• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

29. decembra 2016 
@nali1 To du proste bojovnickovia tesim sa a drzim paste...
23. jún 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký den sluníčka.
nali1 tak je vidět že Ti vybrali nějakou extra třídu.Tak budu držet co mám aby jsi se brzy kulatila :grinning:
jada1 , ty už nechodíš do centra? Ty už chodíš ke svojí doktorce?
Já jsem nafouklá jako balon a nebo že by už mi něco rostlo?
beruska64, už to je na stříhání metru, výbacvička nachystaná?
Já dnes koukala na dudlík ale ve středu po tom prvotrimestrálním sc. pokud bude vše v pořádku tak si ho pro mimíska koupím.
Opatrujte se.
denda1301 letos Ti to určitě vyjde, kdyby jsi chtěla ale dvojičky, tak musíš ukecat doktora aby zavedl tři špuntíky.
23. jún 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy chodím k svojmu, lebo do Reprofitu to máme veľmi ďaleko (jedna cesta ho-dole 7 hodín) a to neviem ako by som zvládla také dlhé cestovanie. Môjho mám tu po ruke (pár metrov od budovy, kde mám kanceláriu), je zodpovedný, som s ním veľmi spokojná :slight_smile:
23. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy preco tri? Dako mi to nedopaluje asi som moc jedla na obed :grinning:
23. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 To je krásná úrodička, jen tak dál!
@jada1 Gratuluji k srdíčku!
23. jún 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denda1301, vesmír má u Tebe rád lichá čísla. sama se podívej do svého nicku 1301. Takže to není jídlem :grinning: Z lichých čísel bude miminko :grinning:
23. jún 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 proste ak chceš dvojičky, tak si musíš dať vložiť tri. Lebo sa uchytí to prvé a tretie :grinning:
23. jún 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuju.
Moc bych si přála, aby to po tom všem vyšlo, tak snad to tak bude. :slight_smile: A přidám se k Vám.
23. jún 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jada1, napsala jsi to přesně.chudák denda1301 už teď začíná mít tu těhotenskou .......demenci. :grinning: :grinning:
denda1301 i když sečteš 1+3+1 tak je to také liché . nula je bez energie ta se nepočítá. čísla samostatně jsou také lichá .Jé ještě že mi s tebou jada1 pomohla :grinning: :grinning: :grinning: .
denda1301 doufám, že se na mě nezlobíš, já to tak spočítala.U mě se ta těhu demence stupňuje rychle před porodem budu na úrovni školáka :grinning:
nali1 vše je nachystáno, tak natřepat peřinku, sliznici a hurá pro broučka nebo dva.
misha83 , myslím na Tebe , brzy se připojíš a vybereš si také svoje štěstí.Věřím tomu :grinning:
23. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,tak dneska jich máme 7 a zítra si jedeme pro dva broučky. :slight_smile:
24. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 @bondy. Jaaaj uz tomu rozumiem :grinning:
24. jún 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 pekneee budem mysliet na teba.@myscha 83 ako sa mavaš?
24. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 paráda, tak nech zajtra vyberú tie najkrajšie :slight_smile: a ostatné šup do mrazničky :slight_smile:
24. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301
@jada1 Snad bude co mrazit.Dnes byla jedna morulka,pak 16,14 a 12b,tak nevím.Myslela jsem,že od 10b nahoru už se to nepočítá.Jsem z toho nějaká zmatená. :wink:
24. jún 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 zdravím .na zítra a pak i na dalších 8-9 měsíců přeji hlavně hodně štšstíčka !!!
24. jún 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 neboj, je to v pohode. Oni ich kukali ráno, to už bola jedna morulka a v priebehu dňa bude moruliek viac. Ono sa to potom delí už po pár hodinách a zajtra budú aj blastičky :wink: .
24. jún 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gammaray děkuji,jsi zlatáááá :slight_smile:
@jada1 taky si myslím,ale víš jak to je.
:slight_smile: :slight_smile: Člověk pořád něco zkoumá a hledá a pak má jen zmatky.Ty sis vlastně 4-tý den nevolala,že?Jsou to ale nervy Ti povím. :grinning: :grinning:
24. jún 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nali1 , žádné pochyby, miminka jsou už blízko u Vás. Řekni si tento pokus je náš a basta fidli s povidly :grinning:
24. jún 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bondy jasně,ani nedospím zítřka jak se na ně těším.Takže nepochybuju. :grinning:
24. jún 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 áno, v Reprofite sa embryjká štvrtý deň nevyberajú a nehodnotia. Tak mi to vtedy povedali. Takže som bola celá nervná čo je s nimi. Keď sme prišli na ET, vychválili ich, tak hneď som bola spokojná a celý ET bol super. Potom sa popýtaj, v akom štádiu ti embryjká vkladajú. Lebo najskôr sú blastocysty, potom expandované blastocysty a potom hatchujúce blastocysty. Hatchujúce sú už také, že majú okraj rozstrapkaný a len-len sa uchytiť. To sú už také chobotničky. :slight_smile: Ja mám teraz jednu takú chobotničku v brušku :slight_smile:
24. jún 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nali1 Ja ti normalne zavidim...prajem ti aby ti to dobre dopadlo a uchytili sa
24. jún 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 o koľkej máte ET? Držím moc, moc, moc palce :wink:
24. jún 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 v. unice říkají vždy jake embryjka vkládají. A takovou chobotnicku jakou mas Ty beru všemi deseti. :wink: ET máme naplánovány na9.30,snad do zítřka dospǐm. A musím se přiznat, jak jsem byla dnes nakupovat, zase mají darecek-oba. :grinning:
@denda1301 ja vím,ze to je těžké. Takové pocity jsme asi mely všechny. Ale Zlaticko ted jsi na rade a v záři budeš hlásit brisko, uvidíš. :wink: A holky děkuji, držení Palecku se nám bude určitě hodit.
24. jún 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 mělo tam byt hladit. :grinning:
24. jún 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak uz máme Broucky doma. Nakonec jich zůstalo pět. H. Blasticku a blasticku mam v brisku a jedna bl. S dvěma morulkama je zamrazena.
25. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 Super tak a uz len oddychuj a pozdravuj bublinky :wink:
25. jún 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda1301 děkujeme. Taky zdravime tetu. :wink: Dnes máme odpočinkový režim, ozeleli jsme oslavu a lezime.
25. jún 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nali1 ahoj, dnes myslím na teba celý deň. Tak pekne opatruj bobčekov :dizzy_face: .

V Unice mrazia aj morulky? Lebo v RF len hatchujúce a expandované blastocysty.
25. jún 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ahoj,to jsi hodna. Nerikali, ze by mrazili jen něco. Ale určitě jen to,co je k mrazeni vhodne. Takže máme v rezerve tři nanucky. Asi to mají všude jinak. Ty mas taky mrazacky, ze?
25. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok