• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@gabikri Držím pěstičky. :sweat_smile:
15. nov 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky od kdy jíte ty feferonky?Je to fakt ověřené?Ještě jsem to neslyšela a koupila jsem si zavařené tak bych to pak vyzkoušela.Díky za radu. :grinning:
15. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri taky drzim palce na dnesni krev, jen at je hcg zase vyssi
15. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja1
@lenca78 . holky díky, to čekání do tří mě zabije :unamused: Ale čárka zesílila, tak snad se to pohne :slight_smile:
15. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja1 Hi hi, taky jsem si hned jednu slupla, když jsem to tady četla :slight_smile: Jez je prostě pořád :slight_smile: Je to nic proti ničemu a když to pomůže, tak jen dobře
15. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Ahoj Gabi! Hodně štěstí přeju, i když podle čárek já u Tebe nepochybuji! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Člověče, já mám od včerejška pobolívání podbřišku jako na tu mrchu, tak se klepu, furt se chodim koukat na záchod, jestli není nějaké špinění nebo krev, zatím se držím, ale to břicho mě dělá nervózní :frowning2:
15. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa Ahojky :dizzy_face: Ty jsi dneska osmý den, že? Kdy máš / budeš testovat ? :wink: Držím palce, ať jsme obě těhule :dizzy_face:
15. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ze včera
15. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Gabi, hezky ti ta carka sili, ta vcerejsi uz je primo ukazkova.
15. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Jsi hodná, díky! Však já si přeju strkat ty kočárky s Tebou :wink: Jojo, dneska 8.den, ale včera/dnes měla přijít ta mrcha, no tak se bojím právě, že je na cestě. Jak jsem v tom nativním cyklu, tak mi menses nic nedrží. Jinak jsem si řekla, že jestli dneska krev nebude, počůrám ráno papírek :wink:
15. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa : tady je v tom tvém caru super video, jak se vyvíjí embryo :dizzy_face: : http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/video/monitoring-vyvoje-embryi-v
15. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri jo jo, to jo, to je právě práce toho mýho milovanýho embryologa :slight_smile:
15. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri takhle jsi to měla před transferem, teď už to u Tebe v bříšku vypadá jinak :wink:
15. nov 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky já mám takovou radooooooooooost..............261................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri ahoj tak ako ešte nevieš vyledky z krvičky.
15. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 : už jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri jéééééééééé super gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minka051 : děkuju, až nemůžu popadnout dech :dizzy_face:
15. nov 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabikri blahoželám.
15. nov 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri : BLAHOZELAM! Uzasne! po tolkom snazeni konecne uspech! To asi ta cokolada :grinning:
15. nov 2010 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri parada. Velka gratulace :grinning: Jen tak dal. Kdy pojedes na kontrolu srdicka? Za dva tydny?
15. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo
@aja37
@lenca78 : holky děkuju, ještě není vyhráno, ale moc se mi teď ulevilo :dizzy_face: :dizzy_face:

@aja37 : myslíš, že to ta čokoláda? Jdu si dát další pro jistotu :grinning:

@lenca78 : na UZ nevím, doktor mě pěkně mučí....ještě mám jít jednou ve čtvrtek na krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Nádhera,at roste moc ti to přeju.Nezávidím,ale přeji.Já vím jaký je to pocit.mooooooooooooooooooc potichučku gratuluji. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. nov 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja1 : Tobě to vyjde v druhém kole, neboj :wink:

@minka051 : děkuji, věřím, že se Ti taky brzo podaří, hlavně, že jdeš dál :wink:
15. nov 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri neboj, to bube v poradku. Uz se hezky aspon jedno zakouslo, tak at kouka produkovat spousty hcg, ne ? :grinning:
15. nov 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 : no hlavně že se to teď hnulo, teď se do čtvrtka nehnu já :grinning: Postel-sedačka-koupelna-wc a nic víc :grinning:
15. nov 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri tak se cpi tema feferonkama, ja o tom teda neslysela, ale jestli to pomohlo k tomuto vysledku, tak hura do nich :slight_smile:
15. nov 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Asi jsi prcka popohnala tema feferonkama, tak jen tak dal. Moc blahopreju !!!!!!
Nasla jsem Ti bezvadnej produkt, akorat pro Tebe :grinning: :grinning: :grinning: , ted jeste, kde to sehnat....

http://www.smain.cz/cokolada-a-chilli-v-jednom-baleni/

15. nov 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carlin : ha ha, ty mi dáváš :wink:) Ale budou to mít asi v prodejně Lindt, o jedné v Praze vím, tak se tam mrknu :wink:
15. nov 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok