• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
Jsem včera prohledala snad celý net :slight_smile: , ty hodnoty jsou tak různé, někdo má nižší než já a v pohodě, někdo daleko vyšší, to je prostě těžký.
23. apr 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 máš pravdu,je to individuální a těžký.já jsem byla třeba takový blázen a furt jsem nevěřila,že jsem těhotná,snad až do 21tt.až pak bylo vidět nějaké to břicho,tak jsem se uklidnila.do té doby jsem jak blb raději jezdila jen tak na utz ,abych viděla,že tam jsou.pa
23. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray No já mám pocit, že tomu uvěřím až porodím :slight_smile:. Navíc v tuto chvíli nemůžu nic dělat než čekat, tak proč se stresovat tím, zda je něco ok nebo ne. Jasně, že mi myšlenky utečou, ale to je asi normální.
23. apr 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 přesně tak,až jsem porodila,tak jsem tomu ooopravdu uvěřila.no spíš až jsem ty děti asi za hodinu viděla.třeba manžel,mi volal ještě dřív na jip.že co jako máme a jací jsou a já mu magor říkám...si děláš prdel,ne.. :grinning: :grinning:
23. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray Ale skoro? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
23. apr 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji hezkou sobotu a vlastně celé svátky.
misha83, ty jsi případ :grinning: Vlastně všechny jsme tady kandidátky na chocholouška :grinning: Ale už se vážně uklidni, nebo místo do OBI pro květináč sednu na zmotorizovanou metlu a letím,
dana7 , koukla jsem Ti na kartu a je to paráda, celá pro tebe. Vesmír ví, že chceš mimi a že máš jistý problém a proto je v kartě psáno: Problémy jsou výzvy, pomocí kterých můžeš růst. Raduj se z každé výzvy .Je znamením toho, že na tebe čeká velká vesmírná zásilka jako dárek.
No soudě podle toho že velká bych si myslela že dvojčata :grinning:
gammaray, já se nedivím že jsi jak modelka, když vstáváš tak brzy. To mi říkej že dobrovolně :grinning: nekontroluji si překlepy, prdím na to, tak snad mi to odpustíte :sunglasses:
23. apr 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Miška, tú hodnotu nerieš. Máš ju úúúúúplne v pohode. :wink:
@bondy ahojky a mne by si sa nemrka na moju kartu?? :wink: . Čím viac sa to blíži, tým mám nejaký strach či čo :confused: . Či si mám tú kartu potiahnuť, teda napísať ti ktorú mi máš vybrať. :slight_smile:
Tomášek sa má ako? Opatruješ ho?

Kočky všetkým vám prajem pekné sviatky. :wink:
23. apr 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy :grinning: , já vím, ale dnes už je to lepší a užívám si ten pocit, fakt :wink: .
@jada1 Děkuji, stejně s tím teď nic nenadělám, že jo:slight_smile:.
23. apr 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jada1 není třeba, já se při výkladu soustředím na to že je pro tebe, tak počkej jdu míchat :grinning:
Vykládám :grinning:
Tak a je to tady
Vesmír vycítil tvé obavy, na které se energeticky váže negativní energie a proto ti karta vzkazuje a zase je to hezky
Nejde o to nemít už žádné negativní myšlenky, ale starat se, aby ty pozitivní převážily, abychom si byli těch špatných vědomí a i s nimi se láskyplně přijímali.
Potom splníme základní předpokldy, abychom se stali SUPER -OBJEDNATELI z vesmíru.
Tááák ještě ke kartě. Naštěstí negativní myšlenky a pocity nemají tolik síly jako ty pozitivní.,takže pokud se dostaví, klidně svému pocitu a myšlenkám řekni, že je přijímaš , že jsou součástí ale že nyní je propouštíš.
SUPER objednavatel zní také jako velká dodávka taky na dvojčata, vy jste se tady fakt sešly :grinning:
Tomášek jde dneska grilovat na zahradu, má trénink už od začátku.
Takže nepochybuj jen si přej a pak věř.
23. apr 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy ďakujem, si zlatíčko, cmuk :wink:
23. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký den!!!

@bondy Moc děkuji, tvoje slova jsou jako balzám!!!
Tak se všechny držte, holky!!!
Přeju krásné velikonoční svátky!!!
23. apr 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Bondy bola som mimo internet, ale už som tu. Misha83 potichúčky gratulujem. Ja sa cítim dosť čudne. V pondelok by sm mala dostať krámy, tak nejako ako pred nimi. Nejako prestávam veriť. Som z toho smutná.
23. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo ahojky, to je úplně normální že se takto cítíš má to tak 90% snažilek, tak buď v klidu.Já jsem jednou jela na krev a říkala jsem sestře, že mě zbytečně bere krev že se cítím že do hodiny dostanu menzes a nakonec bylo 331 hcg.Taky mě to tenkrát vyplašilo. :grinning:
23. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Nebud smutná a věř si. Mě bylo také jako na menses, dokonce jsem slabě krvácela (odcházelo druhé emryjko, to slabší) a to první silné se udrželo a Lukášek je na světě!
23. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíme. Vo štvrtok idem na krv.
23. apr 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Tyto pocity jsou normální, opravdu, určitě je to naopak dobré znamení.
23. apr 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lendam :slight_smile: maly je krasnucky
@rebo hlavu hore neboj sa odteraz sa to tu rozbehne s tehotenstvom
@misha83 ako sa mame dnes? Hlavne sa opatruj
@bondy aj ja by som chcela vediet co ma caka :wink:
@jada1 ty sa tiez drz ja to mam uz za tyzden dufam ze ma neposlu domov,ze to nemam uz ani skusat :rolling_eyes: :fearful:
24. apr 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Dnes mám oficiální termín testování. Zkusila jsem test 25 j. a je na něm čárka taky a silnější než na tom 20 j., tak to je dobrý směr :slight_smile: .
24. apr 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 to je dobre dolezite je aby si bola v uplnej pohode a neboj donosis krasne babo :wink: a co je to 25j aky je to test? Uz minule som tu citala dake cisla co ste pisali.ja poznam len rapid clear,taly co si mozes urobit aj počas dňa :confused:
24. apr 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 To číslo znamená s jakou citlivostí máš test, většinou 10 jednotek, 20 a 25. 10 Ti ukáže i brzké stádium těhu 25 je méně citlivější a tedy spolehlivější. Ale zase je to o tom, jak se komu tvoří hcg.
24. apr 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda1301, dendička vyložím neboj jdu míchat, to mě baví víc jak vaření.Já ti povím ty karty jsou chytré , já se musela vrátit o pár stránek abych si ujasnila o koho v té kartě jde.byla tak trefná ale já nevěděla kdo je ten člověk který ti stojí v cestě.zkrátím výklad, tvá karta je dlouhá ale vytáhnu z ní to důležité. Pokud t ě někdo nervuje nebo štve, řekni si v duchu mír s tebou. uvolňuje to napětí a agresivitu, vede tě do míru se sebou samýcm a způsobí zázrak na který čekáme-
Jinak řečeno, pokud by jsi setrvala ve svém zaměstnání nikdy by jsi neotěhotněla, neboŤ je tam osoba, která si přes tvou osobu přetahuje negativní energii a zcela vědomě si nepřeje tvé štěstí.. v době kdy opustíš toto místo přestane mít tato osoba na tvůj dosavadní život vliv a brzy otěhotníš. bude to jednoduché, výpověď jsi podle karet dala, a tudíž ti nebude nic stát v cestě a budou se dít vesmírné věci.jen tak dále ukazuje se mi jedno miminko a pak snad další ale karty hovoří max na dva roky dopředu, tak pak za dva roky ju????
24. apr 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.

@misha83 super správička, hcg rastie :dizzy_face:
@denda1301 neboj, určite ťa nepošlú domov. Ja keď som bola vo februári prvý krát na konzultácii v RF, hneď ten deň som išla nabalená stiekačkami a ihlami. Oni ťa zbytočne preháňať nebudú, ak máš porobené vyšetrenia, tak podľa mňa už aj dohodnete termín na ten júl ako plánuješ :slight_smile: . Vidíš, aj karty ti ukázali, že si spravila dobré rozhodnutie v robote áááá.... všetko je na dobrej ceste :wink:.
@bondy ty máš tie karty nejaké supéér :slight_smile: . Samé dobré správy pre nás čakateľky :sunglasses: .
24. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy vzdy som vo vnutri citila,ze dieta mat budem tak som zvedava,ze ci ma moja intuicia nesklame :grinning:
@jada1 krasny den :slight_smile:
24. apr 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bondy a aj mne vyložíš karty?
24. apr 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo vyložím, tak jdu míchat
líbí se mi jedna karta, tak ji otočím a je tam psáno tedy je to hezké
vesmír pokládá tvé myšlenky ano, dokonce tvůj celkový vnitříní postoj za zakázku čím více miluješ život tím více ti denně posílá důvodů, abys jej miloval. - TATO část je o tom že máš důvod život milovat a
pokračování vesmír ti dá všechno co si vnitřním postojem objednáš,
tak podle toho by jsi měla být brzy těhule, pokud jí už nejseš.
krásné kouzelné karty že .
Z tvého příspěvku výše je vidět pochyby a strach ale strach ve skutečnosti neexistuje, ale to je nadlouho.
tak papa
24. apr 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jada1 , v těch kartách je vždy kladná odpověď, protože každý z nás je tvůrcem své vlastní reality. tudíž je otázkou času, pokud na sobě člověk pracuje, kdy se naše objednávka uskuteční. někdy to trvá ale dočkáme se všechny :grinning: :grinning: :grinning:
jdu číst svoje kouzelnické knihy :grinning: .úplně se na to těším je to jak droga :sunglasses:
24. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bondy díky, dúfam, že budeš mať pravdu.
24. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy ešteže ťa tu v tejto téme máme :wink: . Rozdávaš nám všetkým pozitívnu energiu, za čo ti ďakujeme. Si proste naše zlatíčko. A ak v tých tvojích knihách niečo pekné pozitívne vyčítaš, tak nám niečo napíš :wink:
24. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak at' jste holky dneska všechny hodně mokré, :grinning: :grinning: já už to mám za sebou....
25. apr 2011 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok