• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

16. júla 2017 
gammaray, já mám náástup , pokud vše dobře půjde asi 20.4., uvidíme :grinning:
Na fotečce vypadáš tak na 30, ale podle toho jak dlouho jste čekali Ti bude asi víc,tak 31, že :grinning: .
8. apr 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy hele hele,máš asi slabý brejle :sunglasses: :sunglasses:ne ne, foto je sice aktuální,ale raději jsem zvolila fotku z dálky,at nikdo nevidí můj nevyspanej ksichtík.jinak za dva měsíce mi bude 40...no to je hrůza :frowning2: ty jo, :grinning: :grinning: máš to vlastně za páár.
8. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 i my držíme palce a přejeme ať vše dobře dopadne :wink:
8. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysycka Děkuji :slight_smile: .
8. apr 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, neviem, kto tu chodí z tých čo ma poznajú...hlásim, že:

2.4.2011 o 13:20hod, sa nám narodila dcérka Patrícia s mierami maličkej žubrienky - 1460g a 40cm. Rodila som cisárkskym, presne 33+0tt. Dýcha od začiatku sama, je na JIS-ke, už priberá a darí sa jej zatiaľ veľmi dobre.
9. apr 2011 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan Obrovska gratulace bobjan, ja si te pamatuju :slight_smile: Mala se narodila skoro jako moje holky. Taky byly takovi drobecci a dnes ve 4 mesicich vse dohnaly, maji 5,5 kg jako prumerne donosene deti. Drzim palce, at vas co nejdrive pusti z JIP domu a preju hodne stesti. :slight_smile: Hlavne, ze mala dycha sama, to je velka sikulka.
9. apr 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan, veliké gratulace, maličké i mamince hodně zdravíčka.
9. apr 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan Gratuluji a přeji hodně štěstí!
9. apr 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan gratulujem a prajem veľa, veľa zdravíčka
9. apr 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa ahoj,tak jak to s tebou vypadá? :dizzy_face: držím palce ...
9. apr 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky. Prcky áčkové kvality máme u sebe:slight_smile:. Tentokrát úplně jiný zážitek! Ta dilatace opravdu pomohla, takže tentokrát transfer proběh naprosto bez problémů a já odcházela úplně v pohodě tak, jak jsem přišla. Minule to byla bolest a strach, teď prostě spíš pocit štěstí a naděje.

No, bohužel asi nic nemůže být ideální a dnes mi zemřela babička~n~. Naši mi to nechtěli říct, ale mně to bylo jasný, už když jsem mluvila s mamkou po telefonu. Snad útěchou je, že jí je teď líp, měla rakovinu a byla na tom už hodně špatně.

9. apr 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha83 v prvé řadě, raduji se sTebou, miminka si našla svoji maminku a nyní se bude dít jen to co si sama budeš přát.Přitahuj si jen krásné myšlenky, protože pak se myšlenky stanou skutečností.
Také mě mrzí to s babičkou a pokud existuje něco víc, než to co žijeme zde, pak se tam určitě babička bude mít moc dobře.Bude tady s Tebou dokud Ty budeš chtít.
Od teď už jen krásné dny :grinning: .
9. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Děkuji :slight_smile: .
9. apr 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 ahojky, dnes som na teba myslela celý deň. To mi je ľúto s tvojou babičkou. :frowning2: . Napriek takej smutnej udalosti sa držkaj a mysli pozitívne.
9. apr 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan ja ta sice nepoznám(alebo ty mna? ale to to jedno :wink: gratulujem ku krááááásnej dcere urcite cesta ku nej nebola jednoduchá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak si to užívaj
9. apr 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan keďže do tejto témy chodím krátko, tiež ťa nepoznám, ale pripájam sa ku gratulácii k malej princezničke a prajem veľa zdravia a nech vám maličká robí radosť :dizzy_face:
9. apr 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sluníčka, mějte se tady moc héééézky, já vyrážím na krátkou dovolenou.Držím co mám, vše co to potřebují :grinning: .
9. apr 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Moc děkuji :slight_smile: . Já pozitivní jsem až mě to děsí. Do CAR jsem šla ještě trochu vystreslá, ale domů už vůbec :slight_smile: .
10. apr 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 : držím palečky a věřím, že Ti to teď vyjde, víš co se říká, jedna dušička odchází, druhá přichází a já věřím, že Ti to babička tak zařídila :wink:

@bobjan : gratuluji k princezničce a přeji jí hodně zdravíčka a ať roste do krásy :wink:
10. apr 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri Moc děkuji :slight_smile: .
10. apr 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Míšo, přeju tobě i mrňouskum hodně štěst, do dalších bojů, pevné nervy a ať ti to rychle utíká!!! Držte se!!!
Samozřejmě i všem ostatním, přeju hodně štěstíčka! :slight_smile: Krásnou neděli!!!
10. apr 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Děkuji Dani!
10. apr 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 těm tvým '' áčkům '' přeji hodně sil a štěstí...
10. apr 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray Děkuji:slight_smile:.
10. apr 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan ja som ani nevedela, že tehuľkuješ, úžasné, gratulujem a malinkej posielam veľa síl, za chvíľu z nej bude veľká baba :wink:
@misha83 držím paste bublinkám, určite sa podarí. babičky mi je ľúto...
@gammaray no neviem moja, mám z toho zmiešané pocity, už chcem mať zajtrajšok za sebou :rolling_eyes:
10. apr 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa Děkuji a zítra Tě čeká co? Promiň teď nevím jestli testování nebo už srdíčko! Každopádně držím pěsti!
10. apr 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa : na zítra přeji HCG vysoké jak barák :grinning:
10. apr 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@bobjan to úžasná správa, prajem malinkej veľa síl a nech rýchlo naberá na váhe, aby ste sa z nej mohli tešiť čím skôr doma. Inak tiež som nevedela, že si tehuľka, môžem sa hanbiť, ale na internet už veľmi nechodím. Gratulujem šťastným rodičom.

@iwusa zajtra budeme držať všetky prsty a myslieť na vás. Ty si doteraz netestovala?
10. apr 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobjan inak aj na som sa narodila 2.4. :slight_smile:
10. apr 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa velmi dobře ti rozumím.tak se na ten ''svůj zítřek '' dobře vyspinkej ,s mým velkým přáním - at 'je to tam !!!
10. apr 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok