Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

kacorek
7. okt 2011

@11112 To znám, taky co jdu na záchod čumím jak puk a pořád nic, no jo, ale určitě se to po něčem rozjede, nám všem.... 🙂

anubis
7. okt 2011

@kacorek
Ahoj,právě že né,na ms jsem dostala agolutin a neofollin a 2-3dc mám přijet na decapeptyl.Tak nevím,jo a dnes po noční telefon z gennetu-mám to schválené pojištovnou a posílají mi fakturu,jinak nemůžou začít stimulovat dárkyni-to je mazec ta rychlost.Ani z toho nemám radost,spíš strach ☹ A ty už máš za sebou nějaké IVF se svejma?nebo taky rovnou darovaná?A spermio?My měli pomalejší,ale hodně a naposledy-pomalé a ještě málo-jo když se daří 😕

11112
7. okt 2011

@anubis Ahojky to je injekce mě ji pichli do zadku 😉

anubis
7. okt 2011

@11112
Ahoj,ale na co je?když jsem provokačku už dostala 😒

kacorek
8. okt 2011

@anubis Mně decapeptyl teda píchali s tím, že zkouší probudit k životu vaječníky. A když jsem se ptala, bylo mi právě řečeno, že to jsou hormóny..... 🙂 Jé, je super, že Ti to pojišťovna schválila a možná je i dobře, že je to takové rychlé. A pak budeš koukat a my dostaneme super 😀 zprávičky !!!!!!!!!! U mně to bohužel s mýma vajíčkama nejde, mám předčasně vyhaslé vaječníky 😢 , tak musíme do IVF s darovanýma. Manželín má sperma v pořádku, jen já mám problémy.... Tak aspoň že to jde takhle.... A Tobě držím moc palečky 😉 , snaž se na to pokud možno moc nemyslet, vím, že to je těžké, a věř tomu 🙂 !!!!!!!!!!!

denda1301
8. okt 2011

@mijatka ahoj ako si na tom dúfam že je všetko OK ?bola si už na HCG a aj UTZ?

mijatka
8. okt 2011

hoj Dendo my byli týden n dovolče, včera jsem dělala Cler Blue dig ukázal 3 plus tak budu doufat že je vše ok, na utz jsem objednaná na 14.10 tak ještě týden...uf
Co ty? Už jsi testila?

petrakalcik
8. okt 2011

@anubis Ja bohuzel neporadim, protoze jsem to jeste nevyzkousela. Spis z holek taham informace, nez muzu poskytnout radu. Ale drzim palce a neboj, ono se to vyresi. I kdyz treba v danou chvili to muze vypadat, ze je vsechno spatne. Zvladnes to.... 🙂

anubis
8. okt 2011

@petrakalcik
Ahoj,já mám taky předčasný přechod,jdu na darovaná,proto je mi divný,na co mi mi chtěj píchat decapeptyl 😕

ivf5
8. okt 2011

@mijatka ahojky a kolik jsi měla hcg v krvi? A jak staré embryjka Ti zaváděli? 🙂)) A.

mijatka
8. okt 2011

Měla jsem blastule a na krvi jsem nebyla, počkám až na utz

denda1301
9. okt 2011

@mijatka no ja testy pozitívne aj HCG 789 myslela som si že su dvojičky,ale v piatok som bola na sone a doktor vravel,že vidí jednu dutinku.Bola som na sone skôr,lebo ma dosť bolelo podbruško(oficialne mám ísť až zajtra)a dal mi magnézium.Zobrala som 2 tabletky a bolesti úplne prestali.Teraz sa bojím,že sa niečo stalo,ked ma to prestalo tak zrazu bolieť.Toto je hrozne stresujúce mám pocit,že sa zbláznim zo všetkého 🙄 🙄 🙄

mijatka
9. okt 2011

Dendo no to je krásné hcg, mě také bolel podbřišek 3 dny jsem měla i trochu růžový gel, tak jsem si to magnésko naordinovala sama a také to přešlo, teď mě jen občas tahá v tříslech a bolí prsa. Tak ty jdeš zítra? To budu moc držet palce, nemáš někde fotky testíků?

denda1301
9. okt 2011

@mijatka mňa podbruško bolelo od ET niekedy silnejšie niekedy slabšie,ale každučký deň 😔 a po tom magneziu nič a preto sa bojím,či tam vobec drobček je,ked ho vobec necítim teraz.Dnes som zas prerevala celý deň 😢 😢 😢

mijatka
9. okt 2011

už jsem testíky našla, nádhera 🙂 posílám odkaz na svoje http://snezinka.rajce.idnes.cz/Testovani/

denda1301
9. okt 2011

@mijatka super tak je to tam teraz už len aby ti to doktor potvrdil na UTZ 😉 a ty na krv neideš?

mijatka
9. okt 2011

...jo jo mám to taky nahoru dolu, ale mám za sebou dvě ZT a pokaždý jsem to nějak intuitivně tušila, tentokrát si říkám že je to ok, jája jsou ročník 87 a to mě uklidnuje 🙂 ale to víš v pátek budu na kolaps 😀

denda1301
9. okt 2011

@mijatka tak sa držkaj nech sa ti splní sen 😵

mijatka
9. okt 2011

ne ne jezdím z Prahy do Brna, podle testů hcg roste a zt ta krev stejně nepozná, v pátek budu 6 plus 1 pokud to bude ok musí být srdíčko, pokaždé když jsem volala na výsledky krve byla jsem na mrtvici, tak si tyto stresy chci tentokrát ušetřit 😀 😀

mijatka
9. okt 2011

držím taky a zítra dej vědět

mijatka
10. okt 2011

Dendi tak můžu gratulovat? 😝

denda1301
10. okt 2011

@mijatka ahoj tak máme jednu bublinku 😵 ale boli to nervičky ti poviem.Ale ešte neplesám 21.10 ideme na srdiečko potom už budem kľudnejšia.

mijatka
10. okt 2011

....potichoučku gratuluju 🙂 mě do toho pátku asi taky hrábne 😅

denda1301
10. okt 2011

@mijatka držím päste daj vedieť 🙂

majkl81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11112
11. okt 2011

Ahojte holky ms jsem nedostala takže jsem volala doktorovi a on říkal,že to nevadí a normálně mám od 13-týho brát estrimax a 26.10. jedu na komtrolu sliznice.Chci se zeptat dárkyně má opu 27.10 a já kontrolu sliznice den předem.Kdy jste byli na kontrole vy? 😉

mijatka
11. okt 2011

@11112 já měl jít na sliznici 12.den od začátku užívání estorofemu. ale nebyla jsem v ČR, tak jsem šla ž v den odběru dárkyně a bylo to ok

mijatka
14. okt 2011

@denda1301 tak hlásím jedno mimi, potvrzené srdíčko 🙂 , další KO 26.10. Dej Bůh ať je vše vpořádku

denda1301
14. okt 2011

@mijatka gratulujem a teším sa.Mňa dnes začlo bolieť podbruško ako na MS idem na UTZ,lebo slabulinko aj špiním.Veľmi sa bojím.My sme mali ísť na srdiečko 21.10,ale neviem ako to dopadne ☹

denda1301
14. okt 2011

@mijatka dosť skoro si mala srdiečko tiež si dnes 6tt ako ja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre