Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

minka051
8. nov 2010

@gabikri ahoj preboha čo to tu čítam ty si si dala 4 tabletky!!!!! Bože no čudujem sa že ešte vidíš 🙂 Ja ked mi kázali ich zjesť tak 2 a bola som KO 😀 😀 😀 Inak nie som moc v obraze tak i povedz ako na tom si lebo ja nič momentálne nestíham 😒

minka051
8. nov 2010

@maakovaa ahoj neboj určite bude.. Ja teraz píšem málo ale patrím tiež sem. Nevyšlo i to a teraz sa dávam dokopy aby to v januári vyšlo a musím dobehnúť v práci všetko čo sa dá. 🙂

gabikri
8. nov 2010

@minka051 ahojky 😵 No jsem desátý den, mám slabou čárku na testu a včera jsem začala trochu špinit, tak jsem volalal do Reprofitu a přidali mi Utrogestan...........no a špatně jsme to pochopila, ale už je to dobré 😉

paja1
8. nov 2010

@gabikri Zlato hurá je tam vidím ju. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😀 😀 😅 😅 😅

gabikri
8. nov 2010

@paja1 : no něco tam je, ale teď aby to sílilo.......... 😎

maakovaa
8. nov 2010

@gabikri Taky vidim!!!! Mazéééééc 😎 😎 😎

maakovaa
8. nov 2010

@lenca78 Krásný jména! To budou krásný děťulata 🙂

maakovaa
8. nov 2010

@paja1 Holky, já to tady s Váma nějak nestíhám, uf uf 😝 Ale proč píšu - držím palce Páje na zítřek. Nutno doufat až do zdárného konce a zázraky se dějí! Pajo, tfuj tfuj tfuj! Napiš nám.

minka051
8. nov 2010

@gabikri neboj bude musí júúúúúúj velmi držím palce musí sa to podariť 🙂 🙂 🙂 🙂

maakovaa
8. nov 2010

@minka051 Díky, Minka. Jak jsem tady už psala, štěstí se usměje jednou na nás všechny 😉 Zkoušela jsi nějaké bylinky nebo tady všechny jedete jen na chemii? K IVF jsou nezbytné, ale nějaké bylinky a vitamíny na vznik a podporu těhotenství. Víš o čaji Gravozen? Já ho piju tak 2-3 měsíce, zatím tedy bez výsledku (těhotná spontánně sama asi nikdy dle dr. nebudu leda v případě nějakého zázraku), ale je to čas složený jen z bylinek pro holky na tyhle účely. Když teď budeš dávat tělíško do kupy, ať si odpočine od chemie, zkus třeba pít tohle 😉 Určitě to neublíží.

maakovaa
8. nov 2010

@gabikri Gabi, jsem taky z Vinohrad (i když dole v údolí), tak to by bylo fajn, kdychom tlačily kočárky spolu 😉 Musíe se snažit, aby nám to teď oběma vyšlo 😵

gabikri
8. nov 2010

@maakovaa : no to mi neříkej, to je nářez, já bydlím na Jiřáku tak se sejdeme v létě v Riegráku s kočárama, jo? 😉

gabikri
8. nov 2010

@maakovaa : přemýšlím kde v údolí jsou ještě Vinohrady? Jako do Vršovic? 😎

gabikri
8. nov 2010

@maakovaa : jinak já zkoušela bylinky všechny možný a prd 😝

maakovaa
9. nov 2010

@gabikri Dobré ranko, já jsem pod Nuselákem naproti Folimance - tý ošklivý sportovní basketbalový hale. Pak můžeme s kočárkama nejen do Riegráku ale i do Grébovky nebo na Vyšehrad 🙂 Na Jiřák to mám 7 minut tramvají. To je náhodička 😎 Jak Ti je dneska po ránu?

lenca78
9. nov 2010

@paja1 Drzim palce, treba se stane zazrak.

lenca78
9. nov 2010

@maakovaa Dekujeme

lenca78
9. nov 2010

@gabikri Jee, takhle vypadaly i ty moje testy. Nechci ti brat iluze, ale jak uz jsem psala, ta carka zas tak moc nesilila, ale hlavni je, ze tam byla a je 🙂)) Tak vydrz, pak si skoc na krev, to ma stejne jako jedine poradnou vypovidaci hodnotu 🙂

gabikri
9. nov 2010

@lenca78 : ahojky, ty jsi hodná, ty mě tady držíš nad vodou. Dneska jsme ráno testla, tak čárka mi přijde pořád stejná, tak ani nemá cenu ji fotit. Moje pozitivní nálada se kamsi vytratila 😒

@maakovaa : ahaa, tak to je úplně na druhém konci, ale Grébovka je taky moc hezká 😵 A Vyšehrad, to je moje srdeční záležitost, jako dítě jsem bydlela v Podolí a na Vyšehradě znám každý kout 😵

lenca78
9. nov 2010

@gabikri Gabi neboj, to je normalni. Ja jsem byla z toho taky spatna. A vis co? Ani test ten 14. den, kdy jsem sla na krev nebyl o moc lepsi, urcite byl az po tom limitu pro odecteni vysledku a prece tam nejake hcg bylo. Pak jsem si ho dokonce zkousela delat nekdy 20.den, to uz se zabarvil hned, ale ty carky opravdu nejsou tak intenzivni, jak jsem si myslela 🙂. Tak hlavnu vzhuru, zitra na krev a bude to 🙂 Drzim palce

gabikri
9. nov 2010

@lenca78 : kéž bys měla pravdu. Googluju tady jako divá a hledám různé příklady, až se z toho asi zblázním 😀

lenca78
9. nov 2010

@gabikri No a to pockej, az ti to tehu potvrdi. To se teprve zacne clovek bat a bude serfovat jak o zivot. Ja se trochu uklidnila snad az ve 22. tydnu. To jsem ale jeste nevedela, co se stalo sousedce, jinak bych tak klidna nebyla 😢
Musim rici, ze cele tehotenstvi je pro me tak trochu za trest . Myslela jsem, jak si to uziju, a misto toho porad myslim na to, aby to hlavne vyslo, protoze predstava podstupovat vse znovu me desi. Bojim se o mimina na kazdem kroku, dva mesice prakticky jen lezim, aby nesly ven moc brzo. Jak nekdo pise nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny, tak u me sice krasne obdobi (cenim si toho zazraku, ze se to povedlo) , ale takoveho strachu jsem si snad jeste neuzila.

gabikri
9. nov 2010

@lenca78 : no já jsem lenčo na začátku cesty, ale dokážu si představit, jak budu vyšilovat taky. Jsem psychouš normálně, tak to bude něco 😝

lenca78
9. nov 2010

@gabikri je to potom fakt tezke, ale zase nas ceka krasny konec, ne?
A to mi nekdo psal, ze si pak nedokazu predstavit ten strach, az deti budou venku - to abych si pak nasla rovnou psychiatra. Jestli to bude jeste horsi, tak to nechci videt🙂.

gabikri
9. nov 2010

@lenca78 : no proto je lepší mít děti jako mladá, čím starší, tím to víc prožíváme. Já vím, že budu jednou taková ta trapná úzkostlivá matka 😝
Si pamatuju, že asi ve dvaceti jsem potkala kamarádku, která měla v té době asi tříletého chlapečka a kecáme a kecáme a vůbec jsme si nevšimly, že chlapeček odešel 😀 Viděly jsme jen takovou tečku v dálce, jak si to štráduje pryč středem ulice ( V Praze na Vinohradech)

lenca78
9. nov 2010

@gabikri jee, no vidis, ja zapomnela, ze uz nejsem nejmladsi a proto taky mozna tohle tak resim 🙂 No chudaci deti 😀

gabikri
9. nov 2010

@lenca78 : no a co mám říkat já, to bude ještě horší 😀 😀

maakovaa
9. nov 2010

@gabikri @lenca78 Holky, všechny ženy, co mají děti, říkají, že v momentě, kdy se Ti narodí, tak se o ně bojíš do konce života. Takže se tomu asi nevyhneme a ty naši chudáci děti taky ne 🙂 Pěkný den, mažu do práce.

carlin
9. nov 2010

@gabikri Gabi, prestan se okamzite stresovat, duch tam je, nemuzes hned chtit dalnici !! Hlavne ze tam neco je ! Ja tam minule nemela ani pididucha.

Neboj, uz leti, ale musis 9 mesicu pockat. 😀 😀

carlin
9. nov 2010

Jak vidite, capu leti hodne, to je pro nas pro vsechny !! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre