z centra, ze je to schvalene. Takze som takito situaciu ani nemala, ze mi da poistovna vediet.

jankana
autor
21. sep 2017

@janula12345 Zda sa mi,ze nam v centre vraveli,ze sa nam ozvu oni,ked to bude schvalene,aj manzel vravel,ze to bolo tak,no obaja sme z toho vystresovani,tak teraz neviem ☹

janula12345
21. sep 2017

@jankana no ved za zavolanie nic nedas. Kludne im cinkni ze uz vies o schvaleni, ze ci uz aj oni vedia... a rovno sa objednate pre lieky atd.

lilyianka
21. sep 2017

@jankana nam sa ozvali z centra sami...mam VsZP a od podpisania ziadosti cez schvalenie az po telefonat z centra to trvdlo 3 tyzdne...takze vyckaj oni predsa musia informovat aj centrum a ti nasledne vas 👍 ziadny stres urcite zavolaju

lilyianka
21. sep 2017

Ale ak chces mat klud na dusi kludne zavolaj aj ty do centra 🤗

jankana
autor
21. sep 2017

Dakujem za odpovede 😉

adkaaa
22. sep 2017

@jankana Ahoj nam tiez prisla sms ale v centre este odpoved nemali.Tiez som tam volala.Do tyzdna sa nam potom ohlasili ze uz im to prislo.Vela stastia😊!!!

jankana
autor
22. sep 2017

Ahojte baby,prave mi zavolali z centra,ze to mame schvalene,drzte palce 😉

bobulazelena
22. sep 2017

@jankana drzim palce ✊✊✊

jankana
autor
24. sep 2017

@bobulazelena Dakujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre