• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
misha83 aj ja sa pripájam ku gratulácii.
27. apr 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Děkuji :slight_smile: .
27. apr 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 a mozno budu dvaja a parik :wink:
27. apr 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Já fakt myslím, že bude jedno:slight_smile:.
27. apr 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Míšo, tak už konečně můžu nahlas gratulovat!!! Moc ti to přeju!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Opatruj se!!!
Holky, držím palce i vám všem ostatním!!!
27. apr 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dana7 Dani děkuji, i když víš jak... Pořád se bojím... Ale už tomu věřím:slight_smile:.
27. apr 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca78 Jsou ty tvoje princezny jak obrázek.Já ted mám málo času,ale na všechny myslím a brzo se budu ukazovat častěji.Mám ted starosti s tchýnkou a nestíhám.Mějte se všechny děvčata moc fajn a všem držím pěsti. :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 panu bohu vdaka aj za jedno babo :slight_smile: dolezite je aby bolo zdrave a vsetko si zvladla hlavne prve mesiace.Mam z teba radost a to ti hovorim uprimne.Viem aka musis byt stastna aj ked si este opatrna,ale je to na dobrej ceste :dizzy_face:
27. apr 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestiham tolko pisat cez den,lebo v robote stale nieco riesim :rolling_eyes: pracujem v banke tak mozno si to viete predstavit.Ale mam internet v mobile tak sem tam sa mi podari :wink: ale myslim na vas nech sa dari s tymi babami nech nas je na tomto svete viac :grinning:
27. apr 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 Přesně tak, klidně jedno mimi a stejně tak rádi uvidíme dvě. Hlavně už toužíme "něco" opečovávat :slight_smile: . Moc děkuji.
27. apr 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Misho, taky potichounku gratulujeme, jen at se mimco ci mimca udrzi :slight_smile: Drzime palce
27. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, tak včera som to psychicky nezvládla a urobila som si test. Mala som len ten RapiClear, ale aj tent ukázal //. Tak som nesmierne šťastná, ale ešte len tak pre seba, lebo tomu nemôžem uveriť. Prvýkrát v živote som videla na svojom teste //. Po siedmej idem na krv, ale neviem kedy bude výsledok.
28. apr 2011 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 gratulujem, takže sa to podarilo, výborne :wink: držím pastíky aby islo vsetko tak ako má.
28. apr 2011 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo : rebo velká grarulace!!!!!!!!!! Moc Ti to přeju, ať je všechno v pořádku!! zasloužíš si to!!!!!!!
28. apr 2011 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo To je nádhera, gratuluji a přeji hrozně moc štěstíčka nadále :slight_smile: .
28. apr 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikri dlho som tu nebola a nečítala si úplne všetky príspevky, ale ten tvoj dlhý som neprehliadla. Dievča, tomuto sa už nedá ani povedať, že máš smolu. Ja som sa tak potešila, že si zostala prirodzene tehu a aj tak nastali komplikacie. To snad nie je možné :frowning2: ja by som bola na nervy z toho, že výsledky sú akože všetky OK, ale aj tak to nejde a ešte keď to nejde ani z darovaných... myslím na teba a dúfam, fakt silno dúfam, že ti to klapne a už sa dočkáš miminka, zaslúžiš si to.

@rebo obrovská gratulácia, tfuj tfuj tfuj nech je všetko v poriadku. môžem sa spýtať, ty si mala darované vajíčka alebo embryjka?
28. apr 2011 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusa : děkuju beruško za utěšující slovíčka, já věřím, se na něco přijde a jednou se to povede!!! Myslím, že ten problém může být i od té páteře, že se to neudrží, zkusím cvičit tu Mojžíšovou a ještě mě čeká vyšetření na hematologii, tak snad něco pomůže :wink: Uvidíš, maminy prostě budeme!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
28. apr 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo až mi slzy vyhŕkli. Už si to po toľkých pokusoch zaslúžiš. Teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, chcela som sa vás popýtať, keď ste brali estrofem, nebolela vás z neho hlava? Ja už pripravujem pre mimi sliznicu :slight_smile: . Od včera beriem ten estrofem a večer ma pobolievala hlava, dnes zasa :unamused: .
28. apr 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Mně celkově po všech těch hormonech bolívá hlava, určitě to tím být může..
28. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83
@rebo Ahojte kočky, gratulujem gratulujem gratulujem!!!! A klopem na drevo nech ide všetko ako má.
28. apr 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo No super ja hovorim,ze budeme vsetky tehulky,je plodny rok :wink: my ostatne musime verit,ze sa aj na nas usmeje stastie. :grinning:
28. apr 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže HCG 374,1. Moja gynekologička ma veľmi nepotešila, že to je málo, ale v Sanuse doktor povedal, že je to OK. Tak si vyberte. Od dnes som na PN.
28. apr 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo A kolikátý den jsi od ET? Já to včera konzultovala s dvěma lékaři a oba mě uklidnili, že to je ok, takže tvoje výsledky jsou určitě ok.
28. apr 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 A navíc záleží na růstu ne na absolutní hodnotě.
28. apr 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo moooc moooc gratuluji....já to tušila :grinning: :grinning:
28. apr 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo Takže gratulace :grinning: . A hezky odpočívej.
28. apr 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@rebo hlavne klud niekedy je lepsie sa o hodnoty vobec nezaujimat a byt v klude,lebo sa zbytocne dostresujes :fearful: Verim ze to bude ok
28. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ďakujem vám všetkým pekne za povzbudivé slová. Odpoviem vám na vaše otázky, lebo som musela ešte niečo dorobiť v práci, tak som nestihla. Takže iwusa sú to darované embryjká a misha83 je to 13 deň ak dobre počítam, lebo vklad bol 15.5.
28. apr 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebo ale však to máš krásne hcg, čo ťa tá tvoja doktorka stresuje :angry: . jedna baba z inej diskusie mala na 14 deň hcg 37 a je tehuľa, už v 20 týždni. Ona však mala robené IUI, tak keď prirátam nejaké 3-4 dni (neviem koľkodňové ti vkladali), tak máš to HCG KRÁÁÁSNE :dizzy_face:
28. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok