Darované vajíčka

slunicko251
26. feb 2022

ahojte ja viem ze uz tu taka skupina je ale predsa by som chcela zalozit novu aktualnejsiu.
prosim vas. pravdepdobne u mna nieje ina cesta ako darovanymi vajickami. ste tu baby ktore mate babatka z DV? co vasa psychika? ako ste sa rozhodovali? co okolie? vyslo to na prvy pokus? ja nemam vlastne vajicka po onko liecbe ale maternicu mam krasne zdravu a dr vravela ze moznost vynosit dietatko je viac nez ista 🙂
zaujimaju ma aj kliniky kde su najlepsie ohlasy.. velmi vas prosim o rady. DAKUJEM

dominikahr
27. feb 2022

@slunicko251 ahoj ja som pred pár dňami vyplnila dotazník na nájdenie vhodnej darkyne . Takže sa pripojím ak nevadi keďže ma to čaká v najbližších mesiacoch 😊🙏🍀🍀 ak máš otázky kľudne sa pýtaj 😊

joannita
27. feb 2022

@slunicko251 mam to za sebou niekolko x vklad, aj 3x tehotenstvo. Aj ked ziadne nevyslo do konca, ale sanca je. Poznam baby ktore maju deti z DV.
Bola som v gynfiv Ba, bola som spokojna.

dominikahr
27. feb 2022

@joannita tak to mi je luto. Aj sa prišlo na dôvod pre ktorý sa nedarí??

joannita
27. feb 2022

@dominikahr nie neprislo sa na to, snazili sme sa vyse 10 rokov 🤷‍♀️
Ale uz sa nesnazime, mame 4 roky osvojeneho chlapceka 🙂

simona1994
27. feb 2022

Ja sa dievčatá pripojím 🙂 my budeme mať darované spermie.. Prestali sme to riešiť bábätko chceme a hotovo.. Len som riešila Hematologiu takže výber vhodného kandidáta nás ešte len čaká 😆 a okolie? Nebudem nikomu vešať na nos, že bábätko je naše len z polovice budeme ho vychovavať ako rodina ja s mužom a nie nejaký susedia alebo ktokoľvek iný..

siska01
27. feb 2022

Baby, neviem či ti môžem sem napísať ale vyskúšam, keď tak zmažem 😊 už dávnejšie som premýšľala nad darovaním vajíčok, nie kvôli financiám ale z toho,že by som rada niekomu pomohla kto by chcel mať detičky. Ja mám doma 3zdavé,krásne. A ako sa povie, stačí,že prejde manžel okolo mňa a som tehotná. Ale je tu ALE.... neviem si celkom predstaviť,že by po svete chodilo moje "dieťa" alebo aj to sa môže stať (extrém) syn alebo dcéra si privedie dom partnera a budú to súrodenci. Či ísť do toho alebo nie...

joannita
27. feb 2022

@siska01 to si musis v sebe nejak vysporiadat....ono to ze darujes vajicka neznamena, ze sa z nich aj narodia deti. Uspesnost otehotnenia prijemkyne je mozno 30% a nasledne uspesnost donosenia tiez nieje ani z daleka 100%
Kadopadne by to bolo pekne gesto od teba, kedze som bola sama niekolko x prijemkyna. Budes ale musiet byt hormonalne stimulovana, aj to treba zvazit

butterfly333
27. feb 2022

Ja som mala 2x vklad darovane embryo no žiaľ neúspešne 😔 čo by sme za to dali s manželom mat jedno zdrave svoje dieťa no zatiaľ vyše 4r snaženia bez výsledku

slunicko251
autor
27. feb 2022

dakujem dievcata velmi pekne , no pojdeme do toho, je to pre nas jedina moznost vynosenia babatka 🙈
tie percenta niesu azbtak zle ze 30 % , uspesnost uz je daleko vyssia ale samozrejme ze treba ist do toho aj s moznostou ze to nemusi vyjst

dominikahr
27. feb 2022

@slunicko251 a nad akym centrom premyslaš? Veľmi ti budem držať palce

slunicko251
autor
27. feb 2022

@dominikahr ccheme ist do brna , dakujem ti velmi pekne

mickula
27. feb 2022

@slunicko251 Ahoj, my mame dceru z DV. Vysiel hned prvy vklad - ET. Sirsie okolie nevie a ti co vedia, nas iba podporili. Mala sa podoba na otca.

bodorka
3. mar 2022

Ahojte,chcem sa opýtať.Mame problém s oplodnenim,jediná šanca je DV ale teraz riešim problém so štítnou žľazou,mám ísť na operáciu,mám veľký uzol.Len neviem či ísť pred oplodnenim,čo mám robiť

martrle
4. mar 2022

@slunicko251 ahoj jasom bola s dv...teraz idem v apríli na ket...jed chces napíš mi

martrle
4. mar 2022

@siska01 neviem ako sa,rozhodneš ale ja nemám.inu možnosť ako dv...a aj keď darkynu nepoznam samozrejme každý deň jej v duchu ďakujem.ze,sú aj také žienky ktoré neváhajú a darujú...je to obrovská poklona z mojej strany aj vďaka neskutočná...

slunicko251
autor
4. mar 2022

@martrle dakujem ti urcite ti napisem ♥️

marhulka2022
7. mar 2022

Ahojte, ja som cely proces teraz absolvovala mame dv som v 5tt a mame 4 mrazacikov.
Po 9 rokov snazenia prirodzenou cestou, mojim nizkym amh sme sa okamzite rozhodli ze ano ideme do darcovskeho programu.
Boli sme v Brne co som citala recenzie na sk nicmoc tak sme sa rozhodli pre brno.
Sme uz samoplatci mame nad 40 celenas to vyslo cca aj s mrazenim a liekmi do 6000 euro.bojim sa ci prideme do zdarneho konca lebo este je dlha cesta pred nami. Milujem ho ako keby oplodnili mimo moje vajicko.ani na chvilu by som nezavahala je vo mne,mne je zle, ja som unavena ja ho porodim, ja ho budem kojit..spermie boli pouzite manzelove...drzim palce kazdej z vas..teh.testy som mala pozitivne od 4 dna po vklade. Vela stastia pre tie spravne rozhodnutia..

dominikahr
7. mar 2022

@marhulka2022 jej blahoželám. Aj nas to čo chvíľa čaká. Držím palce nech je všetko v poriadku

marhulka2022
7. mar 2022

@dominikahr kam chodite?

butterfly333
7. mar 2022

@marhulka2022 gratulujem z celého ❤

slunicko251
autor
7. mar 2022

@marhulka2022 zo ♥️blahozelam , tiez sme sa rozhodli pre brno - reprogenesis.
podarilo sa na prvu supu? 😊

butterfly333
7. mar 2022

Ja som bola v Brne reprogenesis 2x vklad darovane embryo a ani raz sa nezadarilo 😔😔

dominikahr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikahr
7. mar 2022

@marhulka2022 iscar Martin 😊ostali sme v tomto car lebo sme veľmi spokojný s lekárom

marhulka2022
7. mar 2022

@slunicko251 ano na 1 et,hcg mam ok, bud.tyzden uzv bojim sa aby bolo vsetko ok..
Drzim vam palce..uz tam chodite ci sa len chystate?? K akemu dr??

marhulka2022
7. mar 2022

@butterfly333 my sme mali len vajicka darovane spermie manzelove..

slunicko251
autor
7. mar 2022

@marhulka2022 este sa len chystame uz sme boli na konzultacii ale este chvilinku pockame ale k mudr Stelcl. vy ku komu?

butterfly333
8. mar 2022

@marhulka2022 áno čítala som to tu.

marhulka2022
8. mar 2022

@slunicko251 dr.koukalovi
V podstste to je jedno oni su tam prijemni vsetci

ddudu
9. mar 2022

Ahojte, aj my chodíme do Brna Reprogenesis už to bude rok. Absolvovala som už 3 vklady, bohužial neúspešné a tiež darované vajíčka. Mrazáčikov už nemáme 😔. Ideme teraz odznova...❤️🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre