Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

paja1
30. nov 2010

@zlatanka30 Čerstvé (máš nárok pokud z nich zbyde i na zamrazení,)já jsem platila minulý měsíc 82tis,je to vlastně vše hrazené mnou-pokud už nemáš žádný pokus.Pokud ještě máš pokus na pojištovnu tak to je jako normálně když jdeš ty akorát nastimulují tu dárkyni.A komplet dárované embryjka zamrezené ty asi 25tis.Já jsem ted platila 25tis,ale nabízeli mi i nějaké za 15tis.Dostala jsem za tu cenu 3 a z nich zůstali 2pěkné.

paja1
30. nov 2010

@zlatanka30 Ve Zlíně tam se čeká max 1-2 měsíce.

paja1
30. nov 2010

@minka051 Opět ve zlíně.Díky za palečky.

paja1
30. nov 2010

@beruska64 Prosímtě můžeš mi napsat jaké chili papričky?Zavařené?díky za odpověd.Mám nakoupené všelijaké ale představa je jíst a jak?

zlatanka30
30. nov 2010

@paja1 dakujem za info.ja nemozem ist cez poistovnu,pretoze som zo slovenska.a zasa je to taka ista cena ako ta ,ktoru sme dali pri prvom ivf.len s tym rozdielom,ze u nas sa caka na embrya 2 roky a u vas je to v podstate ovela ovela kratsie.a mna tlaci aj cas uz.

paja1
30. nov 2010

@zlatanka30 Ve Zlíně do 2 měsíců.Asi to máš i nejblíže. 🙂 Budu držet pěsti a piš,piš,piš ať víme.Jsme zvědavé baby. 🙂

beruska64
30. nov 2010

@paja1 Ahoj Paja, ja som mala aj zavarane aj cerstve. A jedla som ich vzdy z niecim, aby sa to dalo zajest a nepalilo to. Najviac sa mi osvedcsilo si davat chilli na chleba. Ale staci tak 4-6 kuskov denne. Netreba to prehanat. Vela stastia ti zelam 🙂

lenca78
1. dec 2010

@beruska64 Velke gratulace!!!! Krasna fotka. To uz krasne roste.
A bud rada, ze je jedno, opravdu to s dvojcaty ke konci tehotenstvi neni lehke, vim o cem mluvim 😀 Takhle si to tehotenstvi budes moci vice uzivat.

paja1
1. dec 2010

Holky co se děje?Zasněžilo Vám to počáky?Tady na Zlínsku katastrofa.Ale já se kochám jako v pohádce,čučím za oknem jako malá. 😀

kinguse
1. dec 2010

ahoj holky,tak mám špatné zprávy..ráno jsem si znova zkusila test,abych se potěšila pohledem na / / a oni nikde 😕 Volali mi za caru,jestli bych nemohla místo pátku příjít dnes,tak jsem byla ráda. HCG 480,takže bída...kéž bych tě gabi následovala a zázrak by se udál i u mě 🙂 Sice nekrvácím,ale drží mi to estrofem. V pátek jdu ještě jednou na krev a uvidí se,buď ukončit nebo se stane zázrak...zkusím jako gabi věři,ale moc šancí si nedávám. Jsem si říkala,že by bylo divný,kdyby mě něco vyšlo hned napoprvý...ani manželství mi nevyšlo na poprvý 😀

gabikri
1. dec 2010

Ahojky berušky 😉

To je dneska nadílka, co?? 😵 Byla jsem u holiče a domů jsem stejně přišla jak zmoklá slepice 😝

@kinguse : a kolikátý den jsi po ET? To je divný, že nemáš // a máš HCG 480 😕 Zkoušela sis dělat ještě jeden ? 😉

@paja1 : krásně odpočívej a koukej na vločky budoucí maminko 😵

kinguse
1. dec 2010

@gabikri já jsem blb,já to napsala blbě, hcg 4,8 ☹ ...je to hooooodně málo, zřejmě zamlklé těhu, protože ten 15.den jsem měla krásný / / , dneska jsem 19.den ...už jsem to vzdala, to hcg fakt odpovídá konec!!!

gabikri
1. dec 2010

@kinguse : aha, tak to je fakt málo 😔 Ach jo.....ten osud nás zkouší, co? Ale druhý pokus ti vyjde, mě taky vyšel až druhý 😉 Máš mrazáčky? 😉

paja1
1. dec 2010

@gabikri Jen na sebe dávej pozor zlatíčko a opatrně i venku.Tááááááák ty chceš být i krásná maminka?Tady opravdu padají vločky jak trakaře.Víš já mám nějakou depku a pořád mě to nechce přejít.Prostě mě to ted bere, lítost,že to minule u těch čerstvých nevyšlo a byli 4.Ted 2 a nanučci-u těch je menší šance.A u mě ještě menší.Nějak to na mě padá se půjdu vyspat do růžova. 😉 třeba to vyspím.

paja1
1. dec 2010

@kinguse Držím pěstičky. 🙂

kinguse
1. dec 2010

@gabikri ..naštěstí máme 2sněhuláčky,tak se v pátek hned domluvím,kdy je tam šupnem. Sliznici mám pořád 12mm,což je celkem dobrý.Asi mi vysadí léky a nechaj odmenstruovat a pak je tam doufám hned šupnou 😉 No a budu doufat,že napodruhý to vyjde. Dost o mě, co ty,jak se cítíš?

kinguse
1. dec 2010

@paja1 dík moc, ale spíš tomu nevěřím. Ale ty se snaž myslet pozitivně, nepropadej panice a chmurům, jen ať se pořádně zakousnou 😀

paja1
1. dec 2010

@kinguse Máš pravdu a taky pro tebe platí-Naděje umírá poslední. 🙂

paja1
1. dec 2010

🙂 @kinguse Já jsem to tak měla.Na kontrole-vysadila léky a do 3 dnů jsem to dostala a hned mi začali chystat ket.Jde to.

kinguse
1. dec 2010

@paja1 byla bych ráda,kdybysme to stihli ještě do Vánoc, aspoň by mi pak to čekání rychlejc uteklo 😀 Ty se drž a věř,že i mrazáčci mají šanci se chytnout.. Stejně je to síla,co? První dítě normálně a druhý ne a ne a ne,ne,ne 😝

gabikri
1. dec 2010

@kinguse
@paja1 : holky třeba budete patřit mezi ty, co lépě těhulí z KETU...a že jich je tady dost.....držím palečky 😵

Jinak zatím se necítím nijak zvlášť těhotně, žádné nevolnosti.......akorát prsa cítím hodně, hlavně večer. Dost se peru s tím, že když s někým mluvím a zeptá se mě, co je nového, tak dělat jakoby nic. Akorát kadeřnice to na mě poznala....prý co je nového......já ále nic......a ona........opravdu nic?? a začala se poťouchle smát 🙂 No je to veřejné tajemství, že se o mimi snažíme, tak asi možná podle toho, že jsem od minule přibrala 😝

paja1
2. dec 2010

@gabikri V takovém případě to přibírání nevadí ne?já jsem normálně kus a ted ani nemluvím.Jsem za poslední 4 roky-v té pauze zhubla 45kg.a pořád jsem to celkem měla pod kontrolou.pak v lednu zlomená ruka a šlo to navrch.A si 5kg.A ted od srpna co mám hormony-vlastně ty dávky pro koně tak jsem nabrala hrůza a to se snažím.Na mě to vždycky působí hrozně.Ale neřeším to i když mě to s...Co nadělám,pak zase pokud to půjde tak bdu hubnout.Ale ted to mám řečeno na háku-jsou věci důležitější.Na fotce,alee vypadáš dobře tak to neřeš-ted vůbec.Dávej mimi všecičko na co máš chut.At si zvyká a pak nevymýšlí. 😀 😀 😀

paja1
2. dec 2010

Jinak hokly všechny zdravím.Já mám ted volno jdu do práce až příští středu.a čtvrtek.Dělám 12hodinové směny.Ale to jsem asi psala.Mám krátký asi 80 hodinový uvazek a tak mi to vychází asi 6-7 směn měsíčně.Starám se o tchýnku.Jezdím tam v poledne dávat obědy a 2x týdně ju vodím dolů po schodech k sanitce-je DIALYZOVANÁ.aLE MÁM NA NI PŘÍSPĚVEK JINAK BYCH TO NEUTÁHNULA.Mějte se a držím pěsti. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎

zufalka
2. dec 2010

ahoj babulky,takže dnes som bola na kontrole u gyndošky a všetko je super,bola velmi spokojná a ja tiež,takže už som písala Štelclovi že v januári si chceme príst po mrazáčikov,to už bude tretí cyklus po MA tak dúfam že to bude ok a maternica by mala byt oddýchnutá.Preto všetky ktoré už ste tt alebo tie čo čakáte // držím palčeky lebo budem od vás potrebovat tt vírusiky 😅 😅 😅

gabikri
3. dec 2010

Ahoj vespolek. Tak můj boj je prohraný 😒 Včera ráno šílené krvácení, následně hospitalizace u Apolináře, kde na na příjmu ještě bylo embryo se srdíčkem, ale už strašně nízko, u děložního hrdla............doktoři se shodli na tom, že je to jen otázka času, kdy to půjde ven..........ráno další UZ a už to bylo pryč 😒 Naštěstí nemusím na revizi, takže to je to jediné pozitivum. Teď jsem dorazila ze špitálu a jdu si lehnout. Jo a na pokoji se mnou ležely dvě holčiny po ET s naprosto stejným průběhem 😒

minka051
3. dec 2010

@gabikri ahoj neviem čo na to povedať len asi tolko že je mi to strašne ľúto. tak som verila že sa ti to podarilo. Hlávku hore ešte dúfam ideš na jeden pokus.

gabikri
3. dec 2010

@minka051 : jasně že jo a jsem ráda, že nebyla revize a že půjdu tím pádem rychleji. Poradím se s soktorem ale v nemocnici říkali tak měsíc-dva a můžu si jet pro mrazáčky 😉

rebo
3. dec 2010

gabikri, tak toto je najhoršia správa dnešného dňa.

mimka29
3. dec 2010

Ahojte bojovníčky

@gabikri to mi ľúto, tak som na teba myslela ☹ Ale som rada, že to tak berieš. Teraz si pekne uži Vianoce a začiatkom roku hurá pre mazáčikov.

@minka051 nestíham vás čítať, ale zdá sa mi, že aj vy ste sa rozhodli bojovať ďalej. Či sa mýlim?

paja1
3. dec 2010

@gabikri asi si hodím mašlu.To je blbost já vím,ale to snad ani nejde.Já nevím co na to říct,to ani nejde.Já vím je to předčasné,ale šupneš hned sněhuláčky-ne?Byli chytlé podle mě je to nejrozumější.a příště ležet asi.Drž se to je nadílka. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre