Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
26. mar 2010

Čaute baby, konečne je tu piatok 😵 Vonku je krásne a my ideme poobede grilovať, tak sa nemôžem dočkať, kedy príde manžel z roboty. Dnes som bola ráno u lekárky a potom pozrieť baby v robote, tak som bola poriadne nachodená. Trošku ma pichalo v brušku, tak som si cez obed poležala. A ešte sa mi stala teká vec, že stojím si na zastávke, pozerám len tak do blba a zrazu k mne príde chlap, chytil ma za bradu, tak mi akože poslal pusu a potom rýchlo išiel preč. Tak som sa hrozne zľakla, že by sa vo mne krvi nedorezali. Ľudia na zastávke na mňa potom stále kukali ... otrasné 😝

amigaa ani mne to nič nehovorí

Pekný víkend 🙂

mimka29
26. mar 2010

Ozaj Minka má už určite po KETe, tak dúfam, že sa ozve.

bobjan
26. mar 2010

Ahoj🙂

Minka, držíme čo máme 😉

Mimka, grilované by ale tehule nemali.... 😒 Ja by som ti tiež dala.. 😝

Ale užite si to! Pekný víkend všedtkým 😉

vika34
26. mar 2010

ahoj mimka ,tak aby vás pri tej grilovačke neodfúklo 😀

bobjan
26. mar 2010

Inak to čo ten chlap??? Som aj zabudla reagovať...ty kokso, šak by som odpadla na mieste....pako.. 😠

vika34
26. mar 2010

ahoj bobjan všimla som si ,že ti všetci gratulujú ,nejako som to nesledovala a teraz kuknem tvoj album,ved ty si v tom!!!
😀
to sa zadarilo prirodzene,
velmi gratulujem

bobjan
26. mar 2010

Vika, ešte negratuluj...je to ešte málo, tak sa ešte moc neradujeme.....

Ja som nasledovala Mimku 😉 😀 Čiže zázraky sa dejú a pomohla nám k tomu p. Anka 😉

vika34
26. mar 2010

babi ,tak do prdky už aj ja musím prirodzene 😒
čo ti odporučila p. Anka?

bobjan
26. mar 2010

Vika treba sexovať 😀 ale u nás to tiež už nebolo to čo kedysi 😝 ale stačilo to 😉

Mala som čaj, vit.E ako každý a potom naparovanie nad mliekom+cesnak a zemiaky ako obklad na podbruško 😎

vika34
26. mar 2010

my sme aj sexovali a zase nič ☹

mimka29
26. mar 2010

bobjan ty kokšo gratujeééééééém. Bože tak sa teším. Baby ja som vám to hovorila, že tento rok bude plodný. Ja som taká bosorka 😀 Kedy ideš k lekárovi, aby ti to potvrdil.

Ja viem, že tehotné grilované nemôžu, ale bude sa robiť aj guláš, tak ten si dám.

Idem ešte raz pozrieť tie tvoje testíky.

mimka29
26. mar 2010

Bobjan ty to vieš už tak dlho a nič nepovieš 😕 Už musíme ísť, ale zajtra som tu a hrozne sa teším.

bobjan
26. mar 2010

Mimka, ďakujem, ale ešte je skoro...dnes som 10+3 ale podľa utz 9+2...ďalší utz je v 12tt, tak potom možno sa začneme trošku tešiť 😉 Dám aj do pasu.. Dobrú chuť na gulášik - mňam 😉 🙂

mimka29
27. mar 2010

Ahojte,
bobjan strašne sa z teba teším. Ja viem aké je to čakanie na ďalšiu kontrolu a potom budeš čakať zase na ďalšiu a stále dookola. Nikdy sa asi neprestaneme báť o tie naše zázraky. Nemôžem si vynachváliť ten monitoring srdiečka, čo som si kúpila. Aj dnes ráno som ostala doma sama (manžel išiel do práce) a bola som taká smutná. Tak som si dala slúchatka a popočúvala drobčeka. Určite spinkal, lebo som počule krásne iba srdiečko a nešplechotal mi tam do toho 🙂 Držkaj sa a teraz určite daj o sebe častejšie vedieť. A napíš ako reagoval manžel a celá rodinka.

vika34
27. mar 2010

dievcata,tesim sa s vami a ked sa aj vam zadarilo,tak teda este nadej mam aj ja

minka051
27. mar 2010

Ahojte
Tak ja som už po KET. Vložili mi peknú blastocystu tak už ju nepustím a musí drobček u mňa zostať. aj sa bojím ale stále verím že sa podarí. Vidím že sa tu zázraky dejú tak aj ja čakám na zázrak. Zatial sa cítim až moc dobre nič mi nieje, či to tak má byť neviem, no hádam je drobček pekne v brušku usadený a už tam zostane.

mimka tak to musí byť krásne počúvať tak drobčeka. Ak je budem tehulka určite si ho kúpim tiež, aby som ho stále počula že je v poriadku.

mirm
27. mar 2010

ahoj minka aj ja som po KET a citim sa dobre, az mi je to cudne 🙂

mimka29
28. mar 2010

Dobré ránko, som z toho posunutého času nejaká zmetená 😀

minka hlavne prvé dni oddychuj a fakt nič nedvíhaj.
mirm tiež držím palce 😉
vika tak to je dobre, že ti dodávame nádej, to sa teším.

Nič sa mi nechce ☹ ani variť ☹

bobjan
28. mar 2010

Ahojte🙂

Mimka, tak mi sme varili guláš včera, mňam 😵 Manžel si zmyslel, aj keď bola vonku riadna kosa 😠

Manžel je šťastný - prešťastný a z rodiny to vie len moja mama a svokra...Boli rady, to áno, ale zatiaľ sa neradujeme...ja som kedysi s ex už potratila, takže nikde to ešte nerozširujeme, ani nevýskame...zatiaľ 😉

Minka, drž sa a verím, že to výjde 😉

Vika, slniečko vykúka, nálada je lepšia ako v chmúrnom počasí a treba byť v pohode, držím ti palce 😉

Mirm, všetko dobré!

iwusa
28. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej bobjan, no super gratulujem!!! ja by som bola tiez taka ista, asi by som to nerozsirovala, bala by som sa... to je dalsi zazrak, fuuuuha, normalne stracam slova a pisem ako debilko 😵 super, super, drz sa a davaj si na seba pozor, aby krasne a bezproblemovo prebehlo celych 9 mesiacov. a vy ste boli u pani kropacovej? aj ja som u nej bola, ale nevedela mi moc poradit, lebo taky pripad ako som ja este nemala ☹ ☹ ☹

bobjan
29. mar 2010

Ahojte 😉

Iwuška, áno boli sme u p. Kopáčovej, 6.10. a v januári prišla posledný krát mrcha 😉 Tebe držím tiež silno palce, nech sa tiež zázrak stane 😉

Napísala som, že mi sme varili guláš, fuj aká hrúbka 😝 😠 MY sme varili, samozrejme 😉 už neviem, ani pravopis...

minka051
29. mar 2010

bobjan dakujem aj všetkým čo mi držia palce dúfam že my to vyjde. Už chcem aj ja napísať dobrú správu a tešiť sa 🙂

gabikri
30. mar 2010

Ahojky, píšu jen v rychlosti, ráno odjíždíme na hory 🙂
Dnes jsem byla v caru, vyfasovala jsem léky, cca za 14dní mám jít na ultrazvuk, jak mi roste sliznice a až někoho vyberou, laboratoř zavolá a jde se na to 😵 Holky hezké VELIKONOCE 😵 😵 😵 😵

mimka29
31. mar 2010

Dobré ránko,
gabikri to je teda rýchlosť. Na horách si to uži a tiež prajem krásnu Veľkú noc 🙂

vika34
31. mar 2010

ahojte
minka budem na teba vytrvalo myslieť
mimka strašne rýchlo to letí,už tam máš 15tt,bože ani sa nenazdám a budeš v porodnici 😀 ,tak to letí

iwusa
31. mar 2010

zmenili nazov z nedobrovolna bezdetnost na neplodnost!!! huraaaa, ten prvy nazov bol hrozny! 😖

mimka29
1. apr 2010

Dobré ráno, dnes ma čaká veľké upratovanie 😝 Ale s manželom sme si úlohy podelili, tak pomaličky to zvládnem.

vika to mám termín podľa poslednej menštruácie, ale podľa ultrazvuku ešte o týždeň viacej. Vôbec sama neviem v ktorom týždni som, ale po Veľkej noci idem do poradne, tak mi to snáď lekárka upresní.

Teraz za posledný týždeň mi dosť vyskočilo bruško, tak ja budem asi zachvíľu vyzerať ako tank 😀 Ale nevadí, hlavne, že tam má drobček dosť miesta.

dana10
1. apr 2010

Ahojte dievčatá.Hľadám dárkyňu vajíčok môže byť aj taká kt. to už podstúpila alebo musí byť úplne zdravá.Píšte do IP 🙂 😉

bobjan
1. apr 2010

Ahojte🙂

Mimka, aj ja to tak mám...podľa utz som o týždeň menej ako podľa mrchy...

mimka29
1. apr 2010

bobjan a čo hovoríš keď sa ťa niekto pýta, že v ktorom tt si, lebo ja som podľa PM v 15 tt, ale podľa sona v 16 tt. Kedy to ideš do poradne? Ja idem 7.4.

Babulky ozaj všetkým vám prajem krásne prežitie veľkonočných sviatkov, veľa šibačov, nech ste zdravé po celý rok ako rybičky 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre