Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gammaray
8. apr 2011

@bondy hele hele,máš asi slabý brejle 😎 😎ne ne, foto je sice aktuální,ale raději jsem zvolila fotku z dálky,at nikdo nevidí můj nevyspanej ksichtík.jinak za dva měsíce mi bude 40...no to je hrůza ☹ ty jo, 😀 😀 máš to vlastně za páár.

mysycka
8. apr 2011

@misha83 i my držíme palce a přejeme ať vše dobře dopadne 😉

misha83
8. apr 2011

@mysycka Děkuji 🙂 .

bobjan
9. apr 2011

Ahoj, neviem, kto tu chodí z tých čo ma poznajú...hlásim, že:

2.4.2011 o 13:20hod, sa nám narodila dcérka Patrícia s mierami maličkej žubrienky - 1460g a 40cm. Rodila som cisárkskym, presne 33+0tt. Dýcha od začiatku sama, je na JIS-ke, už priberá a darí sa jej zatiaľ veľmi dobre.

lenca78
9. apr 2011

@bobjan Obrovska gratulace bobjan, ja si te pamatuju 🙂 Mala se narodila skoro jako moje holky. Taky byly takovi drobecci a dnes ve 4 mesicich vse dohnaly, maji 5,5 kg jako prumerne donosene deti. Drzim palce, at vas co nejdrive pusti z JIP domu a preju hodne stesti. 🙂 Hlavne, ze mala dycha sama, to je velka sikulka.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
9. apr 2011

@bobjan Gratuluji a přeji hodně štěstí!

rebo
9. apr 2011

bobjan gratulujem a prajem veľa, veľa zdravíčka

gammaray
9. apr 2011

@iwusa ahoj,tak jak to s tebou vypadá? 😵 držím palce ...

misha83
9. apr 2011

Ahojky holky. Prcky áčkové kvality máme u sebe🙂. Tentokrát úplně jiný zážitek! Ta dilatace opravdu pomohla, takže tentokrát transfer proběh naprosto bez problémů a já odcházela úplně v pohodě tak, jak jsem přišla. Minule to byla bolest a strach, teď prostě spíš pocit štěstí a naděje.

No, bohužel asi nic nemůže být ideální a dnes mi zemřela babička~n~. Naši mi to nechtěli říct, ale mně to bylo jasný, už když jsem mluvila s mamkou po telefonu. Snad útěchou je, že jí je teď líp, měla rakovinu a byla na tom už hodně špatně.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
9. apr 2011

@bondy Děkuji 🙂 .

jada1
9. apr 2011

@misha83 ahojky, dnes som na teba myslela celý deň. To mi je ľúto s tvojou babičkou. ☹ . Napriek takej smutnej udalosti sa držkaj a mysli pozitívne.

denda1301
9. apr 2011

bobjan ja ta sice nepoznám(alebo ty mna? ale to to jedno 😉 gratulujem ku krááááásnej dcere urcite cesta ku nej nebola jednoduchá 😵 😵 😵 tak si to užívaj

jada1
9. apr 2011

@bobjan keďže do tejto témy chodím krátko, tiež ťa nepoznám, ale pripájam sa ku gratulácii k malej princezničke a prajem veľa zdravia a nech vám maličká robí radosť 😵

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
10. apr 2011

@jada1 Moc děkuji 🙂 . Já pozitivní jsem až mě to děsí. Do CAR jsem šla ještě trochu vystreslá, ale domů už vůbec 🙂 .

gabikri
10. apr 2011

@misha83 : držím palečky a věřím, že Ti to teď vyjde, víš co se říká, jedna dušička odchází, druhá přichází a já věřím, že Ti to babička tak zařídila 😉

@bobjan : gratuluji k princezničce a přeji jí hodně zdravíčka a ať roste do krásy 😉

misha83
10. apr 2011

@gabikri Moc děkuji 🙂 .

dana7
10. apr 2011

@misha83 Míšo, přeju tobě i mrňouskum hodně štěst, do dalších bojů, pevné nervy a ať ti to rychle utíká!!! Držte se!!!
Samozřejmě i všem ostatním, přeju hodně štěstíčka! 🙂 Krásnou neděli!!!

misha83
10. apr 2011

@dana7 Děkuji Dani!

gammaray
10. apr 2011

@misha83 těm tvým '' áčkům '' přeji hodně sil a štěstí...

misha83
10. apr 2011

@gammaray Děkuji🙂.

iwusa
10. apr 2011

@bobjan ja som ani nevedela, že tehuľkuješ, úžasné, gratulujem a malinkej posielam veľa síl, za chvíľu z nej bude veľká baba 😉
@misha83 držím paste bublinkám, určite sa podarí. babičky mi je ľúto...
@gammaray no neviem moja, mám z toho zmiešané pocity, už chcem mať zajtrajšok za sebou 🙄

misha83
10. apr 2011

@iwusa Děkuji a zítra Tě čeká co? Promiň teď nevím jestli testování nebo už srdíčko! Každopádně držím pěsti!

gabikri
10. apr 2011

@iwusa : na zítra přeji HCG vysoké jak barák 😀

mimka29
10. apr 2011

Ahojte
@bobjan to úžasná správa, prajem malinkej veľa síl a nech rýchlo naberá na váhe, aby ste sa z nej mohli tešiť čím skôr doma. Inak tiež som nevedela, že si tehuľka, môžem sa hanbiť, ale na internet už veľmi nechodím. Gratulujem šťastným rodičom.

@iwusa zajtra budeme držať všetky prsty a myslieť na vás. Ty si doteraz netestovala?

mimka29
10. apr 2011

@bobjan inak aj na som sa narodila 2.4. 🙂

gammaray
10. apr 2011

@iwusa velmi dobře ti rozumím.tak se na ten ''svůj zítřek '' dobře vyspinkej ,s mým velkým přáním - at 'je to tam !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre