Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

denda1301
6. jún 2011

Inac aj ja chcem byt uz tehula a mat tie priznaky vsetky co vy 😵

jada1
6. jún 2011

@nali1
@denda1301 díky kočky 😉

@denda1301 zanedlho budeš 😉

denda1301
6. jún 2011

@jada1 bodaj by si mala pravdu co by som za to dala ani si nevies predstavit.Verim,ze doma prezivate teraz radost z toho a velmi vam prajem urcite je to krasny pocit.

misha83
6. jún 2011

@jada1 Nádherná čárka, jupíííí 🙂 . Jééé a hcg super, že by dvě? 😀
@denda1301 Dočkáš se taky, pevně tomu věřím!

denda1301
6. jún 2011

@misha83 ak mam pravdu povedat ze mam strach a v kutiku srdca verim,ze to vyjnde...neham sa prekvapit

jada1
7. jún 2011

@misha83 uvidíme 🙂 . Po štvrtku budem múdrejšia, hádam už bude niečo vidieť.
@denda1301 strach a nervy zažívame každá. Tomu sa hádam nedá ani vyhnúť. A nielen pred, ale aj po pozitívnom teste 🙂

denda1301
7. jún 2011

@jada1 inac je zvlastne,ze ti nerobili aj utz mne to robili naraz v Heliose.

jada1
7. jún 2011

@denda1301 kedy mi ho mali robiť, včera? To by ešte nemuselo nič vidieť. Baby z diskusie Slovenky v RF práve vraveli, že prečo idem už tak skoro, vo štvrtok. Riadim sa podľa toho, čo mi odpísal Dr.z RF. Keď som našla 31.5 ráno pozitívny test, tak som napísala Dr. do RF a odpísal mi, že cca o 10 dní na UTZ. Je to už na mne či pôjdem do RF, alebo k môjmu.

gammaray
7. jún 2011

@jada1 máš to přesně jako jsem to měla já,v pondělí krev a ve čtvrtek utz 😵 a koukni mi na foto,první utz je právě z toho čtvrtka (zaačátek 5tt) a už bylo krásně vidět,že jsou dva...těším se s tebou 😵 😵

jada1
7. jún 2011

@gammaray 🙂 aj ja si myslím, že dutinku(y) by už malo byť vidieť.
Keď vojdem do tvojho fotoblogu, nič tam nevidím, žiadne fotky ☹ . nemáš to nejako zablokované a prístupné iba pre priateľov?

gammaray
7. jún 2011

@jada1 ne, nemám to blokované.tak aspon takto-to je 22 den po transferu

jada1
7. jún 2011

@gammaray jééééj, ďakujem za fotečku. 😵 .
Ja budem vo štvrtok 19 deň po ET, tak hádam tam bude niečo vidieť 😒

jada1
7. jún 2011

@gammaray a ty si prosít ťa mala zavedené koľkodňové embryjká?

gammaray
7. jún 2011

@jada1
@jada1 tak jsem se dívala do papírů a kecám,ten utz. byl z 20 dne po transferu a údajně to byli desetibuněční darovaní mražáčci.teda jestli doktor nekecal.

jada1
7. jún 2011

@gammaray my sme mali blastičky a idem 19 deň, tak hádam tam niečo bude vidieť. Bojim, bojim...... 😒

zlatanka30
7. jún 2011

@jada1 tesim sa z teba

jada1
7. jún 2011

@zlatanka30 ahoj kočka. A ty si ako dopadla?

gammaray
7. jún 2011

@jada1 já se v těch stádiích vývoje embryí zas tak nevyznám,ale blastičky jsou už hádám mnohobuněčné.oni doktoři mi k těm mým moc při transferu neřekli.ale to je fuk....ted už mi tu skoro tři roky ''mražáčci'' běhají po kuchyni 😀 😀 a ničeho se neboj,hcg máš jak barák,tak určitě už něco na utz uvidíš.to bude překvápko !!!

zlatanka30
7. jún 2011

@jada1 prehrali sme definitivne nikdy nebudem mat babetko.je mi z toho nanic

jada1
7. jún 2011

@gammaray áno tie už majú niekoľko 100b. 🙂

jada1
7. jún 2011

@zlatanka30 nevdávaj to ešte! Stále sú ešte možnosti: darované vajká, darované embryjká. Aha viď@gammaray , ona mala darované embryjká a aké krásne detičky má. 😉

zlatanka30
7. jún 2011

@jada1 ja viem,ale na vajka nemame ☹ a embryjka su moznost,ale kde ich hladat.na slovensku cakas 2-3 roky a cechy som nasla len dve centra a z toho jedneho ma vodia len za nos. 😠

jada1
7. jún 2011

@zlatanka30 mimochodom aj rebo v tejto diskusii je tehu. Tiež má darované embryjká a tiež dvojičky 🙂 .
Takže naozaj, teraz si asi pesimistická po neúspechu, ale hlavu hore, vravím sú ešte možnosti. Dajte s mm hlavy do kopy a určite niečo vymyslíte. Držím palce 😉

zlatanka30
7. jún 2011

@jada1 ja viem ona bola zlata a napisala mi o tom centre.

jada1
7. jún 2011

@zlatanka30 a ktoré centrá si oslovila? Viem, že niektoré kočky chodili do Sanusu do Jihlavy, tam to bolo cenove celkom fajn. Pokiaľ viem, tak aj v Reprofite ponúkajú možnosť darovaných embryí. Pohľadaj si na nete viac centier v Čechách a popíš maily. Určite nájdeš. S cestovaním to podľa mňa nie je problém, aj ke´d je to ďalej. Ideš 1 krát na konzultáciu a potom 1 krát na vklad. Výšku sliznice ti odmeria aj tvoj gyn.

zlatanka30
7. jún 2011

@jada1 oslovila som crm zlin,ale to je hroza .jedna mi napisala,ze maju a druha ze nemaju tak si vyber.sanus to mam tip od rebo a brno tiez viem,ze maju

jada1
7. jún 2011

@zlatanka30 v Brne je viacero centier. Reprofit, Repromeda, Helios, Obilňák, Unica, o týchto viem ja, možno ešte nejaké sú. Popíš maily a ja verím tomu, že určite nájdete. Daj potom vedieť pre ktoré ste sa rozhodli. Držím palce 😉

marca22
7. jún 2011

Ahoj také vám u předčasného ovariálního selhání říkali že máte malé "zcvrklé" vaječníky? Byla jsem dnes na 4d utz a to jsem se dozvěděla ☹

diadiana
autor
7. jún 2011

@misha83 dakujem 🙂 verim ze aj tebe sa coskoro podari otehotniet. Aj novym aj starsim tehotkam gratulujem 🙂 @jada krasne HCG, parada 🙂 A ostatne dievcata chcem povzbudit este raz, lebo cestou IVF je to na 90% beh na dlhu trat.@zlatanka nevzdavaj to, skus si fakt ako pisu dievacata naozaj pozistovat centra podla referencii, ja by som ti vedela povedat iba o Reprofite, kedze som bola iba tam a mala som darovane vajicka, urcite podla mna robia aj s darovanymi embryjkami. ja som si robila "prieskum" od 2008, (kedy som zalozila aj tuto diskusiu) a vidis az teraz som sa k tomu dostala, ale teraz je tu viac dievcat zo Slovenska aj z Ciech, ktore uz maju skusenosti s darovanymi embryjkami.
A co sa tyka financii, tak mas pravdu, nie je to vobec jednoduche, aj my berieme uver za uverom, zarabame s muzom obaja, ale na IVF-ka s PiGD (3x) to bolo vzdy malo...takze to je uplne pochopitelne, ze ostavas v bezmocnosti, poznam to ako kazda z nas. A tento posledny pokus v Brne bol pre nas teda financne dost zatazujuci o to viac, ze nemame ziadnych mraziakov, ale co uz narobime, to sa mozeme akurat takto postazovat...

jada1
7. jún 2011

Tak takú testomaniačku ako som ja ste tu ešte nemali 😀 . Dnes ráno som si už test nerobila, ale teraz večer stále premýšľam a nerváčim do štvrtka. Tak som sa rozhodla , že testnem 😀 . Tá testovacia je už úplne fialová a tá kontrolná bude pri nej za chvíľu vypadať ako duch 😀 . Inak ste vedeli, že môžete testovať aj ovu testom? Ten spodný zelený je ovulačný 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre