• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

24. apríla 2017 
@misha83 to je fakt,jak už sestřičky nepotřebují ani kartu a oslovují Tě jménem,tak je to mazec..V úterý budu na Tebe myslet,ať jsou samé dobré zprávičky.Mrazáčky si asi neměla,že?Takže Tě bude čekat asi ten kolotoč znovu.
20. máj 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 Nn, mrazáčky jsme neměli. Uvidíme, na podzim to pak začneme pomalu řešit. Do první MS stejně nemůžeme mít ani sex a ta prý může být až za 6 týdnů, pak přes léto se budeme pokoušet sami, absolvujeme nějaká vyšetření, alternativy atd. a pokud nic nepomůže, tak na podzim to začneme zase řešit. Nebo třeba i později až bude ten správný čas.
20. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 jj,těch 6 týdnů určitě.Já to měla taky tak.Je to těžké,ale vyjde to.Uvidíš. :slight_smile:
20. máj 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 však ty to už máš tiež za pár dní :dizzy_face:
20. máj 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 jo,jo,ale když ono se zdá,že to pomalu utíká. :unamused:
20. máj 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ještě jsem se chtěla zeptat.Nemáte zkušenosti s metodou PICSI? Chtěla bych se na to zeptat,jestli to má v našich případech smysl.
20. máj 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 a máte horší spermiogram? Ja som tiež rozmýšľala, že sa na to lekára spýtam, že by sme to poistili. Ale mm mal SP v norme, tak som doktorovi radšej nič nehovorila, aby ma nemal za hysterku :grinning:
20. máj 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 máme,tak se na to zeptám.Za to nic nedám.Když už si to platím,tak vydržím i tu hysterku. :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 jasné, jasné, popýtaj sa na to. Presne tak, je to dosť peňazí, tak keď existujú ešte nejaké možnosti ako to vylepšiť, tak ich treba využiť.
20. máj 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 taky si myslím.Pomalu,abych začala psát tahák.
20. máj 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 jj, máš ešte čas, tak v kľude popremýšľaj. Ja som tiež na konzultáciu išla s popísanými poznámkami
:grinning:.
20. máj 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jen jdu pozdravit, popřát všem jen krásné dny plné splněných přání.
Je dobré se zeptat a pak není dobré zjiťovat po internetu. Můj doktor mi říkal důvěřujte svému lékaři, tak jo tak mu důvěřuji a také mi říkal, že je dobré nechodit na nett. :grinning: .
Jestli budeme dělat koupelnu tak to 14 dní vydržím. Mějte hezký víkend. Já budu oslavovat, tatínek má 65.
20. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 @jada1 Holky, tak to můžeme založit klub, ja mám na úterý už taky připravené poznámky :grinning: .
20. máj 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 to by šlo. V Caru z nás budou nadšeni. :slight_smile: Ikdyz tam jsou asi zvykli na všechno.
20. máj 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 Jéé, no vidíš, až jedna po druhé tam vytáhneme ty seznamy :slight_smile: .
20. máj 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 tak dnes přeji hóóódne stesticka a mimiskum šťastnou a spokojenou maminku. :slight_smile:
21. máj 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Taky se přidávám, hodně štěstí :slight_smile: .
21. máj 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jada1, štěstíčko a jasné přání , miminka dostaneš zdravá a i ony se budou těšit na tento svět. Tak a jedeš na té správné vlně.
Sluníčka, kouknu až v pondělí, jedu k našim a tam je akorát televizní signál :grinning:
21. máj 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Drzim paste a myslou som s tebou :dizzy_face:
21. máj 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy Užij si víkend u rodičů!
21. máj 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, co je nového? nějaká nová těhulka? jestli jsem nějakou prošvihla tak se omlouvám a dodatečně gratuluji :slight_smile:
21. máj 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčence my sme už doma. V brušku opatrujem dve hatchujúce blastocysty. :dizzy_face: Dr.Kuřecová je veľmi milá osôbka . Hneď na začiatku nás potešila, že má pre nás veľmi dobré správy, že také krásne embryjká už dávano nemali. Všetkých 7 oplodnených vajíčok sa pekne vyvíja, 4 hatchujúce blastocysty, 2 expandované a 1 morulka. Vraj to vyzerá, že sa všetky ostatné sa budú mraziť. A že či sme uzrozumení s dvojičkami, lebo, že vyzerajú fakt veľmi dobre. Žeby sme sa konečne po 14 rokoch dočkali voňavého uzlíčka? Tak teraz už len poručeno Pánu Bohu ako sa hovorí. :wink:
21. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jada1 To je krásné, moc a moc držím pěsti.
21. máj 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha83 Ďakujééééém :slight_smile:
21. máj 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 tak ed se opatruj,moooc držím palec,musí to vyjít !!!
21. máj 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray ve´d si ich aj pekne hýčkam. Celou cestou z BR som ležala na zadných sedadlách v aute a spala, nech sa bodky rozkukajú a zabývajú v novom domčeku :dizzy_face: .
21. máj 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 omlouvám se ,píšu s chybama,nezvládám to nějak s dětma.takže ti dali dva ,to je super.....malí se v tvé peřince pěkně rozkoukali,jízda je krásně uspinkala,ještě večer pohádka a domlouvání,že u tebe jim bude nejlépe....tedka už to bude jen dobré,posílám pusu všem třem....
21. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 moc gratuluju a at se jim u Tebe líbí. :slight_smile:
21. máj 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 ďakujem :slight_smile: , teraz si na rade ty , však :wink:
21. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 hurá, gratuĺujem :slight_smile: Ty si nebola u Marcela? kto je dr. Kucerová - laborantka?
21. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok