Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

misha83
17. apr 2011

@gammaray No dnes se mi během dne udělalo hodně špatně. No a jinak občas cítím břicho, ale jinak než na MS. Citlivá prsa přičítám teda tomu pregnylu☹.

jada1
17. apr 2011

Ahojte kočky, všetky vás pozdravujem.
@bondy na teba zajtra budem myslieť 😉
@misha83
@rebo vám nech sa drobci riadne zahryzkávajú 🙂 .
Ja som začala prípravnú fázu, včera injekcia na urgente a od 27.4 začínam brať liečiky.

misha83
17. apr 2011

@jada1 Super, takže v akci, přeji hodně štěstí! 🙂

denda1301
17. apr 2011

@misha83 🙂 verim ze ti to dobre dopadne.Ja som to zatial len raz zazila pri druhom IVF a bola som v siedmom nebi 😵 😵 😵 vtedy to ale dobre nedopadlo lebo som mala uz vtedy zle vajicka,ale ty ich mas urcite silne tak len mysli pozitivne a rozmyslaj nad krasnymi vecami tie malinke to citia a uz teraz vedia ze su v naj.rukach teda v brusku 🙂

denda1301
17. apr 2011

@jada1 drzkam paste 😉

jada1
17. apr 2011

@misha83
@denda1301 ďakujem vám baby 🙂
@silvinnka všetko som ti napísala do IP. Ak ešte niečo chceš vedieť, kľudne sa pýtaj.

gammaray
17. apr 2011

@misha83 citlivá prsa určitě ok, 😀 a to ,že ti začíná být zle,ti přeji taky moc ----jen tak dál 😀 😀 😀

misha83
17. apr 2011

@denda1301 @gammaray Děkuji holky, jste fakt zlaté!

rebo
18. apr 2011

misha83 aj ty si tak neskutočne unavená? Ja by som len celý deň spala. Ale dnes som už v robote, tak to tu nejde, ale mám problém udržať otvorené oči.

misha83
18. apr 2011

@rebo Jj, jsem, ale není to úplně tak hrozné, ale na můj jinak dost živý režim to je znát. Ty už jsi v práci? Já jsem teď doma, ale po testu ať už dopadne jakkoliv bych se vrátit chtěla.

rebo
18. apr 2011

Ja som radšej išla do práce, lebo doma by som sa zbláznila. Takto aspoň na to nemyslím. Mám síce rušno, lebo v piatok som nerobila, ale snažím sa byť v kľude.

misha83
18. apr 2011

@rebo To chápu, já jsem sice doma, ale taky pracuji, ale jen trochu a jak se mi chce🙂. Naštěstí něco můžu dělat z domu.

rebo
18. apr 2011

misha83 a kedy budeš robiť test?

misha83
18. apr 2011

@rebo No mám ho dělat v neděli, ale asi to nevydržím🙂.

rebo
18. apr 2011

Ten deň keď je vklad sa asi nepočíta, však?

misha83
18. apr 2011

@rebo Přesně tak, nepočítá. Já jsem teď tedy 9. den po ET a měla jsem 5-ti denní embryjka.

rebo
18. apr 2011

Mne ani nepovedali, že koľko sú denné, ale predpokladám, že keď som doktorovi volala v utorok, že sliznicu maternice mám v poriadku a vklad bol v piatok, tak budú 4 denné. A tvoje koľko mali buniek?

misha83
18. apr 2011

@rebo Já jsem měla časnou blastocystu a blastocystu.

rebo
18. apr 2011

A blastocysta má koľko buniek? Asi viac, nie?

misha83
18. apr 2011

@rebo Tam už se ty buňky nepočítají, je jich hodně.

denda1301
18. apr 2011

Zdravim dievcata ako?ja som uz bola dnes v praci a fuuu mala som co robit,ale sa mi nechcelo po tyzdnovej PN 🙄
@misha83 len vydr na testik trpezlivost ruze prinasa 🙂 ux chcem pocut od vas len dobre spravy...pp
@rebo to ti fakt nepovedali? Tak to je teda nieco ved co ja viem za to,ze to kultivuju do bladtocysty sa aj doplacia 🙄

rebo
18. apr 2011

denda1301 tak ja už fakt neviem, ktorému CAR-u mám veriť. Z OBI Brna som odišla do Jihlavy a teraz sa dozvedám, že ani tu nejednajú seriózne. Už ma nikto nepresvedečí, že to nie je o peniazoch. Paradoxné je to, že v piatok som bola na KET a dnes sa mi ozvali z Martina, lebo aj tam som zaradená do poradovníka.

misha83
18. apr 2011

@rebo A vy jste měli darovaná celá embryjka nebo jen vajíčka?
@denda1301 U nás se platí za prodlouženou kultivaci, nikoliv konkrétně za blastocysty.

rebo
18. apr 2011

misha83 my sme mali darované embryjá.

denda1301
18. apr 2011

@rebo aha tak mozno to bude tym,ze ste mali embryja darovane,ale tiez si myslim ze je to niekedy skor o peniazoch zistili,ze je to dobry biznis...,ale zase verim,ze su aj lekari,ktori chcu naozaj pomoct a ja dufam,ze 2.maja sa o tom presvedcim,lebo v Heliose som ja osobne dako spokojna nebola 😒

denda1301
18. apr 2011

@misha83 no ved som mala na mysli predlzenu kultivaciu,viem ze sa ma pytali ci chcem vkladat po 2 dnoch,alebo po 5-6dnoch...vraj ako sa bude vyvijat a stalo to navyse cca 4000skk 😠 😠

gammaray
19. apr 2011

@rebo ahoj,můžu se zeptat,na kolik tě celkem vyšel pokus dar.embryi?všem přeji hezký den 😵

rebo
19. apr 2011

gammaray platila som 6800,- Kč.

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
19. apr 2011

@denda1301 jj, u nás to stojí 4500 Kč. A také s tím musíš souhlasit, ale třeba při minulém pokusu ještě s mými vajíčky, kdy jsme měli jen 2, tak nám je zavedli bez PK a peníze nám vrátili.
@bondy Super, tak ať se klučík pěkně hnízdí 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre