Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
1. máj 2010

bakosko : díky že na mě myslíš...celý den jsem proležela, byli jsme akorát před domem se políbit pod třešní 😵 Bude to dlouhých 14dní...ale nezbývá než čekat 😉

bakosko
2. máj 2010

neboj prejde to ako voda,prečo ste sa polibili pod trešni 😀

gabikri
2. máj 2010

bakosko : na Slovensku se 1.5. nelíbáte pod kvetoucím stromem?? 😕

mimka29
2. máj 2010

Peknú nedeľu babulky 🙂
gabi už dva dni máš za sebou, neboj to utečie.

bakosko aj my sme včera hľadali rozkvitnutú čerešňu a pobozkali sme sa pod ňou. Robíme to s mm každý rok, aby som rozkvitala celý rok ako tá čerešňa, alebo také niečo 😀

Dnes ideme na tú výstavu do Incheby - Dieťa a rodina a idem tam na 4D ultrazvuk, takže poobede budem vedieť čo čakáme 🙂

bakosko
2. máj 2010

mimka29 potom napiš čo čakate,a nemožem to zopakovat dneska mame len roskvitnutu marhulu 😀 ja som to nevedela

gabikri
2. máj 2010

mimka : ahoj těhulko 😵 😵 Jéé, ty se máš...to se těším, co to bude 😵 😵 Pak musíš poreferovat 😉

gabikri
2. máj 2010

bakosko : stačí marhula...musí to být kvetoucí strom 😉 A nebo až příští rok 😉

mimka29
2. máj 2010

Jasné, že potom napíšem 😉

Inak ten rozkvitnutý strom by mohol znamenaj aj to, že aby žena zarodila ako ten strom 😀

mimka29
2. máj 2010

Bude to dievčatko 🙂

gabikri
2. máj 2010

mimka : jůůůůů, velká gratulace!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

bakosko
2. máj 2010

mimka29 gratulujem,aj ja chcem 😀

gabikri
3. máj 2010

Ahoj všem 😉

Tak já taky špatné zprávy, dva bobísci v laboratoři to taky vzdali ☹ Ted jsem tam volala. Myslela jsem, že bude na mrazáčky...a nic 😒 Takže když to teď nevyjde, jsem v háji..dárkyni do zálohy další nemám a 100tisíc na další pokus v soukromém CARu taky ne 😢

mimka29
3. máj 2010

Ahojte,
gabi nebuď smutná, teraz nemôžeš byť smutná a musíš veriť tým dvom láskam čo máš v brušku. Pekne ich pohladkaj a rozprávaj sa s nimi 🙂 😉

Ja sa s malou rozprávam stále keď som sama doma a to asi takto: "Čo si dáme dnes na raňajky?" a potom sa jej opýtam či jej chutilo a tak. Teraz je dobre, že viem čo to bude, aspoň ju už môžem oslovať menom a skúšam, že ktoré by sa mi najviac páčilo, lebo ešte 100% vybrané meno nemáme. V hre sú mena: Tamara, Timea a po mojom včerajšom výbere Nela alebo Nelly. Tak mi môžete napísať, že ktoré sa vám najviac páči. Ale ešte vám napíšem moje priezvisko, lebo k nemu sa všetky mená nehodia a to je Zámečníková.

bakosko ty by si chcela skôr dievčatko ako chlapčeka? Ja viem, že nám snažilkám je to jedno, ale v kútiku duše určite chceme niečo viac. Ja som si myslela, že chcem viac chlapčeka, ale to len preto, lebo manžel túži po chlapčekovi a stale o chlapčekovi rozprával, ale keď mi včera povedali, že to bude dievčatko, tak som sa hrozne potešila a chcelo sa mi stále smiať, takže som sa utvrdila v tom, že som v kútiku duše chcela predsa len to dievčatko viac.

bakosko
3. máj 2010

mne ja to jedno hlavne aby všetko dobre dopadlo,mne sa pači TIMEA veľmi pekne meno
gabikri neboj aj ja som mala len1 nanuka a podarilo sa to zatial musim si zaťukať ťuk ťuk 😀

mimka29
3. máj 2010

bakosko dík, budem si robiť k menám čiarky 🙂

bakosko
3. máj 2010

mimka29 ako sa citiš

mimka29
3. máj 2010

bakosko ja sa cítim úžasne. Niekedy ma trápia tehotenské problémy ako sú napríklad zastavené vetry, ale inak okrem nízkeho tlaku nemám chvála Bohu žiadne problémy. A tie zastavené vetry tak to je sila, vôbec som nevedele, že je to taká bolesť. Keď sa mi to stalo prvý krát, tak som chcela ísť na pohotovosť, že sa mi niečo stalo, ale moja mamina mi povedala, že sú to určite len zastavené vetry, že nech si spravím feniklový čaj a pomohlo to 😀 A ty ako máš nejaké tehu príznaky, ako vracanie, únavu a podobne?

bakosko
3. máj 2010

mne tieš nič neni nemusim verene len čokoladku,trošku rastu prsia ale hrozne to neni 😀

vika34
3. máj 2010

mimka gratulujem k dievčatku a tiško závidím 🙂

mimka29
3. máj 2010

vika ďakujem 🙂
bakosko tak ja som si to pekne do 12 tt užila, mne bývalo zle od poobedia až do noci 😝

Baby skúsim vložiť do albumu fotky z toho 4D, ale maej tam nie je veľmi vidno do tváre, lebo spinkala a hlavičku mala zaborenú do placenty.

mimka29
3. máj 2010

Tak fotky pridané aj s popisom 🙂

minka051
4. máj 2010

Ahojte
Tak len na skok. Už začínam pomaly s prípravou dnes si idem po výsledky a predpísať lieky . Tak už len aby dorazila mrška a ide sa na to. Koncom mája by som si mala ísť pre dvoch drobčekov.

mimka29
4. máj 2010

minka tak to je super. Teším sa s tebou 🙂 😉

vika34
4. máj 2010

minka veľmi držím palčeky 😉
ja som sa rozhodla ,že cez prázdniny otehotniem prirodzene a keby náhodou nie tak určite na jeseň 😅

petronesa
4. máj 2010

awoj mimka29 jeeej takze dievcatko 😵 😵 😵 gratulujeeeeeem 😀 😀 😀 😀 aj ja som si myslela ze chcem chlapceka a tiez ked mi povedali dievcatko celu cestu som sa usmievala tak v kutiku duse som asi chcela dievcatko takze viem co je to za pocit🙂 heh ja som bola 5 krat na 3d ultrazvuku aby som videla tvaricku a mala princeznicka si tvar stale schovavala tak som dala 70 eur za susurku co stale ukazovala v brusku🙂jednoznacne najkrajsie TAMARKA 😀 😀

rebo
5. máj 2010

Baby mám otázku na tie ktoré ste absolvovali IVF s darovanými vajíčkami, ale so svojimi (partnerovými) spermiami v Čechách. Potrebovali ste vyšetrenie krvi partnera na HIV, AIDS a ešte neviem na čo, lebo nemám u seba ten papier? My máme s tým problém, lebo nám to tu na Slovensku nechcú urobiť.

mimka29
5. máj 2010

rebo áno, potrebovali sme to vyšetrenie. Bez toho asi nikde IVF neurobia. Akoto, že vám to nechcú na Slovensku urobiť?? Podľa mňa v vám to kľudne urobia aj v Čechách v centre, len si za to budete musieť zaplatiť.

Ja som bola dnes v poradni a všetko je v úplnom poriadku, dokonca aj tlak som mala 120/70. Videla som zase malú a lekárka mi ukazovala aj jej šušuru 😀 takže len potvrdila, že to bude dievčatko.

peti ďakujem za vecičky čo si poslala po svojej malej. Jasné, že mi ich baby v Petržalke dali, nech mám radosť a mám veľkú. Každý deň si ich pozerám a už som si aj niečo kúpila 🙂

vika34
5. máj 2010

ahojte
rebo,ked to nechcú manželovi urobiť už z akýchkoľvek príčin môže si to dať vyšetriť ako samoplatca,pred dvoma rokmi to stálo
700 Skk

mimka som rada ,že sa ti pekne darí,cmuk

rebo
6. máj 2010

Baby nemáte niekto Pregnyl? Volali mi práve z Brna a ja som ho doteraz nezohnala.

mimka29
6. máj 2010

rebo ja nemám, ale skús na téme Mám, nemám lieky na IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre