Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

envy
4. máj 2011

@misha83 u dvojčátek určitě...záleží jestli nám ukážou, co mezi nožkama ukrývaj 😝 nevim jestli i v tomhle funguje instinkt, ale už jsem nevědomky koupila modrý oblečky na kluky 😝 ale zase manžel říká, že si je jistej, že udělal dvě holky 🙂 takže snad příští týden. a neboj, uteče to i tobě. Já v únoru plašila a chtěla jsem aspoň už duben...a vidíš, už je květen...teď už bych si přála mít aspoň v tom popisku 30tt 🙂 . ono stejně dokud ty děti nemáš doma v postýlce, tak nikdy nevíš...strach bude až budou i v těch postýlkách 🙂

misha83
4. máj 2011

@envy To je fakt, tak to jsem hrozně zvědavá co budete mít 😀 .

jada1
4. máj 2011

@envy
@misha83 ďakujem kočky.
OPU by malo byť 16.5 a ET potom 20,21.5 🙂

misha83
4. máj 2011

@jada1 Jéé, to budeš mít OPU, když já budu mít UTZ🙂.

jada1
4. máj 2011

@misha83 🙂

lenca78
4. máj 2011

Ahoj holky, mam chvilku na procteni diskuzi a koukam, co je tady tehulek, velke gratulace a mooc drzime palce, at mimca prospivaji a drzi se vas zuby nehty. 🙂 A ostatnim drzime palce na pokusy.
Posilam aktualni foto tech nasich darovanych zlaticek, vcera mely uz 5 mesicu, tak jsem si trochu hrala s fotakem 🙂.

misha83
4. máj 2011

@lenca78 Ahoj Leni, to je bomba fotka 😀 😀 😀 .

gammaray
4. máj 2011

@jada1 zdravím a gratuluji,no vidíš a máš to za pár...

jada1
4. máj 2011

@gammaray veru, veru, uteká ten čas rýchlo. No dúfam, že úrodička bude dobrá 🙂
@lenca78 dievčatká sú rozkošné 😵

gammaray
4. máj 2011

@lenca78 krásné dětičky,moc krásné,hlavně zdravíčko přeji...

rebo
4. máj 2011

Dievčatá, tak dnes som si zopakovala test, lebo sa mi zdalo, že nejako ma opúšťajú tehotenské príznaky. Ale chvalabohu diaľnica je tam ešte stále a je oveľa silnejšia. Som si vydýchla, lebo už ma napadali všelijaké hororové scenárie.

jada1
4. máj 2011

@rebo super, neboj už sa riadne zavŕtalo a bude sa ťa držať ako klieštik 🙂. Kedy ideš na UTZ? Ktorý deň si teraz po ET? Už to mám dopletené, lebo vás je tu toľko tehuliek, že neviem, ktorá ste ktorý deň 🙂 .

rebo
4. máj 2011

jada1 na UTZ idem niekedy budúci týždeň, mám zavolať doktorku v pondelok. A KET som mala 15.4. takže je to 19 deň.

gammaray
4. máj 2011

@rebo zdravím těhule...to už ti příští týden budou prcci na utz krásně vidět,machulky zavrtané...držím palce

jada1
4. máj 2011

@rebo tak držíme pršteky, nech je všetko ako má byť 😉

denda1301
4. máj 2011

@misha83 neboj dočkáš sa už to dôležité je že máš // čo by som ja zato dala aby som to konečne videla aj ja 😀 držkaj sa.Nedá sa mi písať cez deň,lebo nemám internet v mobile a neviem prečo sa mi to vyplo a nemala som kedy volať do orangu 😒 😒 😒 stále niečo v tom mojom zamestnaní
@jada1 super super super o všetkom chcem vedieť aby som vedela načo sa mám pripraviť 😵
@envy gratulujem k tehulkovanie a k bábu musí to byť supiš pocit hladkať si už drobca 😉
@gammaray ahoooj 🙂
@bondy no slečna už nie som ale dakujem ti veľmi pekne 😉 no niečo by si mohla zamiešať aby si mi vliala nádej do žíl🙂 skus niečo s tým kyvadlom 😅 😀

denda1301
4. máj 2011

@lenca78 tak tomu hovorím nádhera 😵 😵 😵 krásne detičky cmuk cmuk cmuk

misha83
4. máj 2011

@rebo Neboj, určitě nezmizí, já mám taky jeden den třeba pocit, že mě prsa bolí míň a druhý den zase pnou jak hrom.

bondy
4. máj 2011

denda1301, zkusím jen mi napiš třeba do ip datum narození tvoje a muže 😀 .
rebo já nemám žádné příznaky ale v pátek si udělám ještě jeden test a poslední.
lenca78 to jsou ty nejkrášnější okamžiky když se tak můžeš na ty svoje poklady koukat.
envy , koukám jak ti to utíká, to už musíš mít pěkné bříško.

jada1
5. máj 2011

Babule kde ste dneska všetky. Nakúkam celý deň a tu ani ducha 🙂

gammaray
5. máj 2011

@jada1 zdravím...nikdo asi nemá čas,těhule přemýšlejí nejspíš nad jmény mimin,prozatimní netěhule nad večeří a já nad tím,jak dopadnu zítra u zubaře...hezký zbytek večera a ještě hezčí noc přeji všem

denda1301
5. máj 2011

ale ja som tu akurat som si dala masku na vlasy tak mám 30minut čas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gammaray
5. máj 2011

@denda1301 jééé,něco jsem asi špatně cvakla 😎 😎 taky bych nějakou masku potřebovala,nějak mi na to zkrášlování nezbývá čas.zítra po zubaři balím,jedem na slovensko,hurá..

denda1301
5. máj 2011

@gammaray večeru? nad tým nerozmýšľam uvarila som cestoviny udusila cibulku novu dala cesnak a mexickú zeleninu a večera je uvarená 😀 kto by sa stresoval ned veľkým varením ked príde domov o 18.00 hodine domov z práce.. a tehulky nech pekne rozmýšľaju nad menami aspoň nám daju typ ked už aj my budeme tehulky 😵

denda1301
5. máj 2011

@gammaray ty máš krajšie veci na práci a to sú tvoje krásne deturence a verim,že ty to nepotrebuješ sa krášliť pri deťoch si určite krásna tvoj muž to ocení si pre neho teraz všetkým 😉

jada1
5. máj 2011

@denda1301
@gammaray ahojte kočky. My s mužíkom sledujeme telku. Zakúrili sme do krbíku, lebo je nejak chladno. Taký pohodový večer 😎

denda1301
5. máj 2011

@jada1 no ale koľká romantika 😉 😉 😉 😉 😉 a to si viem predstaviť,ked budeš tehula ako vam doma bude ešte hej mužíček ti už bude iba bruško hladkať 😵

gammaray
5. máj 2011

holky,tak mě napadlo,nebudu na to slovensko potřebovat pro děti nějaké doklady...nemají pasy,v občance je taky nemáme,jedem vlakem,at není nějaký průser 😎 😎 ..jinak,všem vám se to těhu povede,zrovna já,jsem toho po tom čekání zdárným příkladem...

jada1
5. máj 2011

@denda1301 😉
@gammaray podľa mňa nepotrebuješ nič, však ťa nemá kto kontrolovať, prinajhoršom zober so sebou ich rodné listy 😉

misha83
6. máj 2011

@jada1 @gammaray @denda1301 Ahojky holky, tak asi vás zklamu, ale nad jmény nepřemýšlím (ta už stejně máme namyšlená 😀 ), ale byla jsem se podívat v práci a pak jsem byla doma zase už hrozně unavená ☹ .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre