Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

gabikri
29. jún 2011

@jada1 : ahojky 😵 To je taky fakt, pokud to má žena hrazené státem, tak ať si dávají jedno, ale pokud si za to bude platit takovou palbu jako my teď, tak by to mělo být čistě jenom na ní!

marca22
29. jún 2011

@jada1 no jasně a kdyby se nedej bože po tolika stimulacích u nás objevila nějaká choroba,bude to stát stát daleko víc

gabikri
29. jún 2011

@nali1 kdyby jenom přeromováno, přijde mi, že naši asijští spoluobčané se tady taky nějak množí víc než je zdrávo. A to bych chtěla vidět, kolik přispívají do naší společné pokladničky!! 😒

nali1
29. jún 2011

@marca22 v tom s tebou souhlasím. Ti se maji jak prasata v žitě. Sociální jistoty a zbytek si vyrvou.

marca22
29. jún 2011

@gabikri alespoň něco dělají,ne jen bordel 😉

nali1
29. jún 2011

@jada1 s tebou taky úplne souhlasím. Zaplatili jsme si VŠE do koruny a ještě by nám snížili šanci?Na zabiti. Ja třeba všechny pokusy prošla bez nemocenské, beru si na to dovolenou a na nemocenské jsem nebyla snad 15 let. Tak kde ty prachy jsou?V tomto případe bych měla na své děti predplaceno. 😎

marca22
29. jún 2011

@nali1 přesně tak a nikdo na ně nemůže,když jim vypnou elektřinu a vodu protože neplatí,zavolají sociálku a ta zařídí že jim to zase musí pustit protože děti v takovém prostředí žít nemůžou,proč ne,bílý to zaplatí všechno,ano je to rasismus,ale přesně obrácený 😠

nali1
29. jún 2011

@gabikri to je zase tema. Nebýt politiky ani nepokecame. ˇ 😉

nali1
29. jún 2011

@marca22 víš,ja si říkám ze na každého jednou dojde. Proste jednou musí.

gabikri
29. jún 2011

@marca22 : sice dělají, ale jsem na 100% přesvědčena, že krátí daně o 100 šest 😒 Když jsme podnikala, tak jsem měla obchod vedle nich a mě tam pořád buzerovaly kontroly z živnosťáku a k nim ani nestrčili nos! Je to mafie, která si tady dělá co chce, prodává prošlé zboží a nikdo jim nic neřekne. Jenom kdyby tohle udělalali Češi. Ti moc dobře vědí, jak tady udělat peníze.

gabikri
29. jún 2011

@nali1 : ha, ha, od IVF jsme se dostali k ťamanům 😀

nali1
29. jún 2011

@gabikri ja k nim nakupovat nechodím a ted uz nepůjdu vůbec. 😀

marca22
29. jún 2011

@gabikri je to fakt,ale zase kdyby tu nebyli Vietnamci,spousta lidí nemá ani co na sebe 😕 Já si u nich kupuju akorát ponožky 🙂,ale znám dost lidí kteří u nich nakupují,protože na značkové věci prostě nemají. Ale s tím jak všude zavádí zeleniny a restaurace by se mohli krotit.

gabikri
29. jún 2011

@nali1 : nechoď 😀

marca22
29. jún 2011

@gabikri jako jídlo bych od nich nekoupila 😀

gabikri
29. jún 2011

@marca22 : hele já bydlím v ulici, která je cca 200m dlouhá a je tady pět večerek, je to normální? 😀

gabikri
29. jún 2011

@marca22 : jak jsem měla ten krám, tak ten vietnamčík vždycky ráno letěl do Lídlu který byl tak 300m od jeho krámu, nakoupil tam ve slevě jogurty a různé jiné zboží, protože končily a pak to střílel o 100% dráž! Všichni to věděli, ale protože byli líní si do toho Lídlu dojít, tak si ten prošlý předražený jogurt koupili.

marca22
29. jún 2011

@gabikri jj u nich doma asi jo 😉 jejich byznys večerky a nehtové "salony" 😀

marca22
29. jún 2011

@gabikri oni vydělávají na lidské lenosti,to samý jsou ty jejich bistra atd 😉

gabikri
29. jún 2011

@marca22 : no to je taky, nehtové salony!!! Moje kamarádka si chtěla otevřít studio ( nehty, kosmetika atd...) a nezkolaudovali jí ten prostor, že prý musí mít 2 x WC, jeden pro sebe a druhý pro klienty. U nás za rohem je vietnamka co dělá nehty a ta tam prý nemá WC vůbec, tak může mi tohle někdo vysvětlit? 😝

gabikri
29. jún 2011

@marca22 : přesně 😉

marca22
29. jún 2011

@gabikri Třeba má na dvoře 2 kadibudky 😀

gabikri
29. jún 2011

@marca22 : 😀 😀 😀 to je dost možné 😀 😀 😀

marca22
29. jún 2011

@gabikri já bych tomu i věřila,prej jsou to hrozný čuňata,co vím před pár lety byla v Británii s nima nějaká aféra,že je nechtěli pouštět do země,protože jim na letišti a po hotelech plivali po podlaze atd,no prostě jiná mentalita 😝

nali1
29. jún 2011

Holky ja normálně nestíhám! A to jsem si včera stěžovala, ze tu nikdo nechodi. 😀 Se picnu. Mate pravdu, Číňany a Vietnamce nebrat. To by tu bylo peněz.

marca22
29. jún 2011

@nali1 😀 😀 😀

nali1
29. jún 2011

@marca22 za chvilku přijede mm z práce, tak se a vama loučím a doufám, za pak zvládnu dočíst. 🙂 😀

misha83
29. jún 2011

@nali1 No, jenže stimulanty platíme částečně i my, a není to taková pálka jak pobyt mimča v inkubátoru. Je to o prachách no. Záleží na tom, kdy to schválí, mně se momentálně do dalšího pokusu stále nechce.
@gabikri Ahojky kočko, jak se daří? Logiku to má určitě, bohužel... Jenže podle mě, jeden pokus navíc je dost nepoměr, vzhledem k ušetřeným výdajům.

jada1
29. jún 2011

@gabikri
@marca22
@nali1 vy ste tu toho teda popísali, kým sa dostala k pc 😀 . Na týchto vietnamcov, či číňanov, či čo sú to som aj ja alergická. V tých ich obchodoch predávajú samé braky. Neviem ako je to možné , že aj tu na SK je ich toľko. Čo na Slovensku, oni sú rozlezení po celom svete!

marca22
29. jún 2011

@jada1 njn je jich hold na světě nejvíc,ale neboj romové už je dohání 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre