• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. októbra 2017 
@kinguse pššššštt...fakt jenom potichu :wink: gratulace!
29. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem z Bulovky zpet. Mensi miminko je porad mensi, ale pribralo 250g, tak byl spokojeny i doktor. Zrout samozrejme pribral vic, 400g. Takze vahy jsou odhadem 1,8 a 2,5 kg. Jinak zatim nic nevim, zase musim pockat tyden, aby mimina premerili a teprve pak se rozhodne co dal. Ale uz jsem klidnejsi, hlavne ze neco nabira. Doktor by chtel, abych rodila az za 4 tydny - no chtela bych ho videt, kdyby mel takove bricho jako ja, treba by pak na to zmenil nazor :grinning:
29. nov 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Lenčo, to jsou supr zprávy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, že miminko přibírá. Počkej, až se to narodí, tak to sourozenci-žroutovi oplatí :slight_smile: Ty jo, to už nosíš přes 4kg zátěže! Ještě nám ten sůvj pupek vyfoť :wink:
29. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa dekuju:slight_smile: Jinak s tim brichem nevin, abyste se nelekly :grinning:
29. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Śup sem s ním :wink: Jsme holky odvážné a otrlé :slight_smile:
29. nov 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa No kdyz to tak chces, mas to mit :slight_smile: Pro info - plus 18kg, pres pas 112 cm :grinning:
29. nov 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa A pro srovnani - takhle jsem vypadala v pulce rijna a myslela jsem si, ze ten pupek je obri :grinning:
29. nov 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 To je mazec! :grinning: Ttakový ultramegasuperhyper břicho jsem snad ještě neviděla... :slight_smile: Jsi hodná, díky! Tak se opatrujte, broučkové :wink:
29. nov 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa Hrozny, co? A vis co je nejhorsi? Ze jsem za nej strasne moc rada, budu to mit za sebou najednou, ale nikomu z Vas to nepreju :slight_smile:. Ledaze byste po dvojcatkach fakt moc touzily.
29. nov 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 To věřím, že to je tíha a neohrabanost v jednom.... ale jak říkáš, je to dvě štěstí najednou a pak už budeš mít pokoj. Z tohoto důvodu bych ty dvojčátka taky brala. Je fajn, že jsi zůstala štíhlá, nechápu, kdo krom břicha a prsou je těch 18kg? Musím na schůzku, moc jsi mě potěšila a i rozesmála takovym obřiskem :slight_smile:
29. nov 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 ..ty jo,stejně je to mazec,že se tam vejdou dva prckové,co?! Ale musím tě zklamat,už jsem viděla větší bachor :grinning: Mám pocit,že na dvojčata až tak velký břicho nemáš. Hlavne podle fotky mi přijde,že máš fakt jen to bříško,jinak nikde nic navíc! Každopádně břicho sem,břicho tam,hlavně ať se prckové narodí v pořádku a zdraví!!!!! A váhy už máš krásný, to už by to zvládli,i kdyby to mělo přijít zítra :grinning: ..ale ještě vydrž,je jim tam líp. Kdo by chtěl do takovýho hnusu,co venku panuje :sweat_smile:
29. nov 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinguse Neboj, zadek roste, stehna obri. No krasavice :slight_smile: Ani se nedivim, ze po me manzel uz dva mesice vubec nic nechce :grinning:
29. nov 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zlatíčka :wink:

tak jsem se právě vrátila od doktorky.....byla jsme objednaná až na odpoledne...... a mám dobré zprávy :dizzy_face:
Moje neprosperující těhotenství se zázrakem proměnilo na prosperující......HCG krásně stouplo a na UZ
bylo už srdíčko :dizzy_face: Akorát doktorka říkala, že tepová frekvence je malinko pomalejší, ale že je jinak v pořádku. No to bych nebyla já, aby zase nebyl nějaký zádrhel.....ale snad se to rozbuší, jak má.. Za 14dní na kontrolu. :wink: nemohla jsem tomu uvěřit........když mi to říkala.............už jsem byla smířená se špatným koncem......tohle mi fakt vyrazilo dech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 : máš krásné bříško a jsem moc ráda, že Ti kontrola dopadla dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri ..ty joooo gabi,to je úplně supééér. Já to říkala..doufat v lepší :wink: Tak držím palečky,ať všechno dopadne dobře!!!
29. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Gabi, to je suuuuuupeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: Moc gratuluju. Neboj, ono se jim porad neco nelibi. Ted tepova frekvence, pak zase neco jineho. U me to bylo taky tak :slight_smile:. Drzim palce, at prosperuje dal. A v jakem tydnu ted jsi?
29. nov 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je perfektnéééé!!!!!!! no vidíš ty mamina!!!! srdiečko už je tak je super,a teraz len hladkaj bruško a komunikuj z babatkom :wink: všetko bude ako má byť,len tomu musíš verit,a všetko tomu nasvedčuje :wink: :wink: strašne sa s tebou teším že si sa dočkala :slight_smile:
29. nov 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Perfektní zpráva!!!! :wink: držím pěstičky, jen tak dále s takovýma dobrýma zprávama by se zde měl pytel roztrhnout!!! :slight_smile:
29. nov 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuju.........nemůžu se z toho vzpamatovat...............slzy štěstí se kutálely jako hrachy :wink:
29. nov 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Zlato to jsem potřebovala slyšet.Už jsme tu takový dramatický a přitom štastný konec dlouho neměli.super.Je to nádhera,že se opět zadařilo.A samozřejmě holky at se nám daří dál.Moooooooooooooooooooooc gratuluju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paja1 : no já musím mít všechno s estrádou, to bych nebyla já :grinning: Tak teď je řada na Tobě :dizzy_face:
29. nov 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Gabiiiiii, tak to je masakr! To je skvělé a skoro neuvěřitelné!!!!!! Ty babo jedna, takhle nás a sebe nervovat :slight_smile: Ježiš, to mám radost! Tak se hezky o miminko starej a užívej si tu velkou slávu! Juch juch juch! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa : děkuju beruško..............vždyť bez vás bych tady holky už visela na lustru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Gabiku, tohle je fakt bomba, ale já si říkala, že ty čárky tam nemůžou být jen tak :wink: To je prča, že už bylo srdíčko, co? Vždyť jak dlouho jsi po transferu? To jde děsně rychle... No, moc Ti to přeju a taky sobě přeju, abych se jednou dočkala té samé radosti. Papa těhulko :wink:
29. nov 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa : dneska jsem 31den po ET. Jo a představ si, že tuhle přišel mm, že našel nějaký zázračný car, hned mi to ukazoval na netu, že mu to doporučil jeho kamarád.........on žije s ženskou, co jí patří ten celý barák.........a já koukám, že je to ten car, kam chodíš ty :wink: Prý by nám tam zařídil protekci...........no doufám, že už to nebudu potřebovat :wink:
29. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky poradite mi nejaky dobry car v cechach?? :slight_smile:
29. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Nebudeš to potřebovat! Věřím, že v červenci rodíš (teda pokud jsem to správně spočítala) :slight_smile: Jeee, broučku, tak si to moc užívej, dávej na sebe pozor a neodcházej odtud - musíš nám referovat. Gabi, jsem hlava děravá - tohle byl Vás druhý pokus s darovanými, viď? Ten první v Podolí nevyšel a byl transfer, že jo? Já se budu chlácholit ítm, že když Ti to vyšlo na podruhé, že mně to taky tak vyjde :wink: Abych Tě s tím kočárem v Riegráku dohnala, viš? :wink:
29. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 Ahojki, to máš těžké, každý je spokojen tam, kde se k němu chovají hezky nebo kde měl nějaký úspěch. Ty jsi adeptka na darovaná vajíčka?
29. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa Modlím se at to výjde a snad bych jela i do té vaší prahy s kočárem jak píše maakoaa pokud by to po,ohlo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maakovaa ajoj my uz darovane embryjka bohuzial :frowning2:
29. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok