Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

dana7
5. apr 2011

@bondy Nechala jsem ti zprávu na IP!!!
Přeju všem krásný život a jen samá splněná přání!!!! Papa!!!

misha83
5. apr 2011

@mysycka Gratuluji k brigádě!

misha83
5. apr 2011

@dana7 Dani, když tak občas písni jak se daří.... Pa

mysycka
5. apr 2011

dani jasně písni taky nemizím i když zatím nevím co dál
@misha83 díky

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
5. apr 2011

@bondy díky. No uvidíme miminko určitě bude jen ještě uvidíme jestli si ho sami porodíme nebo ne, snad ano

aja37
5. apr 2011

Asi teraz nie je najvhodnejsia chvila, ked tu citam tie posledne spravy ... ale na druhej strane vam aspon zmenim myslienky. Mam po oficialnom UTZ. Su tam 2ks. Dnes uz maju obe 1,5cm 🙂 Skusim sa zajtra nejak pohrat s fotkou, ale nie je moc kvalitna, takze moc na nej nie je vidiet a tiez ich nemam na jednej fotke, ale na dvoch. Nejak sa nechceli spolu vyfotit 😀 Podla velkosti to vyzera na 7tyzden a 6den. Takze koniec 8 tyzdna. Doktor nam na UTZ ukazal aj tlkot srdca. To bl taky zvuk, ze nechapacka 🙂 Baby, velmi vam drzim palce, aby vam to vyslo! Vsetkym. A teraz ma uz zase taha na spanok, tak sa vidime zajtra.

mysycka
5. apr 2011

@aja37 to je bezva, že aspoň někdo měl více štěstí než já s dana7, mám z toho upřímnou radost a moc ti to přeju. Tak ať jde všechno jako po másle a hlavně ať jste všichni zdravý

Jinak jsem se snažila trošku zabavit tak jestli chcete tak mrkněte co z toho vzniklo na www.mysycka.estranky.cz

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabikri
5. apr 2011

@aja37 : velká gratulace k dvojkám, musel to být nádherný pocit, moc Ti to přeju 😵

@mysycka : nádherné dortíky, já tak zvládám bábovku a štrůdl 😝 Možná se nechám inspirovat a něco taky zkusím 😉

mysycka
5. apr 2011

@bondy hned tři? no dobrá tedy, ale beru tě za slovo
@gabikri teda štrůdl bych si dala, není nad něj

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mysycka
5. apr 2011

@bondy no docela velký to tu je tři děti se sem určitě vejdou a pohlaví ti neříkali? Nebo aspoň kdy to bude?

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
6. apr 2011

@mysycka to jsou fakt mooc krásné dorty,přímo umělecká díla!! já bych neměla to srdce asi je rozkrájet a sníst.každý by se mohl jen kouknout...hezký den,přeji

iwusa
6. apr 2011

@mysycka gratulujem k brigáde, tortičky krásne ale všimla som si chybičku krásy, v sekcii kontakt máš napísaný "okres Prstějov" a má byť asi Prostějov, že?
@aja37 zrovna včera som na teba myslela, že ako sa Vám darí a pozri sa akých špuntíkov už nosíš v brušku, super super, dávajte si pozor na seba.
@beruska64 človek by neveril, že krajina, kt. nepotrebuje byť v únii, lebo by tým vlastne strácala, je na tom takto divno čo sa týka zdravotníctva. Ale veď čo sa čudujem, aj v Rakúsku su zakázané DV. Tiež nechápem, že vajíčka zakážu a spermie sa môžu v pohode rozdávať 😉 a to s tým sonom alebo obvodným doktorom, fuuuha, zaujimave, normálne to trošku až strach naháňa. Ale oni sú vraj pohoďáci, tak aj tehotenstvo asi berú tak pohodovo, nie ako my. Inak pozerala som si fotky, krásne brušenko už máš 🙂

misha83
6. apr 2011

@aja37 To je paráda, supeeer!!!
@mysycka Jsi neuvěřitelně šikovná.

Holky, tak dál nám jich bojuje 5!

jada1
6. apr 2011

@mysycka krásne tortičky. Mňam 🙂 . Mám sesterku, ktorá tiež takéto pečie a upečie s hocijakým motívom. Obdivujem to, chce to naozaj asi trpezlivosť vytvoriť také dielo. Si šikula 🙂 .

@dana7 je mi to ľúto, tak som ti držala palce ☹ .

@iwusa kedy ideš testovať 😉
@misha83 nech bojovníčkovia vydržia. kedy máte ET?
@aja37 gratulujem k pekným fazulkám 🙂
@gabikri
@bondy 🙂

misha83
6. apr 2011

@jada1 V pátek nebo v sobotu, uvidí se podle zítřka!

iwusa
6. apr 2011

@jada1 chcela som až cez víkend, ale začína mi to čoraz viac vŕtať v hlave a začínam byť nedočkavá 😅 Inak dnes sme 11. deň.
@misha83 držím päste.

baby, aký test používate? neviem sa rozhodnúť, kt. mám kúpiť.

jada1
6. apr 2011

@misha83 tak nech sa všetkých 5 bubliniek pekne delí 🙂
@iwusa kúp si s citlivosťou 10. Ja som si ich objednala 30 😀 . Vyjde to oveľa lacnejšie ko v lekárni.
Objednávala som ich tu: http://www.ovulacne-testy.sk/tehotenske-testy/

chiguita
6. apr 2011

Ahoj děvčátka,
@iwusa těším se na krásnou zprávičku,11den už na testu budou dálnice 😉
@bondy tebe také zdravím,jak žiješ holka?
@mysycka ty dorty jsou překrásné,strašně krásně zdobené,pořád obdivuji ty ovocné 😉
A uvidíš že za rok už budeš mít prcka v kočárku,hlavně klídek a nenervuj se zbytečně.
@aja37 gratuluji k dvojčátkům 🙂 ,už bylo načase,po tolika pokusech 😉
@gabikri i tobě se blíží termín imunologie,a za chvilku budeš opět čekat na bobísky 😉

mysycka
6. apr 2011

ahoj děvčata, teď jsem dojela z práce.Jinak všem děkuji za pochvali 🙂
@iwusa pravda má tam být Prostějov, děkuji za upozornění 🙂

misha83
7. apr 2011

Ahojky holky, tak dnes jsou 4, dnes by měli mít 6-8 buněk. 2 mají 8 b., a ty další dvě mají 5 a 4 buněk. Jako, že jo, nám stačí dvě, když by se chytili, ale tak nějak jsem doufala, že tentokrát i něco zamrazíme. Ona neříkala, že ty menší jsou špatný, ale prostě pomalejší. No uvidíme. Spíš jsem byla tak nějak v klidu a teď už jsem ve stresu.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jada1
7. apr 2011

@misha83 chápem ťa, ale neboj, tie dve máte pekné-jednotkovej kvality a možno sa tie ďalšie dve začnú pekne deliť. Stáva sa to, že sa rozbehnú. Hlavu hore, nebuď smutná, bude dobre 😉

misha83
7. apr 2011

@bondy @jada1 Holky moc děkuji. už jsem v klidu, jen mě přepadl strach, ale už jsem se zahryzla do práce a jsem zase optimista🙂.

gammaray
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jada1
7. apr 2011

@gammaray tie tvoje detičky teda nemajú chybu 😎. Musíte mať teda doma veselo 🙂

gammaray
7. apr 2011

@jada1 díky 😎 veselo to u nás tedka je,někdy až moc. 😎 čekali jsme na ně ovšem celých ''15 smutných'' let.dnes jsem ale ráda,že jsme se rozhodli tak,jak jsme se rozhodli,však víš....proto každé z vás říkám,nevzdávejte to..pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre