Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

lenca78
2. nov 2010

@rusalka22 Neboj se, priberes a i brisko ti naroste. Ja jsem se taky hrozne bala a do nejakeho 20.tydne nepribrala s dvojcaty vubec nic, naopak jsem mela par kil pod svou normalni vahu diky nechutenstvi. Ale pak jsem byla na tom ultrazvuku ve 20. tydnu, kde potvrdili, ze to vse vypada v poradku, vsechno to ze me spadlo, zacala jsem jist a ted mam pocit, ze zase jim az moc 🙂 Brisko uz davno neni brisko ale poradny buben, kvuli kteremu posledni tri tydny nejsem schopna se vyspat. Nekdy si rikam, ze nejlepsi cast tehotenstvi jsem stravila v neustalem strachu a vubec si to neuzila. Ted toho trochu lituju. Sice uz jsem vice v pohode, ale zase uz me vse boli a obtezuje a jsem jen uvazana k posteli. Tak strachy hod za hlavu, vse dopadne urcite dobre, pekne jez a uvidis, jak vaha pujde nahoru.

gabikri
2. nov 2010

@rusalka22 : no ahoooj 😵 😵 😵 Jé to mám radost, Ty už jsi v 18tt, jeee to to letí 😵 😵 Už víte, co to bude? 😉 Jinak s lidí si nic nedělej, ti budou blbě pindat pořád.....vždycky si něco najdou 😉 To já když budu těhule, tak se určitě dočkám zase blbých řečí, že takhle stará matka a že proč něměla děti dřív atd.. 😝 Jsem na to připravená, takže ať si každý políbí šos 😝

minka051
2. nov 2010

@gabikri ta ja nemám vôbec dobré správy. Doktorka videla dva obaly ale sú prázne 😢 tak sa jej to nepáčilo. Navyše som začala špiniť po tom UTZ a doma som si urobila aj test a je tam len / čiarka tak viem čo to znamená. Moc moc vám držím palce aby vám to vyšlo lebo si to zaslúžite ja už som skončila. ☹

gabikri
2. nov 2010

@minka051 : minka, to není možné...................................na to se nedá nic říct, drž se, je mi to strašně moc líto 😔 😔 😔

lenca78
2. nov 2010

@minka051 Minka, to je hrozne, nevim, co vic napsat, drz se a at to brzo preboli :(

minka051
2. nov 2010

@gabikri
@lenca78 no ani ja neviem čo napísať.Bol to posledný pokus tak prianie priateľovi asi nedokážem splniť a to mi je moc ľúto. 😢 Dalši pokus už asi nebude na to som už moc stará. Do tohto som dal všetko.

gabikri
2. nov 2010

@minka051 : zlatíčko moc Tě objímám a foukám na dušičku 😔

zufalka
2. nov 2010

@minka051 😢 😢 😢 😢 😢 😢

paja1
2. nov 2010

@minka051 Jak je?hloupá otázka,ty jsi nám dodávala sílu ted tu žádný zázrak není-to přece není možné.Já mám taky strach že nic.Mám bolení břicha.

beruska64
2. nov 2010

@minka051 Je mi to strasne lutu Mimka ☹ zivot je taky nespravodlivy. Casto ti, co dietatko maju si vobec neuvedomuju, ake maju stastie. A my co po babetku tuzime ako po nicom inom na svete, nemozeme.

rebo
3. nov 2010

Ahojte dievčatá,
v prvom rade minka051 je mi to hrozne ľúto. Neviem to ani slovami vyjadriť.
Ja som bola 1.11. na KET s darovanými embryjkami. Mám vložené dva kusy - jedno sedembunečné a jedno osem.

minka051
3. nov 2010

Ahojte dievčence.
@zufalka ani neviem čo napísať je mi na nič.
@beruska64 ano máš pravdu na svete je veľa toho nespravodlivého. ☹

@gabikri ďakujem a silno ti prajem aby ti to vyšlo, ja ešte dnes budem volať doktorke lebo mi brala krv na HCG a potom sa rozhodne. Teraz by som potrebovala malý zázrak.

minka051
3. nov 2010

@paja1 no možno to bolenie má za príčinu že sa pekne zakusujú. Len pekne mysli pozitívne a neboj všetko bude dobré. 🙂

minka051
3. nov 2010

@rebo silno ti držím palce a vôbec nepochybuj že by ti to nevyšlo také myšlienky zaháňaj pekne ďaleko. 🙂 😉

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : minko, ono to ještě není 100% rozhodnuté? Tak přeju, ať se tan zázrak stane................musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

gabikri
3. nov 2010

@rebo : ahoj rebo, no tak paráda, ať se mimískové pěkně zakousnou a drží 9 měcíců 😵 😵

gabikri
3. nov 2010

@paja1 : břicho tady bolí skoro každou, těhotnou i netěhotnou. To je z těch léků, to nic neznamená 😉

minka051
3. nov 2010

@gabikri No ja čakám už len zázrak.. No na 100% to ešte nieje.Dnes bolí brucho aj mňa a je mi zle bolí ma aj žalúdok, ale to sú asi nervy.

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : v kolik máš volat? To se Ti nedivím, že máž takové nervy, tohle čekání musí být hrozné 😒

minka051
3. nov 2010

@gabikri Budem volať asi o 10:15. Neviem sa ani najesť lebo mám pocit že to hned vygr.... 😝

rebo
3. nov 2010

Kočky díky za povzbudivé slová. Dúfajme, že to vyjde. Minka051 aj tebe ešte držím palce, kým je ešte nejaká nádej.

gabikri
3. nov 2010

@minka051 : ještě dvě hodiny...........tak budu tady čarovat, ať je zázrak 😵 Někdy mi to čarování vyjde 😵 😵 😵 A najez se!! 😉

lenca78
3. nov 2010

@minka051 Jee, tak to neni jeste 100%? Tak to ja taky drzim vsechny palce a reknu i dvojcatum, at drzi palce 🙂

lenca78
3. nov 2010

@rebo ahoj rebo, i tobe drzim palce, to jsou krasna embryjka. tak at se dobre zahnizdi.

lenca78
3. nov 2010

@paja1 Pajo, me taky bolelo bricho, jsou to asi ty hormony.

gabikri
3. nov 2010

@lenca78 : jak se cítíš těhulko? 😵

lenca78
3. nov 2010

@gabikri Ja se citim jako slonice pred slehnutim 🙂. To spis jak se citis ty? Vse v pohode?

gabikri
3. nov 2010

@lenca78 : slonice 😀 tak se cítím už delší dobu a to nečekám dvojčata 😀 Já ani nevím, jak se cítím, dneska je pátý den, jsem sama doma, manžel je pracovně mimo ČR, takže času na pozorování je habaděj. No chvílema se mi zdá že mám příznaky, pak že ne........no vždyť to znáš 😝 Hlavně netestovat! 😉

paja1
3. nov 2010

@minka051 Asi je to už v háji.Jsem tak blbá a najivní dělala jsem si včera v noci teda večer test a nic.To je smůla. 😢

gabikri
3. nov 2010

@paja1 : ty kozo ( promiň) kolikátý jsi den? Vždyť je to hrozně brzo!!!!!!!! 😒 Teď budeš v nervech a ničemu to nepomůže 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre