Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

paja1
11. nov 2010

@carlin 4epeček je holka co tu píše na stránky a má holčičku asi 3-letou a ted porodila z mražáčku,dali jí 2embryjka a má dvojčátka,nevyděla bych to tak černě. a já taky čekám a budu dávat mražáčky. 🙂 😀

paja1
11. nov 2010

@lenca78 jsem to samé celé roky zdravá,ale vajíčka se mi netvoří. 😉

lenca78
11. nov 2010

@beruska64 asi fakt neni co si zavidet 🙂

lenca78
11. nov 2010

@paja1 A ja ted naopak vidim, ze nejake priznaky poruchy tu byly a kdyby na to prisli driv, tak by se to treba zacalo nejak resit. Ja jsem sama nikdy nedostala menses, kdyby mi udelali hormonalni profil nekdy v tech 16,17, mozna by to dopadlo jinak. A mozna taky ne. No kazdopadne me to nikdy netrapilo, az od ledna 2009. 😀

carlin
11. nov 2010

@paja1 Tak to je dalsi dobra zprava, diky moc. Taky pujdes na KET ? Kdy ?

carlin
11. nov 2010

@lenca78 Jejda, promin, nevsimla jsem si, ze cekas dvojcatka. Opravuji tedy na - narodi se 2 zdrava miminka 🙂. Tak to bude teprve mazec, koukej hodne spaaaaat, at mas vyspano do zasoby 😉 .

lenca78
11. nov 2010

@carlin nic se nedeje 🙂Snad tam teda porad jsou obe dve a jsou obe v poradku. Pujdu si zalehnout s knizkou, dokud jeste muzu.

zufalka
11. nov 2010

@gabikri nebud smutná,pretože záleží aj na tom kedy sa fazulky zahryzli,podla toho HCG to mohlo byt len pred pár dnami a preto je nižšie 😉 Pokial ti teraz začne rást tak je dobre 🙂 uvidíš v sobotu 😉 keby si išla 14 den tak by si ho mala vyššie,ale ty si bola 12 takže hlavu hore 🙂

carlin
11. nov 2010

@gabikri Gabi, kdy budes mit zitra vysledky testu ? Moc na Tebe myslim a drzim palce i na nohou !!!

gabikri
11. nov 2010

@zufalka
@carlin : děkuju holky 😉 Čárka malinko zesílila, sice jen o kousek, ale je malinko tmavší. Našla jsme si laboratoř, kam půjdu zítra ráno a výsledky budou odpoledne, do soboty, kdy má ta kamarádka službu, čekat nevydržím.

carlin
11. nov 2010

@gabikri Testovala jsi odpoledne ?

gabikri
11. nov 2010

@carlin :jj, ve tři 😉

lenca78
11. nov 2010

@gabikri Gabi, pokud jsi testovala odpoledne, to je dobre znameni, ze je carka zase silnejsi. Vzdycky je lepsi to delat z koncentrovanejsi moci, tak to vypada fakt dobre. Drzim na zitra palce.

gabikri
11. nov 2010

@lenca78 : ach jo, snad máš pravdu 😉

carlin
11. nov 2010

@gabikri Tak to vypada dobre, protoze moc odpoledne neni tak koncentrovana, zitra rano bude urcite jeste tmavsi....
Ach jo, kdyz si uvedomim, kolik zenskych je nestastnych, ze otehotni a dela psi kusy, aby se zakouslyho "Cipiska" zbavily ( a on se pochopitelne drzi zuby nehty ). A my je taaaaaak chceme, opecovavame je jako ve vate a musime si prozivat tyhle nervy... No jo, to je zivot, neni to vzdycky spravedlivy.

zufalka
11. nov 2010

@beruska64 ahoj,ja mám to isté...FHS 84,vaječníky funkčné a to mi diagnostikovali pred 6 -timi rokmi 🙂

carlin
11. nov 2010

@lenca78 Jeee, psali jsme Gabi soucasne stejnou vec... ted to vypada, ze od Tebe opisuji 😀 😀

paja1
11. nov 2010

@carlin Jo počítám ,snad,žě zítra dostanu mrcgu a začnu zvyšovat dávky,Takže pak asi 18-20 den mi je tam dají.Budu mít darované embryjka a z mrazáčku.I tak jsou šance.Počítam ten transférek kolem 29-30listopad. 🙂

paja1
11. nov 2010

@gabikri Nesmutni prosímtě.Je na čase mít pro nás všechny dobré zprávy,a věřím,že jo.Tak vesele. 🙂 😀

lenca78
11. nov 2010

@carlin no jo 😀 telepatie

carlin
11. nov 2010

@paja1 Mne to prave taky vychazi, ze mi je daji 19.-20.den, to me docela prekvapilo, myslela jsem, ze se davaji kolem 14. dne ( jako mne minule ). Ale asi kvuli te nizke sliznici se to da posunout.
Takze budeme dve maminy s lednackama 😉

paja1
11. nov 2010

@carlin Já nejsem nejchytřejší,ale doktor mi vysvětloval ano,dávají se přibližně 15 den,a musíš ještě připočítat stáří těch embryjek-jak dlouho je kultivovali.Já budu mít rozmrazené 5-denní blasto....,takže vlastně 15 +asi 5-říkal +- 19 -20 den.Pokud to zítra dostanu tak asi toho30 list.Snad tak uvidíme. 😉

gabikri
11. nov 2010

@paja1 : pajko to je tedy fofr 😎

lenca78
11. nov 2010

@carlin
@paja1 Holky, pro povzbuzeni - ted jsem mluvila s kamaradkou, je 16.den po transferu mrazacku (5denni blastocysta) a ma hcg okolo 800 🙂. A pak ze jsou mrazacci horsi. Prezil rozmrazeni a jeste se chytil lepe jak to cerstve embryo.

carlin
11. nov 2010

@lenca78 Skvela zprava, gratulujeme kamaradce !!! Asi nejakej Amundsen 😀 😀 Doufam, ze nase budou taky tak mrazuvzdorny 😀

carlin
11. nov 2010

@paja1 No jo, mas pravdu. Spletla jsem to, davali mi je taky nejak kolem 20.dne. Vzdyt je to logicky, jsem tululum 😲

lenca78
12. nov 2010

@gabikri Ahoj Gabi, tak co, testovala jsi? A mas za sebou uz tu krev? Myslim na tebe

gabikri
12. nov 2010

Ahoj všem.

Test byl ráno malinko slabší 😒 Na krvi jsme byla teď, výsledek až v 15.00 - 16.00.

lenca78
12. nov 2010

@gabikri Hlavu vzhuru. Jedine krev ma nejakou vypovidaci hodnotu.

paja1
12. nov 2010

Holky za jak dlouho po vysazení léku jste dostali mrchu?Já jsem vlastně poslední prášky měla v uterý ráno a pořád nic,ale potřebuju to dostat .Nejen kvuli tomu transférku,ale i kvuli práci at mi to sedí na dny volna.Je to už dost dlouho čtvrtý den.máte nějaké zkušenosti?I po tom estrofenu.Díky za odpověd. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre