Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

zufalka
18. máj 2010

carlin ,ahojky ale takto to funguje aj v reprofite,prečítaj si to.

zufalka
18. máj 2010

ahojte,tak hlásim že už nam volali z RF že maju pre nas darkynu-21.6.,tak takú rychlost sme nečakali! Problem je len v tom že ak do konca tyždna nedostanem mrchu,ktorá sa nechce dostavit,tak nestihnem sa nastimulovat.Dúfam že až tolko smoly nebudem mat.
gabikri nebud smutná,je mi to lúto. ☹

lenca78
18. máj 2010

gabikri - to je mi moc lito, tolik jsem ti to prala. drzim palce v reprofitu.

carlin
18. máj 2010

Zufalka : To neni totez. V Reprofitu si platis 2 cykly vzdycky uplne sama.

maja3.s
18. máj 2010

zufalka...jak dlouho jsi na dárkyni čekala?

rebo
19. máj 2010

Baby dnes mám termín menzesu. Sedím ako na ihlách a každú chvíľu behám na záchod. Proste psychika v r.....
Chcem sa opýtať, že či menzes vám prišiel až po vysadení liekov (Utrogestan, Estrofem), alebo aj skôr, keď to nevyšlo. Ešte jediné, čo ma drží pri živote je to, že okolo 14. hodine príde na mňa taká únava, že nevládzem prekladať ani nohy a vždy si musím ľahnúť a aspoň hodinu pospať. Neviem, či je to z tých liekov, alebo to nebodaj vyšlo. No uvidíme.

carlin
19. máj 2010

Rebo : Prave jsem vstala a hned se bezim podivat, co noveho 🙂. Caste curani a unava muze byt priznak //, ale taky to muze byt po utrogestanu a tim, ze hodne pijes. No jo a jsme zase na zacatku.... Zkusila jsi testovat ? Pri zkusebnim cyklu jsem brala 1-1-1 Estrimaxu ( jako Estrofem) a 1-1-1 Utrogestanu a menstruace prisla. Nejdrive spineni, zvedli jsme davky na oba leky na 2-2-2, ale stejne jsem zacala menstruovat. Ted beru vse 2-2-2 a menstruace nikde, mam cyklus 25 dni, tak jsem mela termin v nedeli. Melo by to MS oddalit, alespon Dr. si to myslela.
Zkusila jsi testovat ? Mela jsi prodlouzenou kultivaci ?
Drzim palce a hezky den.

carlin
19. máj 2010

Vidim, ze jsem se 2 x ptala na testovani ... Jak vidis, opravdu mne to zajima 🙂 😉

rebo
19. máj 2010

Testovala som, ale to bolo 7 deň po ET. Chcem testovať zajtra, to bude 10 deň po ET. Ja od transferu beriem 1-1-1 Estrofem a 2-2-2 Utrogestan. A PK som mala - ale ani sama neviem, že koľko dní mám počítať, lebo v piatok bol odber a v pondelok transfer, tak neviem či 3 dni?

carlin
19. máj 2010

3 dny, odber je den 0. Ja jsem dneska testla a nic, je to zrejme v .......haji. Jeste uvidime.
Jeste k tomu curani - jak se mi jednou postestilo a byla jsem par tydnu tehotna - chodila jsem porad curat, ale zajimavy bylo, ze jsem skoro nic nenacurala. Proste mas pocit, ze se Ti desne chce a pak par kapek. Pry je to tim, jak se panev prokrvuje. V pokrocilejsim stadiu // Ti pak mimi tlaci na m.mechyr, to je ale jina kapitola. Takze jestli porad litas a skoro nic nevycuras, mohlo by to byt na dobre ceste... To jemuj postreh z kratke kariery //.

rebo
19. máj 2010

na záchod chodím pravidelne, ale to ja zvyknem aj pred menzesom. A ešte mám takú zvláštnu chuť v ústach, ako keby som lízala olovo.

carlin
19. máj 2010

Tak to vypada dobre 🙂 , pachut v ustech je taky dobre znameni. Ja bohuzel zadne priznaky nepozoruji.
Kolikaty mas pokus ?

rebo
19. máj 2010

IVF - 4x a darované prvýkrát.

mimka29
19. máj 2010

Dobré ránko 🙂
baby tak čúranie môžem potvrdiť. To som lietala a nemohla udržať od začiatku tehu. Proste to tlačilo, že som myslela, že vyčúram niagáre a keď som si sadla na záchod, tak som si len cvrkla. A ako píše carli, tak teraz cítim ako je otočená malá a keď ma kope do močáka, tak to potom celý deň a aj keď som vonku, tak musím zastaviť, dať nohu cez nohu a počkať kým to prestane. 😀 lebo inak by som sa počúrala.
Babule myslím na vás a držím palce.

lenka20
19. máj 2010

dobre ranko baby, rebo, carlin - drzim palce... zufalka - to budes mat embrijka len par tyzdnov mladsie od tych mojich 😉
mne vzdy prisla MS aj napriek liekom, dokonca aj ked som bola tehu....
a naozaj v Reprofite ponukaju zdielane riziko, takze 2 cykly pokial sa nezadaria s darcovskymi, tak potom si ten treti platis len polku a zvysok len ak bude akcia srdiecka.. a stvrty je zdarma, doplatis si len ak bude akcia srdiecka.. tak myslim, ze to je ferova ponuka.. pokial viem, tak ziadne ine CAR toto neponuka.. ale pravdupovediac nemam z R. pocit, ze z nas tahaju peniaze, aj ked som tam chodila na softy tak sa doky vzdy snazil zrazit cenu co najviac, v podstate som mala davky ako pri klasickom IVF a uctoval mi len pausal za soft... takze nemozes nic na nich povedat, chodime tam radi...

carlin
19. máj 2010

Mimka : Mas nadherne fotky z 3D ultrazvuku, obvzlast ta, jak si princeznicka drzi pupecni snuru. Ja mit takovou fotku, tak se na ni divam nonstop a jeste si ji dam zaramovat ! Blahopreju !
Lenka : Alespon se snazi v R. sdilet riziko, to je pravda. Jsou tady asi jedini. Jak to mate daleko do Reprofitu ?

lenka20
19. máj 2010

carlin od nas je to cca 350km

mimka29
19. máj 2010

carlin dík, tam sa malá pekne rehotola, až pri tom otvárala ústa a s tou pupočnou šnúrou sa normálne hraje 😀
Hrozne by som dopriala každej jednej z vás, aby ste mali čo najskôr takéto fotky.

maja3.s
19. máj 2010

Ahoj holky....rebo...já MS dostala jen jednou před vysazením a pak vždycky tak za tři dny po vysazení. Já teda vždycky měla jen Utrogestan...k čemu je Estrofem??to jsem fakt nikdy neměla.
Každopádně doufám, že MS nepřicházi proto, že se to podařilo 🙂

carlin
19. máj 2010

Estrofem / Estrimax je na podporu narustu delozni sliznice, myslim. Dava se asi pri darovanych oocytech. Tobe delali ET kdy ?

rebo
19. máj 2010

maja3.s tak odo mňa to nechci vedieť, že na čo je Estrofem, lebo mne to nikto nepovedal. A leták radšej nečítam, lebo by ma možno zarazili vedľajšie účinky. Utrogestan je myslím na udržanie, nie?

brita
19. máj 2010

Rebo: estrofem je na rast sliznice, aby bola dostatocne vysoka a embryjko sa malo kde uchytit a utrogestan je vlasten progesteron a ten sluzi na udrzanie embryjka 😉

rebo
19. máj 2010

Brita díky za vysvetlenie. Ešteže existuje koník. Ale to by mi mal povedať doktor dopredu, nie?

lenka20
19. máj 2010

caute baby, estrofem nie vzdy treba, je to hlavne ked sliznica nedorasta dostatocne sama, tak aby narastla.. nie kazdy ho potrebuje.. ja som ho parkrat mala a parkrat nie..

maja3.s
19. máj 2010

carlin...na ET jsem byla v sobotu

rebo
20. máj 2010

baby a načo je Pregnyl?

mimka29
20. máj 2010

Ahojte baby,
včera som sa sa dozvedale niečo nové o našej gabiii, tak si predstavte, že gabiii a bakoško bude pravdepodobne jedna a tá istá osoba. Osoba, ktorá si vymýšla príbehy a kradne babám fotky s bruškami, z ultrazvukov a potom ich prezentuje ako svoje. Bola som včera celý večer mimo, že sa také niečo môže diať a to zrovna tu, kde by sme si mali navzájom iba pomáhať. Žiaľ dostali sa medzi nás baby s chorou mysľou. Pripájam odkaz od administrátora, prosím pozrite si ho.

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

a ešte niečo ak je tu náhodou ešte niekto podobný, kto nemá vlastný život a vlastné problémy, preto ich kradne druhým, nech prestane prispievať. Myslím, že táto moja prosba nepomôže, ale baby, ktoré ste skutočné a mali by ste na niekoho podozrenie, tak nás prosím upozornite. Dík

gabikri
20. máj 2010

mimka : no já zjsem z toho pochopila, že jí to zablokovali, protože si dávala do profilové fotky cizí fotku, nějakou třeba modelku, ale že by ani ty fotky další nebyly její??? 😕 😕 😕

rebo
20. máj 2010

Tak to je teda sila. Mňa by to ani vo sme nenapadlo takto podvádzať. Pozerala som si jej príspevky do zadu, tak milá slečna by sa mala radšej učiť pravopis, ako si robiť srandu z nás. Prajem jej len to, aby aj ona zažila na vlastnej koži to, čo my.

carlin
20. máj 2010

Asi se z toho zblaznila, doufam, ze se mi to taky nestane.... Jo a priznavam na rovinu 🙂 , ze obrazek, kterym se prezentuji take neni muj vlastni, i kdyz manzel rikal, ze je mi podobna 🙂.
Jinak dnes 10. den po ET, test negativni. Je to v ...... Chvili jsem byla v pokuseni si tam tu druhou carku nacmarat fixou, ale to by mi asi HCG nezvedlo 🙂.
Dneska rano rikam manzelovi - vidim v parku pani s kocarkem, pokud sebou hodis, budeme mit miminko za 10 minut doma 🙂.
Tak to je trocha cerneho humoru, aby se clovek opravdu nezblaznil.
Papa, hezky den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre