Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
9. nov 2010

@carlin : já právě taky nikdy neměla ani pididucha a to jsem na to civěla vždycky hodiny a hodiny 😝
Jéééééé, to je hezký obrázek, to mi udělalo raaaadooost! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

carlin
9. nov 2010

@gabikri Ja prave taky ne, nebylo tam vubec nic. Jednou jsem tedy mela dalnici, jakou by sis predstavovala, ale to jsem nevedela, ze jsem tehotna a byla jsem asi v 5. tydnu. Tak to byla tedy mega-dalnice. Hned, jak stoupala moc po papirku, udelala se pekna fialova tlustice. Takze kdyby sis pockala tak jeste 4 tydny 😀 😀 😀 , budes ji mit taky !! 😀

paja1
9. nov 2010

ahoj holky takže krev negativní.Ale nevadí vím to hned neoddalovali to.Jsem i ráda,že už vím na čem jsem.příště netestím,až snad ten osudný den.Dnes vysazuji všechny prášky tak bych měla odmenstruovat a jedu znova,ale zatím asi jen darované embryjka.Je to i o penízkách,tak mi nabídl duj lékař ,že když už je to po 10 a nic.,že mi domluví a taky domluvil na embryologii mražáčkové? 😒 ale 5-denní-čili blasto......,tak uvidíme.Jinak se na vás budu chodit koukat držet pěsti a koncem měsíce mi ty pěsti oplatíte. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paja1
9. nov 2010

@gabikri ještě jsem se zapoměla zeptat za jak dlouho po vysazení léků ( i estrimaxe),jste to dostali?díky za odpovědi.Držím pěsti.

lenca78
9. nov 2010

@paja1 Pajo, to je mi moc lito :(. Ale je dobre, ze to hned zkusite znovu. Ja jsem menses dostala vetsinou cca 3 dny od vysazeni, tj. v patek. Samozrejme ti budu drzet palce.

gabikri
9. nov 2010

@paja1 : ahoj, to je mi moc líto. 😔 U Tebe jsem si byla téměř jistá..................ale je vidět, že ani vložení čtyřech úspěch nezaručí. Drž se, posílám pohlazení. Je fajn, že už spřádáš další plány, to je moc dobře. Já při minulém neúspěchu v den výsledku krve už taky hned psala do Reprofitu 😉 Jinak minule po vysazení léků MS přišla za tři dny 😉

@carlin : tak na to si počkám, protože to chci tedy vidět 😀

paja1
9. nov 2010

Díky a informujte mě,a hlavně tfuj,tfuj,tfuj.at mám dobře naladěno

rebo
9. nov 2010

Tak ja som sa už parádne rozkrvácala. Volala som doktoriovi, tak mi kázal ďalej užívať lieky a v piatok si mám urobiť tehotenský test a keď bude negatívny, tak mu mám v pondelok zavolať.

gabikri
9. nov 2010

@paja1 : ty nás taky hlavně informuj, jak pokračuješ 😉

gabikri
9. nov 2010

@rebo : a kolikátý jsi den po ET? 😉

rebo
9. nov 2010

8 deň po KET.

lenca78
9. nov 2010

@rebo tak snad to krvaceni prejde. Ja jsem to mela taky a bylo to na ty dva dny, pak to znicehonic ustalo. Drz se. Ja drzim palce

rebo
9. nov 2010

lenca78 ďakujem ale už tomu neverím, lebo začala som špiniť od soboty. Doteraz sa to len tak vlieklo, ale teraz už normálne krvácam. U mňa to je opačne.

gabikri
9. nov 2010

@rebo : tak si udělej test už dnes. tím nic nezkazíš

maakovaa
9. nov 2010

Holky zlatý, taky míváte po ET vždycky tlaky v podřišku? Dělá to ten Utrouš? Pořád to cítím jako náběh na menses a pokaždý to dopadnlo blbě, tak se zas bojím, aby to nebyly první příznaky krámů.

gabikri
9. nov 2010

@maakovaa : pokaždý jsem ten tlak měla, to fakt dělájí ty léky i teď to mám. Neznamená to podle mě vůbec nic 😉

maakovaa
9. nov 2010

@gabikri diky Gabi, jejda, to bude sranda, když budem spolu tlačit kočáry - DOUFÁM! 🙂

maakovaa
9. nov 2010

@paja1 Pajo, co říct. Známe to snad všechny. Ale jde se dál, dobře, že to plánujete hned. Já jsem taky jela jak lokomotiva, když to nevyšlo teď, tak hurá do další akce 🙂 Prostě se těš na další pokus, protože čím víc pokusů, tím větší šance na úspěch - to je statistika! Vyjde to! 😉

gabikri
9. nov 2010

@maakovaa : no to tedy fakt 😀 A ještě kdyby jsme měly obě dvě dvojčata 😀

maakovaa
9. nov 2010

@gabikri Tak to jsem přesně chtěla napsat 😵 Tady můžeš napsat svoje doporučení ostatním na Reprofit : http://www.lekari-online.cz/lekari/reprofit-int... Gabi, nemáš skype?

gabikri
9. nov 2010

@maakovaa : no s tím doporučením raději počkám, abych nic nezakřikla 😝 Skype Ti píšu do IP 😉)

minka051
9. nov 2010

@paja1 ahoj tak to mi je ľúto že to nevyšlo 😢 ale neboj ešte určite to nabudúce vyjde už musí 😉

paja1
9. nov 2010

@gabikri Jak se daří doufám,že jsi už za vodou a dobře.Chtěla jsem se tě a i ostatních zeptat mám trochu změněnou léčbu od 1. dne menzesu mám estrimax- ten jsem měla, pak utrogestany,anopyrín,mám vitanmíny od tedka a navíc a to nevím co je ESTRAHEXAL A TO VŽDY KAŽDÝ TŘETÍ DEN?neznám to a taky mi zapoměli dát recept musím si tam zavolat ráno.Kdoto ví-a odpoví?díky. 😎

minka051
9. nov 2010

@paja1 ja viem napíšem ti IP

gabikri
10. nov 2010

Ahojky ženušky 😉

Tak mě bylo včera tak zle, jak už dlouho ne.
Dvakrát jsem zvracela a když jsem si lehla do
postele, všechno se se mnou točilo. Jako po flámu.
Už je to pryč a doufám, že to nepřijde znovu 😝

@paja1 : Estrahexal jsem měla při prvním IVF, jsou to takové náplasti,
lepí se to na kůži ( možná že jsou i prášky, ale mě dali náplasti)
Strašně mě z nich pálila kůže si pamatuju,
a neměla bych to tady psát, ale po těch náplastech,
když jsme měli sex s mm, tak mu chudáčkovi málem upadl 😀 😀
Pak se dlouho bál se mnou něco mít 😀
Ale to jsou jen moje zkušenosti, třeba na někoho
to tak nepůsobí 😝
Zkusím Ti vygooglovat, na co to je 😉

gabikri
10. nov 2010

@paja1 : tak by to mělo být na růst sliznice 😉

rebo
10. nov 2010

Včera som si robila test, ale ani náznak nejakého ducha. Bolo to síce len 8 deň KET, ale aj tak tomu verím, lebo krvácam zodpovedne.

gabikri
10. nov 2010

@rebo : tak to mě mrzí ☹ Příště to ale určitě vyjde 😉

carlin
10. nov 2010

@gabikri Druha carka vypada dneska moooc pekne - takse konecne prckove/prcek rozhoupali a zacali produkovat vic HCG 😀 😀 . Za chvili budes mit fialovou tlustici!! Potichu gratuluju .....

gabikri
10. nov 2010

@carlin : díky, večer jdu na krev, tak snad to dopadne dobře 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre