Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

mimka29
14. máj 2009

Čaute aj ja som tu 😉

mimka29
14. máj 2009

Už som vás nezastihla ☹
Idem pozerať Ordináciu a pravdepodobne pri nej už zaspím, lebo som totálka vyšťavená.

vika - dnes už tretia včelička, potom napíš kedy začneš cítiť vaječníky.

nelynka
14. máj 2009

mimka ja som tu co stresujes, ja som tu vlastne skoro non stop 😀 😀

nelynka
14. máj 2009

ordinacia ma nebavi, VKV ma nebavi a aj tak je vraj zmena programu koli Eurosongu, to mi bolo treaz oznamene bo som chcela ist na vychadzku

vika34
14. máj 2009

ahojte,nič necítim,žiadne bolesti,tak neviem či je to dobré,alebo zlé

nelynka
14. máj 2009

vika a mala by si nejake boleti citit?

mimka29
14. máj 2009

nelynka ešte, že ťa počítač baví 😀 😀 😀

vika - ešte nič nemôžeš cítiť, vydrž ešte dva dni.

mimka29
14. máj 2009

nelynka - ani nie bolesti, ale ja keď som nasilu stiahla bruško, tak som cítila bolesť na vaječníkoch a jasnačka, že aj podbruško sa nafukne, ale to určite nie hneď po druhej inekcii.

nelynka
14. máj 2009

mimka, bavi nebavi, kukam aspon filmi online 😀

tak ja som citila asi az po 4 alebo 5 injekcii nieco..
to je este skoro po 2injekcii..

mimka29
14. máj 2009

vika a niekde som čítala, že by sa počas stimulky nemala dávať horúca kúpeľ a pre istotu pi už teraz veľa tekutín. Neviem či to zaberá, ale za pokus to stojí.

nelynka ja tak isto ten 4 - 5 deň. Niektoré baby aj skôr, ale oni mali potom veľkú úrodu, čo u mňa nikdy nehrozilo. Ja som bola vďačná aj za jedno vajíčko.

iwuska to už vzdala?

vika34
14. máj 2009

mimka,ty si to normálne privolala,teraz ma ťahá jeden vaječník,ale to sa mi stalo aj pred menzesom,snažím sa veľa piť,ale nie je to bohviečo,ja normálne málo pijem,tak sa teraz snažím.Minule som mala úrodu veľmi dobrú,mala som dlhý protokol,pichala som celý mesiac a mala som 21 vajok,z toho 18 zrelých a 14 sa oplodnilo

vika34
14. máj 2009

práve som chcela ísť do vane a ja si dávam veľmi teplú vodu ,tak by som asi nemala ☹
Dnes som volala zo sestričkou a tá nebola nadšená,že pichám večer,lebo medzi poslednou stim.injekciou a injekciou na prasknutie folikov má byť 12 hodín/pichá sa o 21,00/,takže dnes som pichla o 19,00,zajtra o 15,00 a pozajtrao 12,00 a potom ráno

nelynka
14. máj 2009

mimka ja som stymulovala fostymonom a posledne tri dni som k tomu pichala orgalutran a mala som 16vajok..myslim ze to bolo tak akurat..
pila som klasika ako aj predtym...

vika, ja som pichala pravidelne okolo 18h a pregnyl som pichla o 21h den po poslednej stymul. injekcii a vpohode...

no podla mna je blbost nedavat si horucu vanu, na to vplyv nema,ja som sa tiez kupala, len potom ked uz su vajka prenesene, tak by sa nemalo kupat v horucej vode, lebo ta stahuje svaly a posobi ako kontrakcie na vajko a to sa potom neuchyti tak ako by malo...

mimka29
14. máj 2009

tak sa nemusíč ničoho báť, úrodička určite bude dobrá a potom to musíme ešte dobojovať až do pôrodu. Vonku sa nám otepľuje, tak to musí vyjsť. Ja som vlastne nikdy nemala stimulku na jar alebo v lete. Vždy to bolo na jeseň a raz v zime ... tam bola možno chyba 😀

nelynka
14. máj 2009

mimka, ja som stymulovala v januari a nevyslo to..a KET som mala v decembri a to vyslo, ale tha neudrzalo 😀 😀
ked mne sa v lete zase nechce stymulovat bo vela lietame hore dole a to by som po transfere mala byt realtivne v klude a ja to v lete nedokazem xixi.. 😀 😀

mimka29
14. máj 2009

S tým kúpeľom to písal niekto tu na koníkovi a ja som sa už chytala každej slamky a dodržiavala všetko čo sa dodržať dalo.

nelynka
14. máj 2009

ja som sa normalne kupala a az potom po transfere som sa len sprchovala...

iwusa
14. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=YOCPT8x0QPY

baby spravte si naladu, ja som sa skoro docikala od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

iwusa
14. máj 2009

baby, ja som nepostrehla, ze ste sa prehupli na dalsiu stranu, xixi, nebola som ja volakedy nahodou blondyna??? 😀 😀 😀

nelynka
14. máj 2009

iwus to musis ty vediet 😀

vika34
14. máj 2009

ja som nebola blondýna a už som 😀
nelynka ja na konci nepichám pregnyl ako minule,ale nejaký chloragol,tak neviem či je to niečo iné

vika34
14. máj 2009

myslím farbou vlasov 😀

nelynka
14. máj 2009

vika zlozenie a ucinok je ten isty...je to vyvolavacka ovulacie, cize vyvola prasknutie folikulov...

iwusa
14. máj 2009

jasne, ze som bola a obcas ked sa takto zabrzdim, tak sa na to vyhovaram 😀 😀

mimka29
14. máj 2009

Choragon ... asi je to to isté.

mimka29
14. máj 2009

Ja som raz blondyna, raz červenovláska, ale teraz už dlho blond. Môj muž to má radšej blond 😀 😀

mimka29
14. máj 2009

Babuľky ja sa s vami lúčim, dobrú nocku

nelynka
14. máj 2009

papap mimi

iwusa
14. máj 2009

bru nocku mimka, ja som dnes nejaka rozbesnena, ani spat sa mi nechce, teda teraz vecer som sa prebrala 😝

vika34
14. máj 2009

už nás opúšťaš?tak pa,pa,dobrú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre