Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

11112
3. nov 2011

@evelinas Ahojky jestli můžu radit určitě Reprofit 🙂

anubis
3. nov 2011

@11112
Jééé,další,kdo bude mít za pár dní // 😀 to je super,hned se mi do toho chce víc 😀 akorát,že mi to neutíká-já jdu na ET až asi 29.11,doufám,že teda půjde vše v pohodě 😎 proč byly na tebe dvě moc,jestli teda nevadí,že se ptám?

anubis
3. nov 2011

@11112
A moooooooc držím palečky 😵

11112
3. nov 2011

@anubis Děkuju,nevadí,že se ptáš říkala mě to paní doktorka upřed ET jsem moc hubená a mohla bych o dvě přijít kolem pátýho měsíce.První jsem ji přemlouvala na chvilku to vypadalo,že svolí a pak se ptala jestli jsem měla nějakou operaci spodku.Řekla jse,že jen před 18 lety císařský řez a na to konto,řekla,že děloha je rozříznutá a i když je to už tolik let,je tam pořád jizva a může se stát,že dvojčata neudrží.Prý dělá i v porodnici a ví jaký je to neštěstí přijít o miminka třeba v pátým měsíci 🙂 Tím dostala i manžela takže jsem poslechla a nechala si zavést jen jedno.Je to sice hatchujíci b,ale mám strach,že se nechytne.Bolí mě břicho jako na ms 😉

anubis
3. nov 2011

@11112
Nestresuj se 😝 uvidíš,že to dobře dopadne a // tam budou 😀 a kolik dní byla pk?říkají,že když je těch 5dní,tak se uhnizdují po 2-3 dnech,tak to máš akorát 😵 ještě týden a dočkáš se 😀

11112
3. nov 2011

Transfer byl pátý den po oplození 1.11.2011 🙂 Jen pořád nevím jestli mě má břicho bolet jako na ms? 😉

anubis
3. nov 2011

@11112
zkus si přečíst zpětně příspěvky...já si myslím,že už to někdo psal,a bylo to v pořádku 😉 vím,že hodně holčin špinilo i krvácelo,a stejně se mimísek udržel 😀 nestresuj a odpočívej 😵 vím,že se mi to kecá-počkej za měsíc,jak budu vyšilovat já😀 😀 😀 😀 😀

kacorek
3. nov 2011

@mijatka
Ahojík, né, já chodila do Gestu. Je to na Praze 5, takové malinký CAR. No teďka před chvílí jsem dorazila z Brna. Tak je to jisté, 10.12. budu mít ET.... Zase nový rozvrh, prášky a ještě k tomu nějaký Utrogestan..... Tak jsem zvědavá, jak to dopadne na poprvé.... 🙂

kacorek
3. nov 2011

@anubis
Do Liberce? A jsi spokojená? V Gennetu to nebylo asi ono, co? 🙂

kacorek
3. nov 2011

@11112
Ajojky, no jasně že můžeš !!!! Pane jo, tak Ty jsi 3 den po ETu? A jak se cítíš? Já tam dneska Macháče neměla, je v Barcelóně. Byla tam nějaká mladá, ale šikovná a milá doktorka..... Ostatně jako všichni tam... Akorát nám dr. Macháč tak trochu zapoměl říct, co že to stojí.... Tak musíme šetřit, ale nějak to zvládnem. No já právě nevím, přemýšlím o jednom, ale zase uvidíme, co mi poradí tam.....
Hele, hlavně se zbytečně nestresuj !!!!! I ta doktorka říkala, že je nej pokud možno na to myslet minimálně a být v pohodě.... Tak věř, že to výjde !!!!!!!!!! Určitě !!!!!!!!!!!!!!! 😉

kacorek
3. nov 2011

@11112
Holka, až teďka si čtu co jsi psala dříve. Strašně móóóc Ti držím palečky.... No vidíš, já jsem zase jaksi tak trochu více kulatější....... 😖

kacorek
3. nov 2011

@anubis
Já myslím, že budem vyšilovat všechny..... 😅 My se tu ale sešly, co? 😀

11112
3. nov 2011

@anubis Přesně to jsem psala holkám at nestresují a dělám to samé 😉

11112
3. nov 2011

@kacorek Slyšela jsem,že je Machač pryč proto mě dělala ET Vitoušková a ta mě nedala dvě k vůli tomu jak jsem stavěná,ale je pravda,že Machač mě to taky hodně rozmlouval.Jinak pokud můžu radit zůstan v Reprofitu a co já mám zkušenost a mám za sebou už dvě IVF vždycy se to Machač snažil finančně nastavit na co nejmenší částku.Je skvělej i v Brně jsou skvělý.

11112
3. nov 2011

@kacorek Jak se cítím po ET bolí mě břicho jako na ms a záda ty možná od ležení.Jsem dost nervozní 😒

mijatka
3. nov 2011

@11112 to čekání je děs a první tři dny jsou nejhorší, vydrž do neděle, to už můžeš začít čůrat 🙂

kacorek
4. nov 2011

@11112
Já byla u dr. Kuřecové, taky milá a fajn lékařka. Určitě nemám v plánu někam jít. Akorát je to pálka, ale nic není zadarmo....a tohle za to prostě stojí !!!! Jj, souhlasím, že je Macháč super a profík a vůbec všichni tam. Nikdy se mi ani 1x nestalo, že by se tam na mě někdo blbě podíval a nebo byl nepříjemný.....na rozdíl od jiných jinde.
Ono to možná je i z těch hormónů.... Mě břicho pobolívá co je beru. A hlavně bradavky, ani chytnout, mezi námi děvčaty, bývá mi blujno a občas se mi zamotá hlava. Hlavně buď v pohodě, pusť si třeba nějaký fílmík co máš ráda, zkrátka dělej věci, z kterých je Ti dobře 😀 a máš je ráda, ať na to moc nemyslíš....já vím, jde to těžko..... 😒

kacorek
4. nov 2011

@mijatka
S tím čůráním to myslíš vážně???? 😖

evelinas
4. nov 2011

Ahojky holky, děkuji za reakci, k Reprofitu jsem se na základě pročtení různých dikuzí klonila nejvíc a vy jste mi to potvrdily. Super, tak mám rozhodnuto. A ještě mám na vás další prosbu, když se budu objednávat a dříve jsem nepodařené pokusy s IVF podstoupila jinde, co mám mít všechno za papíry k dispozici ? Protokoly mi nezůstaly a v hlavě jsem spíš všechno kolem toho ( nikdy nedošlo ke transféru) zazdila, abych se s tím lépe srovnala. A další dotaz, může se tam objednat k němu konkrétnímu a pokud ano, koho by jste mi na základě vašich zkušeností doporučily? Díky, díky moc. Nemám nikoho, s kým bych to mohla probrat a tímhle mi moc pomáháte. Pa

11112
4. nov 2011

@evelinas Ahoj moc tě zdravím,do RF vlastně nepotřebuješ žádné papíry můj doktor Machač si udělal veškerá vyšetření sám.Zeptal se na to co jsem už podstoupila.On ordinuje v Olmiku a myslím,že zbytek lékařů je v Brně tak nevím kde to máš blíž.Na transfer a na Opu se jezdí jen do Brna,ale všichni jsou tam moc milí.Možná v závěru pokud to u mě nevyjde tak budu nadávat,že jsem se nechala přemluvit jen na vložení jednoho embryjka,ale vím,že to paní doktorka myslela dobře s mým zdravím.Pokud zavoláč že se chceš objednat a řekneš konkrétně jméno sestřička ti vyhoví,ale opravdu jsou tam všichni fajn.Držím palečky at ti to vyjde a budeš těhulka 😉

11112
4. nov 2011

@mijatka nevím jestli budu mít odvahu tak brzy testovat asi to nechám na příští pátek 😉 Hrozně se bojím,že to nevyjde.Pořád si říkám jestli mě bolí břicho jinak než ty dva minulé transfery a mám pocit,že stejně 😉

11112
4. nov 2011

@kacorek Děkuju za povzbuzení snad budeme mít obě dvě čárečky 🙂 🙂

mijatka
4. nov 2011

@kacorek jo jo 🙂 měla jsem viditelnou čárku 5. den a se mnou ještě další dvě holčiny, je to jako testovat 10 dní po ovulaci, nikoho nenavádím jen říkám že to tam už může být 😉
Ale já holt chci mít hned ve všem jasno )))

kacorek
5. nov 2011

@evelinas
Ahojky, přesně jak již bylo napsáno, mně totiž nechtěli z GESTu ty papíry dát, jen za nějaké poplatky a prostě jako by se mi mstili, že jsem odešla. Macháč jen zakroutil hlavou a vše si udělal sám. Kromě manželína, ten je v pořádku tak u něj to nebylo třeba. Jen jsem mu popslala co a jak a vše co potřeboval to jsem absolvovala znova. Já taky začala akorát stimulku, ale ET v tom minulém CARu neproběhl. Až v RF mě to čeká.
Jinak je opravdu jen na Tobě, ke komu by jsi chtěla. Já jsem chtěla k dr. Macháčovi, protože je nejvíce chválený, ale i ti ostatní jsou moc milí a příjemní. Tak se koukni na hodnocení na net a na jejich web. stránky a kdo Ti bude sedět, tak o toho si řekni. Tak Ti moc držím palečky, ať to dobře dopadne a brzy budeš hlásit //.... 🙂

kacorek
5. nov 2011

@11112
Hlavně holka klid, to je moc prý důležité a moc na to nemyslet....no uvidíme, co tu budu psát já za měsíc....hi hi.... Ale vážně, jen se moc nestresuj...... Tfujky, tfujky štěstíčko 🙂 !!!!!!

kacorek
5. nov 2011

@mijatka
Z jedné strany to dá rozum, ale vím, že doporučujou radši počkat ty dva týdny. No tak to jsem zvědavá, kdy se na ty čárky kouknu já. Když budu mít ET 10.12. tak + dva týdny to je přesně štědrý den..... Jéžiši, to bude něco.... 😨

mircalla
5. nov 2011

@11112 uplny suhlas ze reprofit!

anubis
6. nov 2011

@silvinnka
Ahoj Růženko,tak co,kdy budeš testit?jsem nedočkavá jako malý dítě před ježuchem 😀

silvinnka
6. nov 2011

@anubis ahoj,v utorok rano si spravim test....to budem 10 den po transfere,vklad nepocitam....takze ,ak sa babatkam v brusku pacilo,tak tym budu // ciarky 😉

kacorek
7. nov 2011

@silvinnka
Jéé Silvi taky jsem napnutá.... Mocinky Ti přeju, ať tam ty dvě // jsou a strašně se těším na dobré zprávy co nám sem napíšeš..... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre