Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

coco9
29. nov 2010

@kinguse pššššštt...fakt jenom potichu 😉 gratulace!

lenca78
29. nov 2010

Ahoj holky, tak jsem z Bulovky zpet. Mensi miminko je porad mensi, ale pribralo 250g, tak byl spokojeny i doktor. Zrout samozrejme pribral vic, 400g. Takze vahy jsou odhadem 1,8 a 2,5 kg. Jinak zatim nic nevim, zase musim pockat tyden, aby mimina premerili a teprve pak se rozhodne co dal. Ale uz jsem klidnejsi, hlavne ze neco nabira. Doktor by chtel, abych rodila az za 4 tydny - no chtela bych ho videt, kdyby mel takove bricho jako ja, treba by pak na to zmenil nazor 😀

maakovaa
29. nov 2010

@lenca78 Lenčo, to jsou supr zprávy!!! 😵 😵 Hlavně, že miminko přibírá. Počkej, až se to narodí, tak to sourozenci-žroutovi oplatí 🙂 Ty jo, to už nosíš přes 4kg zátěže! Ještě nám ten sůvj pupek vyfoť 😉

lenca78
29. nov 2010

@maakovaa dekuju🙂 Jinak s tim brichem nevin, abyste se nelekly 😀

maakovaa
29. nov 2010

@lenca78 Śup sem s ním 😉 Jsme holky odvážné a otrlé 🙂

lenca78
29. nov 2010

@maakovaa No kdyz to tak chces, mas to mit 🙂 Pro info - plus 18kg, pres pas 112 cm 😀

lenca78
29. nov 2010

@maakovaa A pro srovnani - takhle jsem vypadala v pulce rijna a myslela jsem si, ze ten pupek je obri 😀

maakovaa
29. nov 2010

@lenca78 To je mazec! 😀 Ttakový ultramegasuperhyper břicho jsem snad ještě neviděla... 🙂 Jsi hodná, díky! Tak se opatrujte, broučkové 😉

lenca78
29. nov 2010

@maakovaa Hrozny, co? A vis co je nejhorsi? Ze jsem za nej strasne moc rada, budu to mit za sebou najednou, ale nikomu z Vas to nepreju 🙂. Ledaze byste po dvojcatkach fakt moc touzily.

maakovaa
29. nov 2010

@lenca78 To věřím, že to je tíha a neohrabanost v jednom.... ale jak říkáš, je to dvě štěstí najednou a pak už budeš mít pokoj. Z tohoto důvodu bych ty dvojčátka taky brala. Je fajn, že jsi zůstala štíhlá, nechápu, kdo krom břicha a prsou je těch 18kg? Musím na schůzku, moc jsi mě potěšila a i rozesmála takovym obřiskem 🙂

kinguse
29. nov 2010

@lenca78 ..ty jo,stejně je to mazec,že se tam vejdou dva prckové,co?! Ale musím tě zklamat,už jsem viděla větší bachor 😀 Mám pocit,že na dvojčata až tak velký břicho nemáš. Hlavne podle fotky mi přijde,že máš fakt jen to bříško,jinak nikde nic navíc! Každopádně břicho sem,břicho tam,hlavně ať se prckové narodí v pořádku a zdraví!!!!! A váhy už máš krásný, to už by to zvládli,i kdyby to mělo přijít zítra 😀 ..ale ještě vydrž,je jim tam líp. Kdo by chtěl do takovýho hnusu,co venku panuje 😅

lenca78
29. nov 2010

@kinguse Neboj, zadek roste, stehna obri. No krasavice 🙂 Ani se nedivim, ze po me manzel uz dva mesice vubec nic nechce 😀

gabikri
29. nov 2010

Ahojky zlatíčka 😉

tak jsem se právě vrátila od doktorky.....byla jsme objednaná až na odpoledne...... a mám dobré zprávy 😵
Moje neprosperující těhotenství se zázrakem proměnilo na prosperující......HCG krásně stouplo a na UZ
bylo už srdíčko 😵 Akorát doktorka říkala, že tepová frekvence je malinko pomalejší, ale že je jinak v pořádku. No to bych nebyla já, aby zase nebyl nějaký zádrhel.....ale snad se to rozbuší, jak má.. Za 14dní na kontrolu. 😉 nemohla jsem tomu uvěřit........když mi to říkala.............už jsem byla smířená se špatným koncem......tohle mi fakt vyrazilo dech 😝

gabikri
29. nov 2010

@lenca78 : máš krásné bříško a jsem moc ráda, že Ti kontrola dopadla dobře 😵 😵

kinguse
29. nov 2010

@gabikri ..ty joooo gabi,to je úplně supééér. Já to říkala..doufat v lepší 😉 Tak držím palečky,ať všechno dopadne dobře!!!

lenca78
29. nov 2010

@gabikri Gabi, to je suuuuuupeeeeer 😀 😀 😀 Moc gratuluju. Neboj, ono se jim porad neco nelibi. Ted tepova frekvence, pak zase neco jineho. U me to bylo taky tak 🙂. Drzim palce, at prosperuje dal. A v jakem tydnu ted jsi?

zufalka
29. nov 2010

@gabikri 😀 😀 😀 😀 😀 to je perfektnéééé!!!!!!! no vidíš ty mamina!!!! srdiečko už je tak je super,a teraz len hladkaj bruško a komunikuj z babatkom 😉 všetko bude ako má byť,len tomu musíš verit,a všetko tomu nasvedčuje 😉 😉 strašne sa s tebou teším že si sa dočkala 🙂

elisabet
29. nov 2010

@gabikri Perfektní zpráva!!!! 😉 držím pěstičky, jen tak dále s takovýma dobrýma zprávama by se zde měl pytel roztrhnout!!! 🙂

gabikri
29. nov 2010

Holky děkuju.........nemůžu se z toho vzpamatovat...............slzy štěstí se kutálely jako hrachy 😉

paja1
29. nov 2010

@gabikri Zlato to jsem potřebovala slyšet.Už jsme tu takový dramatický a přitom štastný konec dlouho neměli.super.Je to nádhera,že se opět zadařilo.A samozřejmě holky at se nám daří dál.Moooooooooooooooooooooc gratuluju. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabikri
29. nov 2010

@paja1 : no já musím mít všechno s estrádou, to bych nebyla já 😀 Tak teď je řada na Tobě 😵

maakovaa
29. nov 2010

@gabikri Gabiiiiii, tak to je masakr! To je skvělé a skoro neuvěřitelné!!!!!! Ty babo jedna, takhle nás a sebe nervovat 🙂 Ježiš, to mám radost! Tak se hezky o miminko starej a užívej si tu velkou slávu! Juch juch juch! 😵 😵

gabikri
29. nov 2010

@maakovaa : děkuju beruško..............vždyť bez vás bych tady holky už visela na lustru 😝

maakovaa
29. nov 2010

@gabikri Gabiku, tohle je fakt bomba, ale já si říkala, že ty čárky tam nemůžou být jen tak 😉 To je prča, že už bylo srdíčko, co? Vždyť jak dlouho jsi po transferu? To jde děsně rychle... No, moc Ti to přeju a taky sobě přeju, abych se jednou dočkala té samé radosti. Papa těhulko 😉

gabikri
29. nov 2010

@maakovaa : dneska jsem 31den po ET. Jo a představ si, že tuhle přišel mm, že našel nějaký zázračný car, hned mi to ukazoval na netu, že mu to doporučil jeho kamarád.........on žije s ženskou, co jí patří ten celý barák.........a já koukám, že je to ten car, kam chodíš ty 😉 Prý by nám tam zařídil protekci...........no doufám, že už to nebudu potřebovat 😉

zlatanka30
29. nov 2010

babulky poradite mi nejaky dobry car v cechach?? 🙂

maakovaa
29. nov 2010

@gabikri Nebudeš to potřebovat! Věřím, že v červenci rodíš (teda pokud jsem to správně spočítala) 🙂 Jeee, broučku, tak si to moc užívej, dávej na sebe pozor a neodcházej odtud - musíš nám referovat. Gabi, jsem hlava děravá - tohle byl Vás druhý pokus s darovanými, viď? Ten první v Podolí nevyšel a byl transfer, že jo? Já se budu chlácholit ítm, že když Ti to vyšlo na podruhé, že mně to taky tak vyjde 😉 Abych Tě s tím kočárem v Riegráku dohnala, viš? 😉

maakovaa
29. nov 2010

@zlatanka30 Ahojki, to máš těžké, každý je spokojen tam, kde se k němu chovají hezky nebo kde měl nějaký úspěch. Ty jsi adeptka na darovaná vajíčka?

paja1
29. nov 2010

@maakovaa Modlím se at to výjde a snad bych jela i do té vaší prahy s kočárem jak píše maakoaa pokud by to po,ohlo. 😀 😀 😀 😀 😀

zlatanka30
29. nov 2010

@maakovaa ajoj my uz darovane embryjka bohuzial ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre