Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

denda1301
26. máj 2011

Halooooooo je tu niekto? Co porabate tehule aj netehule.Ja mam este zajtra dovolenku dnes som si upratala a porobila dake veci okolo domu.Dnes muz bol aj na tej genetike konecne zobrali mu krv a vraj vysledky budu o 2mesiace 😕 dlho to trva neviem co tam tolko chcu skumat 😲 este ze mu nezobrali aj spermie lebo kym by kazdu testli isli by sme v dochodku na IVF 😀 😀 😀

misha83
26. máj 2011

Holky, my byli na té reflexologii nebo jak se to jmenuje, no prostě jak prohmatává a masíruje ty body na ploskách nohou. No u mě to fakt fest bolelo na vaječnících a děloze (teda i na slinivce, což mě překvapilo). Tak jsem zvědavá, jak budeme postupovat. Bylo to hrozně fajn, jsem tam málem usnula.

No a jinak ve středu jdu konečně do práce!

denda1301
26. máj 2011

@misha83 a k comu to je dobre?K oplodneniu?Ja som o tom este nepocula...

misha83
26. máj 2011

@denda1301 To je dobré na všechno, probere ti tam veškeré orgány. Nejen ty na plodnost. Doporučila mi to kamarádka, které to hodně pomohlo po revizi. Moje tchýně tam zase chodí kvůli lymfatickému systému.

denda1301
26. máj 2011

@misha83 aha tak to skusim zistit aj u nas a vyskusame to.Akurat som si pisala zo segrou isla s kamoskou do Egypta do toho isteho hotela kde sme boli s muzom minuly rok tak som bola zvedava ako sa jej paci.Vraj si pripada ako kralovna mali dnes na izbe aj tortu a boli na thajskej masazi. 😀 no ze ako jej vobec nezavidim 😝 😠

misha83
26. máj 2011

@denda1301 To je nádhera, no my taky už přemýšlíme kam vyrazíme.

denda1301
26. máj 2011

@misha83 no ved veru by ste aj mali niekam do teplucka uzit si jeden druheho teraz po tom narocnom obdobi.Mne to minuly rok velmi pomohlo ked nam to nevyslo.Najprv sme nechceli dako nevychadzali financie,ale nakoniec sme dali grose dokopy a islo sa prave do Egypta.Ja ho milujem 😵

misha83
26. máj 2011

@denda1301 No, my bychom měli sice šetřit na další nějaký pokus, ale teď je přednější náš relax. Minulý rok jsme u moře nebyli, protože jsme šetřili na pokus, letos jsme s tím nepočítali, protože jsme doufali, že budu těhu. Takže jakmile dostanu první MS, tak něco objednáme.

jada1
27. máj 2011

ahojte kočky, idem vás len pozdraviť. Nejde nám doma internet 😠 (už som hlásila poruchu, som zvedavá kedy to odstránia). Musela som prísť do roboty porobiť nejaké úhrady. Tak potom sa ozvem.

misha83
27. máj 2011

Jééé holky, zakladatelka této diskuze je v 9. tt. Ale myslím, že sem teď nechodí, že? Hrozně by mě zajímalo, jak to u ní nakonec probíhalo, jak se rozhodla, asi budu muset číst dál, já se jen tak podívala na první příspěvek🙂.

denda1301
27. máj 2011

@misha83 To je ta diadiana? Skus jej napisat mozno ze da pre nas vsetkych info a budeme zase o nieco mudrejsie.Inac piseme si stale len my dve kde ste ostatne???????

misha83
27. máj 2011

@denda1301 Napsala jsem jí, tak uvidíme. No holky si asi užívají těhulkovství, za chvilku si tady budu psát sama ☹ .

jada1
27. máj 2011

@denda1301
@misha83 nie, nie kočky. Ja som tu. Akurát som spojazdnila pc. Mali chybu na diaľkovom kábli a keďže mi milá pani na poruchách kázala resetovať router, tak sa mi odinštalovala wifi. Tak som aspoň prepojila káblom router s pc, aby som nebola off 🙂 . Musím si naštudovať návod na inštaláciu wifi, lebo to robil mladý a ten je teraz na intráku 🙂

Jéj, tak to je milé, že tá baba je tehotná 😵 . Ale to my budeme všetky, nebojte.

Tehulky nám sem nejako prestali chodiť, čo je škoda ☹ .

envy
27. máj 2011

holky, já nakukuju 🙂 ale většinou chodím do jiných diskuzí, pač jsem tady pod jiným nickem...to víte, lidi jsou zlí...a nejhorší, že právě ty uvnitř rodiny...takže tak...
Jinak @jada1 moc moc moc moc držím 😉

bondy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misha83
27. máj 2011

@jada1 Jaj, tak ještě, že to už funguje!
@envy @bondy Ahojky těhulky, hlavně, že se daří dobře, utíká to hrozně co! 🙂

jada1
27. máj 2011

@envy Ďakujem za držanie prštekov. Ty ich máš dokopy s mimískami 30, tak to je už pěkné nadělení 🙂
@bondy ahoj kočko, však my ti tu tvou mořskou nemoc ticho závidíme 😀. Ešte chvíľu vydržíš abude fajn. Mne bývalo pri tehu zle tak do 4,5 mesiaca. Potom akoby uťalo, nevolnosti boli preč a ja som si v pohode tehulkovala (to už hádam ani pravda nie je, tak to bolo dáááááávno) 😅.

envy
27. máj 2011

@misha83 utíká to strašně..mi přijde, že jsem sem dávala pozitivní test fotku teprve nedávno...a ono už je to docela dlouho 😲

@bondy neeeeeeee, já to přehlídla, ty jsi těhulka? no mooooc gratuluju, krásný!!!!

holky, já už jsem v pátym měsíci a za chvíli začínáme šestej...to neni možný...ale je to takový hezčí, jak ty děti kopkaj a tak nějak komunikujou 🙂

jada1
27. máj 2011

@envy si pamätám ako si na Valentína pripla testík s dvomi čiarkami a už 20tt. Strašne to letí. Veru je to teda nezabudnuteľný pocit cítiť to maličké ako v brušku kopká. Ja som si to teda vyskúšala pred 20 timi rokmi, ale na ten pocit sa nedá zabudnúť 🙂 . A ty to máš ešte duplicitne 😎 . Envy a ešte stále neviete čo čakáte, či nechcete vedieť a bude prekvapenie 😉

jada1
27. máj 2011

@misha83 inak Miška, tá zakladateľka tejto diskusie neviem, či ti odpíše, lebo má v niku, že ...85 príspevkov. Asi sem veľmi nechodí.

rebo
27. máj 2011

Ahojte dievčatá, ani ja som na vás nezabudla. Dnes som konečne dostala ráno chuť na jedlo a dala som si treščiu pečeň. Ani sa nepýtajte, čo to so mňou urobilo. Také krče som mala asi 2x v živote. Myslela som, že aj tí drobci zo mňa vypadnú. No hrôza. Už som sa potešila, že konečne mám na niečo chuť.

nali1
28. máj 2011

Ahoj, jdu se taky na vás podivat.
@rebo
@envy
@bondy přeju krasne tehulkovani.
@jada1 taky se Ti to uz krátí a posilis rady. Přeji krasnou, ikdyz u nás zatím proprsenou sobotu.

envy
29. máj 2011

@jada1 no jasně, že víme...budeme mít páreček 😉 Takže jsme fakt nadšený!!

jada1
29. máj 2011

@envy jééééj, paráda 😵 😵 😵

denda1301
29. máj 2011

@envy gratulujem 😉 k pariku
@jada1
@nali1
@misha83 @bondy. @rebo @gammaray zdravim vas vsetky a prajem krasnu nedelu...

denda1301
29. máj 2011

@jada1 ako sa citis co u teba nove? Bublinky rastu uz by mali byt zahryzkane.Ja som dnes objavila pri upratovani krasne malinke boticky dala mi ich kolegyna pri 2IVF tak som ich vybrala a dala na krb.Asi mi zacina sibat 😲

jada1
29. máj 2011

@denda1301 ahojky, nové nič, žiadne tehu príznaky nemám 😒

misha83
29. máj 2011

@jada1 Kolikátý jsi dnes den po ET?

misha83
29. máj 2011

@denda1301 Ahojky, a copak u Tebe nového?

jada1
29. máj 2011

@misha83 dnes ôsmy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre