• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

15. marca 2017 
@11112 taky chodím ke Štěpánovi a teď i v OL. Já teda až tak hubená nejsem, takže nic takovýho mi neříkal (přibrala jsem zatím 3 kg a mám celkem 60). A já právě měla taky strach, že když dáme1, že se nechytne a tolik peněz v pr... a šetřit na další :frowning2: A proč by sis nedovedla představit dvojčátka? A už máš daný termín OPU dárkyně? Myslím, že jsi tu před tím musela odmítnout, že Ti nevyhovoval termín, že to bylo moc rychlý, viď?
6. sep 2011 o 08:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrakalcik díky moc. To je docela dost peněz, počítala jsem tak do 15 tisíc. My jsme ICSI při IVF neměli, máme dárce a vajíčka se vždycky oplodnily a i při prodloužené kultivaci byly pěkná embrya, ale nechytly se. Myslela jsem, že nativ dělají bez stimulace nebo s Clostilbegytem. To by mi lepší vyhovovalo, měla jsem po něm stejně folikulů jako při IVF. Ještě se s doktorem domluvím na hematologii a imunologii, pak 3. IVF a pak asi ten nativ.
6. sep 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carlik Máš pravdu s tím termínem,musela jsem to odložit,ale k vůli dovolené jak to víš? :slight_smile: Vážím 49 kg a měřím 162 a tak říkal,že jsem moc hubená tak by to mohlo být pro tělo větší zátěž,ale to bych zvládla spíš máme malej byt a tak nevím jak by jsme se naskládaly.Mám jednoho syna už má 18 a hrozně malej pokojíček.V dnešní době je všechno tak drahý,ale asi zvítězí dvě at toho pak nelituju. :wink: Termín opu dárkyně 27.9 :slight_smile: Těším se jak malá holka.Jaký jsi měla pocit ty? :slight_smile:
6. sep 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112 ahojky, s jedným embryjkom je to dosť risk. Je to na zváženie. My sme tiež vkladali dve, dokonca hatchujúce blastocysty a uchytila sa len jedna.
6. sep 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Ahoj děkuju taky za názor a myslím,že opravdu vložíme raději 2 embryjka jen mám strach,aby se udržely,ale to je asi risk a bez toho to nejde.Tobě se uchytila jen jedna a čekáš tedy miminko?
6. sep 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112 áno, uchytilo sa jedno. Čakáme miminko, teraz sme začali 19tt :dizzy_face: . My tu máme aj súkromnú diskusiu Darované vajíčka, nechceš medzi nás? Si ťa pamätám, pred časom sme si písali IP.
6. sep 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 To moc gratuluji :slight_smile: Ráda se k Vám přidám pokud to nevadí a můžu.Jak se mám přihlásit nebo mám někoho kontaktovat? :fearful:
6. sep 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112 máš to v IP :wink:
6. sep 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112 no s tím termínem jsi to už na nějaké diskuzi psala a tak si to pamatuju :slight_smile: No a už tě pozvala jada do naší soukromé dis. No a velikostně jsme skoro na tom stejně, já před "léčením" byla taky štíhlá :slight_smile: Tak ještě 3 týdny a budeš držet paluchy embryjkům, a určo ty 2 doporučujeme :wink: A pocit to je krásnej, vůbec jsem neřešila, jestli to mimčo je od dárkyně...prostě je moje a basta!
6. sep 2011 o 13:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112 Sice nejsem ve stejne situaci (zatim), ale jak pisou holky, jdi do 2 embryek. Vis, jakou budes mit potom radost, kdyz to vyjde! Ja nez jsem sla na 1.IVF, tak jsem porad resila, jak bych zvladla dvojcata (jsem totiz celkem mala) a po mych peripetiich jsem se naucila, jak je zbytecne resit to dopredu. Ted bych dvojcata okamzite brala, at by to stalo cokoli. Nejak by se to poresilo, i kdyz je dneska vsechno hodne drahy.
Takze drzim palce s rozhodnutim!
6. sep 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrakalcik děkuju moc za podporu,myslím že vnitřně jsem už rozhodnutá :slight_smile:Vložím si dvě embryjka :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @11112, prosim Te, jake jsou ted v Reprofitu cekaci doby na darovana vajicka? Asi me to taky ceka...
7. sep 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulatko Ahoj já jsem čekala tři měsíce,byla jsem překvapená,že je to docela brzy. :wink:
7. sep 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11112 , to je tedy vazne rychlost:slight_smile: No ja jsem se s tim cizim vajickem jeste uplne nesrovnala, budu muset na sobe jeste trochu zapracovat:slight_smile:
7. sep 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulatko Máš pravdu je to rychle,když mě tenhle ortel řekl pan doktor,nechtěla jsem,ale pěkně jsem v ordinaci zabrečela :unamused:
7. sep 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: , jestli vám to nevadí, moc ráda bych se k vám přidala. Jsem z Prahy, je mi 36 let a o mimi se snažíme cca 2 roky. Zkrátka přes různá vyšetření, na které jsem byla poslána svou gynekoložkou do jednoho pražského CARu, se zjistilo, že mám :unamused: neprůchozí vejcovody a špatnou :frowning2: hormonální hladinu. FSH - 21, a AMH 0,01. Ale i přesto jsem na doporučení a po určitém přístupu začala jezdit do Reprofitu k dr. Macháčovi. No nebe a dudy, když srovnám pražský CAR a Reprofit. Macháč :wink: je suprový a má opravdu snahu pomoct jak jen to jde. Prostě dr. na svém místě. Ale bohužel po pár vyšetřeních mi dr. sdělil, že se blížím k :fearful: přechodu a mám předčasně :frowning2: vyhaslé vaječníky, proto otěhotnět se svýmy vajíčky by byl problém. Úspěšnost by byla 1% a to se rovná zázraku. I když i ty se dějí.... Takže jen s darovanýma. Manželín je v pořádku, tak nám nic jiného nezbývá a rozhodli jsme se to zkusit touto cestou. Dneska budem vyplňovat dotazník, co mi poslal emailem. Tak bych se vás chtěla poptat, jaké máte s dar. vajíčkama zkušenosti a co by jste mi poradily. :slight_smile: Moc předem děkuju a všem snažilkám přeju štěstíčko k vytouženému mimískovi.
8. sep 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @kacorek, tady uz to moc nezije a je zalozena soukroma diskuse ohledne darovanych vajicek, napis jada1 a ona Te prida:slight_smile: Jinak jsme na tom podobne, mne je taky 36, jsem z Prahy a jezdim do Reprofitu a mozna me to ceka taky:slight_smile:
8. sep 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, promiň, jsem tu nově. Kam že to mám :sweat_smile: napsat? Do téhle kolonky, kde teďka píšu? A odkud jsi Ty? Já bydlím na Lukách..... :slight_smile:
8. sep 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1, pridala bys prosim kacorek do te soukrome diskuse ohledne DV?
8. sep 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacorek, ja jsem pres cele mesto, z Troji:slight_smile: Jada Te urco prida a pak Ti napise odkaz do interni posty (tu mas uplne nahore stranky, kdyz Ti tam nejaka zprava prijde, objevi se Ti to tam cervene:slight_smile:
8. sep 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, rozhodla jsem se, že vám napíšu svojí zkušenost. Mám za sebou 1IVF s vlastními vajíčky, dvě IVF s darovanými oocyty a 4 kety s darovanými embryy. Teprve teď mě poslali na imunologii do Prahy a tam mi zjistili, že se mi dělají v placentě sraženiny a že se embrya mohly chytit tak na čtyři až deset dní a pak odešly, protože neměly výživu. Je fakt, že jsem někdy měla pozitivní testy a pak z toho nic nebylo.
8. sep 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulatko dala som jej to do IP :wink:
8. sep 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 a pichala si aj nejaké injekcie proti zrážanlivosti? Dáva sa na to napr. Fraxiparín.
8. sep 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1, dekuji:slight_smile:
8. sep 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Nepíchala, protože jsem nevěděla o těch sraženinách, ale teď budu. Už je mám doma. Ještě čekám na výsledky z hematologie a pak půjdu na KET s darovanými embryy.
9. sep 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 tak držím palce, aby to tentokrát už vyšlo :wink:
9. sep 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulatko Děkuju Ti, moc hodná... A jaké Ty máš zkušenosti z Reprofitu apod. ?
9. sep 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka43 držím silno palce. Tebe vďačím za Jihlavu.
9. sep 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Doufám, že už to konečně vyjde.
@rebo Ahoj, dlouho jsem o tobě neslyšela. Snad mě to v Jihlavě už vyjde jako tobě, jinam nejdu. Nevíš co Minka, jestli ještě něco plánuje?
9. sep 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 Ještě jsem zapoměla, nemám Fraxík, ale Clexane, ale prý je to stejné.
9. sep 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok