Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Skúsenosti, cena a rekonvalescencia po HSK+Hyfosy?

Asistovaná reprodukcia
zuzu1994
3. okt 2019

Ahojte baby chcem sa len spytat ktora z vas bola na HSK+hyfosy a bola uspata ako ste sa potom citili a kolko € ste platili lebo chodim do iscare v Ba a neviem nikde najst cenu lekarky som sa zabudla opytat.

babyfrog
3. okt 2019

@zuzu1994 ja som bola na hyfosy ale bez narkózy a platila som 150 eur

zuzu1994
autor
3. okt 2019

@babyfrog a mala si bolesti potom?

babyfrog
4. okt 2019

@zuzu1994 vieš čo ani nie...ten zákrok trochu bolel.,ale zvládla som to týždeň po výbere žlčníka..takže pohoda

zuzu1994
autor
4. okt 2019

@babyfrog aha dakujem snad to zvladnem🙂

babyfrog
4. okt 2019

@zuzu1994 ináč čo je HSK ?

lisbetka
4. okt 2019

Ja som tiez bola a dalo sa to zvladnut. Bolelo to trosku aj potom, ako pred menstruaciou a tiez som asi 4 dni spinila. Ale potom uz pohoda. Ziadnu narkozu netreba. Mne to pomohlo, tri mesiace na to som otrhotnela po 1,5 roku snazenia.

zuzu1994
autor
4. okt 2019

@babyfrog hysteroskopia to je bolestive ze hlavne ten zaciatok ako ti vojdu do maternice boli

sono2
4. okt 2019

@zuzu1994 nepríjemné to je. Asi ako ms, ale len kým ti ide cez krčok, potom už nie. Pôrod bolí takže to máš taký zlomok z bolesti. Určite sa to dá vydržať, s narkozou keď tak laparku. Toto určite nie. A môžeš sa pozerať

zuzu1994
autor
5. okt 2019

@sono2 ja sa bojim takychto veci a ak mam moznost netrapit sa a nic necitit asi zvolim tuto variantu a po zakroku to bolo ako?

sono2
5. okt 2019

@zuzu1994 kľudne daj narkózu prečo nie.
Normalne. Šla som domov, nič ma nebolelo.

stanzi
6. okt 2019

@zuzu1994 ak chces tak ci tak narkozu, tak si daj spravit rovno laparoskopiu, hyfosy je v takom pripade zbytocna podla mna...laparku preplaca poistovna, hyfosy si platis sama...jedna z hlavnych vyhod hyfosy je prave ze ze nemusis ist do narkozy 🙂 ja som hyfosy absolvovala tento mesiac, bez narkozy, nic strasne to nie je, je to vysetrenie na par minut, neboli len je trochu neprijemne 🙂 isla som po nom normalne domov, bez problemov

zuzu1994
autor
6. okt 2019

@stanzi chcu mi robit aj hysteroskopiu skusim sa este doktorky popytat 🤔

kilauea
20. okt 2019

@zuzu1994 ahoj ja som bola na hysteroskopiu min.mesiac a keďže mám maternicu trochu výtočnú do strany čo mi robí trochu problémy aj pri bežných gyn. prehliadkach tak som chcela narkózu. Samotnú hysteroskopiu prepláca poisťovňa a narkóza ma stála 45€. Trvalo to cca 20min ale som rada že som nič necítila 😊 mala som bolesti zhruba 3dni a trochu som špinila. Držím palce

zuzu1994
autor
20. okt 2019

@kilauea dakujem si zlata 🙂 len som nevedela ci sa to preplaca mne dr povedala ze hlavne boli vstup do maternice potom sa to da zvladnut ale tiez sa necham uspat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli